სარევიზიო კომისია:
თავმჯდომარე - ბაჩილავა ნიკოლოზ;
თავმჯდომარის მოადგილე - ქავთარაძე მიხეილ;
წევრბი
აბაშიძე ზურაბ; კინწურაშვილი გურამ; კუკავა კახა
ომანიძე გელა ქველაძე გიორგი შოშიაშვილი თამაზ ჩაჩანიძე გიორგი
იურიდიულ საკითხთა და ადამიანის უფლებათა დაცვის კომისია:
თავმჯდომარე - თევდორაძე ნინო;
თავმჯდომარის მოადგილეები - ქველაძე გიორგი; ჯინჭარაძე დავით წევრები - ბაბუნიძე ნანა; დავითაშვილი კობა; რაფავა მერაბ; ხიდაშელი თინათინ.
საფინანსო-საბიუჯეტო და საინვესტიციო პოლიტიკის კომისია:
თავმჯდომარე - შოშიაშვილი თამაზ;
თავმჯდომარის მოადგილეები - გუგეშაშვილი მამუკა, წერეთელი დავით
წევრები
გურული კახა დავითაშვილი კობა დოლიძე ვიქტორ დოლიძე ზაურ
ქავთარაძე მიხეილ ხიდაშელი თინათინ
ეკონომიკური რეფორმებისა საქალაქო მეურნეობის კომისია:
თავმჯდომარე - სანაია ხვიჩა;
თავმჯდომარის მოადგილეები - რაფავა მერაბ; ცაგარეიშვილი ვახტანგ
წევრები
აბაშიძე ზურაბ ნადირიძე ირაკლი სამუშია ჯაბა ტყემალაძე გიორგი ჩხაიძე ნიკოლოზ წერეთელი დავით
ჯანდაცვის, განათლებისა და სოციალურ საკითხთა კომისია:
თავმჯდომარე - დოლიძე ვიქტორ;
თავმჯდომარის მოადგილეები
სინაურიძე ზაზა; კინწურაშვილი გურამ; წევრები
გრიგოლია ინგა თევდორაძე ნინო იონათამიშვილი კონსტანტინე კუკავა კახა მაჭავარიანი ნათელა ნიკოლაიშვილი ალექსანდრე ჯინჭარაძე დავით
ურბანული დაგეგმარების და ძველი თბილისის რეაბილიტაციის კომისია:
თავმჯდომარე - ტყემალაძე გიორგი;
თავმჯდომარის მოადგილეები - ჩხაიძე ნიკოლოზ; შიხიაშვილი ირაკლი; წევრები - ბენდელიანი ბესარიონ; დიდებულიძე მარიამ; მაჭავარიანი ნათელა; მეტრეველი პეტრე; საგანელიძე დავით; სამუშია ჯაბა; ურგეხელიძე სევდია.
ეკონომიკური განვითარების, საინვესტიციო პოლიტიკისა და საერთაშორისო ურთიერთობების კომისია:
თავმჯდომარე - იონათამიშვილი კონსტანტინე;
თავმჯდომარის მოადგილეები - მეტრეველი პეტრე; ნიკოლაიშვილი ალექსანდრე; წევრები - გუგეშაშვილი მამუკა; საგანელიძე დავით; ქოჩორაშვილი ქეთევან.
ადამიანის უფლებათა და საზოგადოებასთან ურთიერთობის კომისია:
თავმჯდომარე - გურული კახა;
თავმჯდომარის მოადგილეები - ურგეხელიძე სევდია; გაბუნია ზაზა; წევრები - გაჩეჩილაძე ზურაბ; ნადირიძე ირაკლი; შიხიაშვილი ირაკლი.
გარემოს დაცვის კომისია:
თავმჯდომარე - ეგუტია იოსებ;
თავმჯდომარის მოადგილეები - ჩაჩანიძე გიორგი; ქურდაძე შოთა; წევრები - ბაჩილავა ნიკოლოზ; ნემსაძე გიორგი .
განათლებისა და კულტურის კომისია:
თავმჯდომარე - ნაცვლიშვილი ვახტანგ;
თავმჯდომარის მოადგილეები - გაჩეჩილაძე ზურაბ; ქოჩორაშვილი ქეთევან; წევრები - აბაშიძე ზურაბ; გრიგოლია ინგა; იმედაშვილი ლაშა; სინაურიძე ზაზა; ქურდაძე შოთა.
სახელდებისა და სიმბოლიკის კომისია:
თავმჯდომარე - იმედაშვილი ლაშა; თავმჯდომარის მოადგილეები - ბაბუნიძე ნანა; დვალი ირაკლი; წევრები - აბაშიძე ზურაბ; გაბუნია ზაზა; დიდებულიძე მარიამ; სანაია ხვიჩა; ცაგარეიშვილი ვახტანგ.