ადმინისტრაციული სამსახური
ნატალია სამთელაძე
ადმინისტრაციული სამსახურის უფროსი
595 90 40 55
მთავარი სპეციალისტი იურიდიულ საკითხებში
თამარ აბულაძე
595338722
მადლენა სახელაშვილი
მთავარი სპეციალისტი კადრებისა და საქმისწარმოების აღრიცხვის საკითხებში
599 15 20 44
ლია არჩვაძე
მთავარი სპეციალისტი კადრებისა და საქმის წარმოების აღრიცხვის საკითხებში
5 95 90 40 57
5 58 19 74 82
მარი ცერცვაძე
მთავარი სპეციალისტი კადრებისა და საქმისწარმოების აღრიცხვის საკითხებში
5 95 90 40 50
ბორის ჭიჭინაძე
მთავარი სპეციალისტი მატერიალურ-ტექნიკური საკითხებში
595 33 48 45
თორნიკე კიკნაველიძე
მთავარი სპეციალისტი ტერიტორიულ ორგანოებთან ურთიერთობის საკითხებში
591 71 32 62
ანასტასია ტყემალაძე
წამყვანი სპეციალისტი საზოგადოებასთან ურთიერთობის საკითხებში
591 71 33 36
გიორგი კახნიაშვილი
მთავარი სპეციალისტი საზოგადოებასთან ურთიერთობის საკითხებში
591 71 33 32
ლელა გორგოძე
წამყვანი სპეციალისტი მედიასთან ურთიერთობის საკითხებში
551 66 22 50
შოთა ფერაძე
ადმინისტრაციის სამსახურის სპეციალისტი კომპიუტერულ საკითხებში
591 71 33 17
თამარ ხუჯაძე
სპეციალისტი
5 91 71 32 86
მადონა სვინტრაძე
წამყვანი სპეციალისტი კადრებისა და საქმისწარმოების აღრიცხვის საკითხებში
591 71 33 39
მაია ბოჭოიძე
წამყვანი სპეციალისტი კადრებისა და საქმისწარმოების აღრიცხვის საკითხებში
591 71 33 37
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საფინანსო-საბიუჯეტო
სამსახური
ვიტალი ჩინჩალაძე
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საფინანსო-საბიუჯეტო
სამსახურის უფროსი
5 99 56 83 65
ციცო ჩინჩალაძე
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საფინანსო-საბიუჯეტო
სამსახურის მთავარი სპეციალისტი ბიუჯეტის დაგეგმვისა და
ფორმირების საკითხებში
5 99 76 26 92
საფინანსო განყოფილება
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საფინანსო-საბიუჯეტო
სამსახურის მთავარი სპეციალისტი ბიუჯეტისა და პირველადი
ბუღალტრული აღრიცხვის საკითხებში
ელზა ლაბაძე
5 99 90 93 94
საფინანსო განყოფილება
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საფინანსო-საბიუჯეტო
სამსახურის მთავარი სპეციალისტი შესყიდვების საკითხებში
ია ჭუმბაძე
5 97 500 290
5 91 71 32 17
საფინანსო განყოფილება
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საფინანსო-საბიუჯეტო
სამსახურის მთავარი სპეციალისტი შესყიდვების საკითხებში
მედეა ნანიტაშვილი
5 93 92 72 39
5 91 71 32 16
საფინანსო განყოფილება
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საფინანსო-საბიუჯეტო
სამსახურის მთავარი სპეციალისტი ბიუჯეტისა და პირველადი
ბუღალტრული აღრიცხვის საკითხებში
მიხეილ ბრეგვაძე
5 99 10 38 18
საფინანსო განყოფილება
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საფინანსო-საბიუჯეტო
სამსახურის მთავარი სპეციალისტი ბიუჯეტისა და პირველადი
ბუღალტრული აღრიცხვის საკითხებში
ნანი წითელაშვილი
5 99 76 26 80
საფინანსო განყოფილება
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საფინანსო-საბიუჯეტო
სამსახურის მთავარი სპეციალისტი ხაზინის საკითხებში
ნარგიზი ოდიკაძე
5 91 71 33 29
საფინანსო განყოფილება
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის საფინანსო-საბიუჯეტო
სამსახურის მთავარი სპეციალისტი ბიუჯეტისა და პირველადი
ბუღალტრული აღრიცხვის საკითხებში
თინა პერანიძე
5 91 71 32 15
საფინანსო განყოფილება
ცირა მაღლაკელიძე
საფინასნსო–საბიუჯეტოს სამსახურის მთ.სპეციალისტი
5 99 17 78 94
საფინანსო განყოფილება
ნანა წაქაძე
საფინასნსო–საბიუჯეტოს სამსახურის მთ.სპეციალისტი
5 91 71 31 73
სახანძრო სამაშველო სამსახური
ზვიად მაღლაკელიძე
სახანძრო სამაშველო სამსახურის უფროსი
5-99-33-95-07
გიორგი ბრეგვაძე
სახანძრო სამაშველო სამსახურის მთავარი სპეციალისტი
5-99-78-90-01
არჩილ გველესიანი
სახანძრო სამაშველო სამსახურის მთავარი სპეციალისტი
5 95 33 77 71
სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახური
ავთანდილ კიკნაველიძე
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის უფროსი
5 99 22 61 01
5 91 71 33 03
სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახური
გოჩა გაბრიჭიძე
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის მთავარი სპეციალისტი
5 93 62 87 82
სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახური
გულნარა თუთბერიძე
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის მთავარი სპეციალისტი
5 55 32 05 65
5 91 71 33 02
ბექა კობახიძე
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის
5 99 74 74 40
ბესიკი ხიჯაკაძე
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის უფროსი სპეციალისტი
5 99 30 28 10
ვახტანგ ყანჩაველი
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის უფროსი სპეციალისტი
5 71 71 92 71
5 91 71 32 92
შორენა დათიაშვილი
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის უფროსი სპეციალისტი
5 98 56 54 58
5 91 71 32 95
სოციალური სამსახური
მარინა სუქნიძე
გამგეობის სოციალურის სამსახურის უფროსი
5 95 33 14 50
თამარ ჩხეიძე
გამგეობის სოციალურის სამსახურის მთავარი სპეციალისტი
5 93 54 16 55
ეკატერინე ჩხეიძე
გამგეობის სოციალურის სამსახურის მთავარი სპეციალისტი
5 98 523 635
მაია ქავთარაძე
გამგეობის სოციალურის სამსახურის მთავარი სპეციალისტი
5 91 71 32 87
ხათუნა წერეთელი
გამგეობის სოციალურის სამსახურის მთავარი სპეციალისტი
599 98 25 25
551 98 25 25
მარი გეწაძე
გამგეობის სოციალურის სამსახურის მთავარი სპეციალისტი
599 53 39 40
ინფრასტრუქტურის, კეთილმოწყობისა და საზოგადოებრივი მომსახურეობის სამსახური
ეკონომიკისა და ინფრასტრუქტურის განვითარების სამსახურის უფროსი
ერემია სალაძე
5 99 57 88 24
თემურ ფერაძე
მთავარი სპეციალისტი
5 99 60 48 04
ქეთევან ისაკაძე
წამყვანი სპეციალისტი
5 91 71 33 38
დემური სვიანაძე
მთავარი სპეციალისტი
595 15 91 83
დავით მესხიშვილი
მთავარი სპეციალისტი
591 71 32 43
ვარლამ შერგელაშვილი
მთავარი სპეციალისტი
მარინა მაჭავარიანი
მთავარი სპეციალისტი
არქიტექტურის,მშენებლობის და ზედამხედველობის სამსახური.
გოჩა კაკოიშვილი
არქიტექტურის,მშენებლობის და ზედამხედველობის სამსახურის უფროსი
571 44 44 06
თემურ წიწილაშვილი
არქიტექტურის და მშენებლობის განყოფილების უფროსი
5 95 33 54 60
5 93 96 34 64
ავთანდილ კიკნაველიძე
მთავარი სპეციალისტი
5 58 34 00 33
გიორგი ორჯონიკიძე
მთავარი სპეციალისტი
5 95 33 12 44
გოჩა ჩინჩალაძე
მთავარი სპეციალისტი
ივანე მესხი
მთავარი სპეციალისტი
ეკონომიკისა და ქონების მართვის სამსახური
ეკონომიკისა და ქონების მართვის სამსახურის უფროსი
ვახტანგ რობაქიძე
568 11 32 77
მერაბ ჯანიაშვილი
მთავარი სპეციალისტი
5 91 71 33 45
5 55 46 67 97
ზურაბ სირდაძე
მთავარი სპეციალისტი
5 93 47 76 29
ზვიად ბაბუაძე
მთავარი სპეციალისტი
551 56 80 00
ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის გამგეობის განათლების, კულტურისა და ძეგლთა დაცვის სამსახური
მაია ხვედელიძე
განათლების, კულტურის, სპორტისა და ხალგაზრდულ საქმეთა სამსახურის უფროსი
5 95 28 29 48
ხათუნა ასათიანი
განათლების , კულტურის და ძეგლთა დაცვის განყოფილების უფროსი
591 222067
მაია კახნიაშვილი
სპორტის ტურიზმისა და ახალგაზრდობის საქმეთა განყოფილების უფროსი
591 713300
ნუნუ პერანიძე
მთ. სპეციალისტი განათლების საკითხებში (სკოლამდელი აღზრდა)
599 247144
თამარ ლურსმანაშვილი
მთ. სპეციალისტი განათლების საკითხებში (საჯარო სკოლები)
577 328466
მარინა ფანჩულიძე
მთ. სპეციალისტი კულტურის საკითხებში
595 242519
გიორგი ვარდოსანიძე
მთ. სპეციალისტი ძეგლთა დაცვის საკითხებში
558 757407
ლაშა ჟღენტი - მთ. სპეციალისტი სპორტის საკითხებში
551 94 37 49
თეონა ცქიტიშვილი - მთავარი სპეციალისტი ტურიზმის საკითხებში
591 71 32 60
სოფიო კოპალიანი
მთავარი სპეციალისტი ახალგაზრდულ საქმეთა საკითხებში
5 98 12 75 65