თქვენ იმყოფებით: მუნიციტიპალიტეტი თბილისი საკრებულო საკრებულოს წევრები
მუნიციტიპალიტეტი
აორჩიეთ წელი

საკრებულოს წევრები
  1. აბაშიძე ზურაბ -  პარტიული სიით,,ალიანსი საქართველოსთვის";
  2. ახვლედიანი მამუკა - მაჟორიტარი, მთაწმინდის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  3. ბაბუნიძე ნანა - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  4. ბაჩილავა ნიკოლოზ - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  5. ბენდელიანი ბესარიონ - მაჟორიტარი, გლდანის რაიონის საარჩევნო ოლქი , ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  6. გაბუნია ზაზა - პარტიული სიით,,გიორგი თარგამაძე, ინგა გრიგოლია–ქრისტიან–დემოკრატიული გაერთიანება"
  7. გაჩეჩილაძე ზურაბ - მაჟორიტარი, ისნის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  8. გრიგოლია ინგა - პარტიული სიით,,გიორგი თარგამაძე, ინგა გრიგოლია–ქრისტიან–დემოკრატიული გაერთიანება";
  9. გუგეშაშვილი მამუკა - მაჟორიტარი, ნაძალადევის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  10. გურული კახა - მაჟორიტარი, სამგორის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  11. დავითაშვილი კობა - პარტიული სიით,,ეროვნული საბჭო";
  12. დვალი ირაკლი - მაჟორიტარი, დიდუბის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  13. დიდებულიძე მარიამ - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  14. დოლიძე ზაურ - მაჟორიტარი, ვაკის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა;
  15. დოლიძე ვიქტორ - პარტიული სიით,,ალიანსი საქართველოსთვის"ჯანდაცვის და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე;
  16. ეგუტია იოსებ - მაჟორიტარი, სამგორის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  17. თევდორაძე ნინო - მაჟორიტარი, საბურთალოს რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  18. იმედაშვილი ლაშა - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  19. იონათამიშვილი კონსტანტინე - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  20. კინწურაშვილი გურამ - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"ჯანდაცვის და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარის მოადგილე;
  21. კუკავა კახა - პარტიული სიით,,ეროვნული საბჭო";
  22. მაჭავარიანი ნათელა - პარტიული სიით,,ალიანსი საქართველოსთვის";
  23. მეტრეველი პეტრე - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  24. ნადირიძე ირაკლი - მაჟორიტარი, სამგორის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  25. ნაცვლიშვილი ვახტანგ - მაჟორიტარი, ვაკის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  26. ნემსაძე გიორგი - მაჟორიტარი, ნაძალადევის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  27. ნიკოლაიშვილი ალექსანდრე - მაჟორიტარი, ჩუღურეთის რაიონის საარჩევნო ოლქი , ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  28. ომანიძე გელა - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  29. რაფავა მერაბ - მაჟორიტარი, კრწანისის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  30. საგანელიძე დავით - პარტიული სიით,,ალიანსი საქართველოსთვის"
  31. სამადაშვილი ზაალ - მაჟორიტარი, ისნის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  32. სამუშია ჯაბა - პარტიული სიით,,გიორგი თარგამაძე, ინგა გრიგოლია–ქრისტიან–დემოკრატიული გაერთიანება"
  33. სანაია ხვიჩა - მაჟორიტარი, ისნის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  34. სინაურიძე ზაზა - მაჟორიტარი, საბურთალოს რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  35. ტყემალაძე გიორგი - პარტიული სიით,,თოფაძე–მრეწველები"
  36. ურგეხელიძე სევდია - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  37. ქავთარაძე მიხეილ - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  38. ქველაძე გიორგი - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა
  39. ქოჩორაშვილი ქეთევან - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"განათლებისა და კულტურის კომისიის თავმჯდომარის მოადგილე
  40. ქურდაძე შოთა - მაჟორიტარი, ნაძალადევის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  41. შიხიაშვილი ირაკლი - მაჟორიტარი, სამგორის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  42. შოშიაშვილი თამაზ - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  43. ჩაჩანიძე გიორგი - მაჟორიტარი, დიდუბის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  44. ჩხაიძე ნიკოლოზ - პარტიული სიით,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  45. ცაგარეიშვილი ვახტანგ - მაჟორიტარი, ნაძალადევის რაიონის საარჩევნო ოლქი, ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"
  46. წერეთელი დავით - მაჟორიტარი, გლდანის რაიონის საარჩევნო ოლქი , ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  47. ხაჩირაშვილი ნიკოლოზ - მაჟორიტარი, გლდანის რაიონის საარჩევნო ოლქი , ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა";
  48. ხიდაშელი თინათინ - პარტიული სიით,,ალიანსი საქართველოსთვის"
  49. ჯინჭარაძე დავით - მაჟორიტარი, გლდანის რაიონის საარჩევნო ოლქი , ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა".