დავით არაბული – გომბორის# 01 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
გოჩა მისრიაშვილი - კოჭბაანის # 02 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
კონსტანტინე ღოღელიანი – უჯარმის # 03 მაჟორიტარული ოლქი; დამოუკიდებელი;
ვანო ქარუმიძე – ხაშმის # 04 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ ნინო ბურჯანაძე-ერთიანი ოპოზიცია“
გიორგი ჭინჭარაძე – პატარძეულის # 05 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
ელდარი მეფარიძე – ნინოწმინდის # 06 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
ფრიდონი ბურდული – ქ. საგარეჯოს # 07 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
ივანე ბეჟიაშვილი – გიორგიწმინდის # 08 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
ინგა დვალაშვილი – სათაფლეს # 09 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“
ნონა ბუზარიაშვილი – თოხლიაურის # 10 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
ნიკო გიუაშვილი – მანავის # 11 მაჟორიტარული ოლქი; დამოუკიდებელი;
ბესიკ მარტიაშვილი – ჩაილურის # 12 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
თამარი სუხიაშვილი – კაკაბეთის # 13 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
კახა ადუაშვილი – ყანდაურის # 14 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
სოსო ჭიკაძე – მზისგულის # 15 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
თამაზი ხუროშვილი- შიბლიანის # 16 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
გულუ ჰაჯიევი – იორმუღანლოს # 17 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
კაზანფარ მამედოვი – ლამბალოს # 18 მაჟორიტარული ოლქი; დამოუკიდებელი;
ფადირხან ხეირხაბაროვი - თულარის # 19 მაჟორიტარული ოლქი; დამოუკიდებელი;
ხაიალ გასანოვი – დუზაგრამის # 20 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
ალექსი იოსელიანი – უდაბნოს # 21 მაჟორიტარული ოლქი; წარმდგენი „ქართული ოცნება“
ცისმარი თედიაშვილი – პროპორციული საარჩევნო სისტემით;„ქართული ოცნება“
ივანე ქვრივიშვილი – პროპორციული საარჩევნო სისტემით;„ქართული ოცნება“
გოჩა ჩერქეზიშვილი – პროპორციული საარჩევნო სისტემით;„ქართული ოცნება“
გიორგი კაკუტაშვილი – პროპორციული საარჩევნო სისტემით;„ქართული ოცნება“
ალექსანდრე მეზვრიშვილი – პროპორციული საარჩევნო სისტემით;„ქართული ოცნება“
მანანა ტაბატაძე – პროპორციული საარჩევნო სისტემით;„ქართული ოცნება“
მევლუდი დუჩიძე – პროპორციული საარჩევნო სისტემით;„ქართული ოცნება“
ნიკოლოზი ვაჭრიშვილი – პროპორციული საარჩევნო სისტემით; „ქართული ოცნება“
ნინო დალაქიშვილი - პროპორციული საარჩევნო სისტემით; „ქართული ოცნება“
ზურაბ ჭიაბერაშვილი - პროპორციული საარჩევნო სისტემით; „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა;“
ნიკოლოზ ნაცვლიშვილი – პროპორციული საარჩევნო სისტემით; „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“
ამირან სონიშვილი – პროპორციული საარჩევნო სისტემით; „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“
ზურაბ ქურთიშვილი – პროპორციული საარჩევნო სისტემით; „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“
ვეფხია ჩერქეზიშვილი – პროპორციული საარჩევნო სისტემით; “ნინო ბურჯანაძე – ერთიანი ოპოზიცია“
ჭაბუკა ჭანტურია – პროპორციული საარჩევნო სისტემით “საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ უფლებამოსილება;