თვითმმართველი თემების მერობის კანდიდატები
თვითმმართველი თემების მერობის კანდიდატები
09 სექტემბერი, 2021 წ.
აბაშა

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ნუგზარ წიკლაური
9. "ლელო" ვაჟა გაბელაია
25. გახარია - საქართველოსთვის ავთანდილ ბოკუჩავა
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გიგა გაბელაია

ადიგენი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" მარეხ დათიაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გოჩა ქიმაძე

ამბროლაური

2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა მაია კაციტაძე
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ელგუჯა გურგენიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ფარნაოზ ბაკურაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ზვიადი მხეიძე

ასპინძა

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" გიორგი გიორგაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო როსტომ მაგრაქველიძე

ახალქალაქი

2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა არსენ კარაპეტიან
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" მელიქ რაისიან
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო მელქონ მაკარიან

ახალციხე

2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა
თავისუფლებისთვის" ზურაბ სადათიერაშვილი
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" დავით ბალიაშვილი
9. "ლელო" მანუჩარი ჩაჩანიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი არველაძე
37. თავისუფალი საქართველო (ზაზა ხატიაშვილი, კახა
კუკავა, გრიგოლ ჯოჯუა) მიხეილი კეთილაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ირაკლი ლაზარაშვილი

ახმეტა

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ზურაბ ოტიაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ალექსი ფიცხელაური

ბაღდათი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" გიორგი რობაქიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ვლადიმერ ვარძიელი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო კახა ენუქიძე
51. დამოუკიდებელი კანდიდატი ალექსანდრე დავითულიანი

ბოლნისი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ვახტანგ ჩაგელიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავითი შერაზადიშვილი

ბორჯომი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" გივი ჯოლბორდი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ოთარ არბოლიშვილი


გარდაბანი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ბესიკი კახაბრიშვილი
8. "დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს
პატრიოტთა ალიანსი" ალექსანდრე ვამლეტი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავითი კარგარეთელი

გორი

2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა ეთერ ჯალაღანია
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ვასილ მახარაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის კონსტანტინე ანანიაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი

გურჯაანი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" სერგი კაკალაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ზურაბ უტიაშვილი


დედოფლისწყარო

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" თამაზ კოჭლამაზაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ნიკოლოზ ჯანიაშვილი

დმანისი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" გიორგი ტატუაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო კობა მურადაშვილი

დუშეთი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ლეონიდე კვირკვეიშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის თენგიზ ჟამუტაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო მანანა ნარიმანიძე

ვანი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ბადრი მებურიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ალექსანდრე გოგორიშვილი

ზესტაფონი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ბაქარი ხიჯაკაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ლაშა ცხადაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ვასილ გველესიანი

ზუგდიდი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ანზორ მელია
8. "დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს
პატრიოტთა ალიანსი" ილია ჩაჩიბაია
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი შენგელია
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო მამუკა წოწერია

თეთრიწყარო

2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა ნინო დავითაშვილი
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ვანო მაღალაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გიორგი წიკლაური

თელავი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" გიორგი ბოტკოველი
25. გახარია - საქართველოსთვის გიგა ორკოდაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლევან ანდრიაშვილი

თერჯოლა

41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლაშა გოგიაშვილი
51. დამოუკიდებელი კანდიდატი ბეჟან ბუცხრიკიძე

თიანეთი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ილია არჩემაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის თამაზ იარაჯული
38. "თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის" თამაზ მეჭიაური
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლევან წიკლაური

კასპი

2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა აკაკი გეჯაძე
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ნუგზარი ნონიაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი ბესტავაშვილი
37. თავისუფალი საქართველო (ზაზა ხატიაშვილი, კახა
კუკავა, გრიგოლ ჯოჯუა) შოთა თხილიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ვახტანგ მაისურაძე
44. სახალხო პარტია ბესიკ ბოგველი

ლაგოდეხი

1. "მესამე ძალა" მალხაზ ნოზაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ჯონდო მდივნიშვილი

ლანჩხუთი

25. გახარია - საქართველოსთვის ელგუჯა კალანდარიშვილი
35. დავით ჭიჭინაძე - ტრიბუნა ლია მუხაშავრია
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ალექსანდრე სარიშვილი


ლენტეხი

25. გახარია - საქართველოსთვის ჯამლათ გვიდიანი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გია ონიანი

მარნეული

2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა აკმამედ იმამკულიევი
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ელდარ მუსტაფაევი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო კენან ომაროვი

მარტვილი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" თეიმურაზ ჯანაშია
25. გახარია - საქართველოსთვის ლაშა ლეკიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო თორნიკე ჯანაშია

მესტია

9. "ლელო" გეგი გულედანი
25. გახარია - საქართველოსთვის მალხაზ უდესიანი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო კაპიტონ ჟორჟოლიანი
48. "ანა დოლიძე - ხალხისთვის" ბექა დადეშქელიანი
51. დამოუკიდებელი კანდიდატი გიორგი რატიანი

მცხეთა

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ზაალ უდუმაშვილი
8. "დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს
პატრიოტთა ალიანსი" ნანა დევდარიანი
13. საქართველო დენიზა სუმბაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ანა ბუჩუკური
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დიმიტრი ზურაბიშვილი

ნინოწმინდა

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ავაკ ბდოიან
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ანივარდ მოსოიან
51. დამოუკიდებელი კანდიდატი სურენ მოსოიან

ოზურგეთი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ირაკლი ღლონტი
25. გახარია - საქართველოსთვის გივი ცეცხლაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ავთანდილ თალაკვაძე
51. დამოუკიდებელი კანდიდატი გოჩა ძიმისტარიშვილი
52. დამოუკიდებელი კანდიდატი კონსტანტინე შარაშენიძე

ონი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ვაჟა ცეცაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის იმედა მეშვილდიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო სერგო ხიდეშელი

საგარეჯო

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" დავითი ჯავახიშვილი
9. "ლელო" ეკატერინე ქვლივიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ავთანდილი გულიკაშვილი

სამტრედია

2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა ჟუკიანა ფოფხაძე
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" მამუკა ბიბილეიშვილი
9. "ლელო" ბადრი კაპანაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავით ბახტაძე

საჩხერე

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ირინე გრძელიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლევანი ივანაშვილი


სენაკი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" კობა ნაყოფია
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი სიჭინავა
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ვახტანგ გადელია
43. "მესამე გზა" აპოლონი გარუჩავა

სიღნაღი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ზაზა პაპუაშვილი
37. თავისუფალი საქართველო (ზაზა ხატიაშვილი, კახა
კუკავა, გრიგოლ ჯოჯუა) გია ხუხიაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო მალხაზი ბეგიაშვილი

ტყიბული

1. "მესამე ძალა" გიორგი ფორჩხიძე
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ბესიკი ზოსიაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის სანდრო სახვაძე
38. "თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის" გელა ჩივაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავით ჩერქეზიშვილი

ქარელი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ნიკოლოზ ახალკაცი
9. "ლელო" გენადი ჩუტკერაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის ვახტანგ გოგიჩაშვილი
37. თავისუფალი საქართველო (ზაზა ხატიაშვილი, კახა
კუკავა, გრიგოლ ჯოჯუა) ზვიადი მექვაბიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ზაზა გულიაშვილი

ქედა

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" რამინ ბერიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ელგუჯა ნაკაშიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო როლანდი ბერიძე

ქობულეთი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ბონდო თედორაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ირაკლი ბერიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ლევან ზოიძე

ყაზბეგი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" იმედა შიოლაშვილი
9. "ლელო" ვაჟა სეთურიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი გომიაშვილი
38. "თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის" მანუჩარი დვალიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ბაკური ავსაჯანიშვილი
51. დამოუკიდებელი კანდიდატი ხვიჩა წიკლაური

ყვარელი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ალექსანდრე მჭედლიშვილი
8. "დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს
პატრიოტთა ალიანსი" რევაზი ჩოხადარი
25. გახარია - საქართველოსთვის გიორგი გიგილოშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გივი ზაუტაშვილი

შუახევი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" როინ ზოიძე
8. "დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს
პატრიოტთა ალიანსი" გიორგი ტარიელაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის შალვა გოგიტიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ომარ ტაკიძე

ჩოხატაური

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ნონა სიხარულიძე
9. "ლელო" მალხაზ ჩხიკვაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის პაატა ბერიშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავით შარაშიძე

ჩხოროწყუ

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ბადრი ქარჩავა
25. გახარია - საქართველოსთვის შენგელი ჯიქია
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დათო გოგუა

ცაგერი

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" მადონა ბენდელიანი
25. გახარია - საქართველოსთვის ბესარიონ ბენდელიანი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გიორგი ნემსაძე

წალენჯიხა

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" გიორგი ხარჩილავა
9. "ლელო" თამარი ბელქანია
25. გახარია - საქართველოსთვის ხვიჩა მებონია
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გოგა გულორდავა

წალკა

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" რუსლან ხუციშვილი
12. "მოქალაქეთა პოლიტიკური გაერთიანება კანონი და ემზარი დიმიტრაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ილია საბაძე
51. დამოუკიდებელი კანდიდატი ოდისეი კესიდი

წყალტუბო

1. "მესამე ძალა" ზვიადი ბაღდავაძე
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ზაზა მეტრეველი
25. გახარია - საქართველოსთვის რუსუდანი სილაგაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გენადი ბალანჩივაძე

ჭიათურა

25. გახარია - საქართველოსთვის უსუპი ბიწაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო გივი მოდებაძე
51. დამოუკიდებელი კანდიდატი ნოდარ ჩაჩანიძე

ხარაგაული

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" დავით მაღლაფერიძე
8. "დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს
პატრიოტთა ალიანსი" ლია ფცქიალაძე
9. "ლელო" მიხეილ ჭიპაშვილი
25. გახარია - საქართველოსთვის ვარლამ თავზარაშვილი
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო კობა ლურსმანაშვილი

ხაშური

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" იოსებ ბუაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ზვიადი ტეფნაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო თენგიზ ჩიტიაშვილი
51. დამოუკიდებელი კანდიდატი სამსონ ხითარიშვილი
52. დამოუკიდებელი კანდიდატი ვალერი გელაშვილი


ხელვაჩაური

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" მიშა ბოლქვაძე
25. გახარია - საქართველოსთვის ჯუმბერ ბერიძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ზაზა დიასამიძე

ხობი

2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა ლაშა ნიკოლაძე
5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" ბესიკი შენგელია
25. გახარია - საქართველოსთვის ბადრი ჯობავა
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო დავით ბუკია

ხონი

2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა ზურაბ ჯიბუხაია
2. "ევროპული საქართველო-მოძრაობა ზურაბ ჯურხაძე


ხულო

5. "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" გოგიტა სოლომონიძე
25. გახარია - საქართველოსთვის გია აბულაძე
41. ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო ვახტანგ ბერიძე


ბეჭდვა