წარმდგენი | სახელი გვარი | ||||
1. საარჩევნო ბლოკი "პაატა ბურჭულაძე - სახელმწიფო ხალხისთვის" |
კახაბერი | ბერიძე | |||
3. საარჩევნო ბლოკი "ნინო ბურჯანაძე - დემოკრატიული მოძრაობა |
ამირან | ტყეშელაშვილი | |||
5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა” |
ტარიელი | ლონდარიძე | |||
7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი საქართველოსთვის” | მარინე | გელაშვილი | |||
8. საარჩევნო ბლოკი „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი, გაერთიანებული ოპოზიცია |
ზურაბ | ხაჩიძე | |||
10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია |
გიორგი | გიუაშვილი | |||
23. საარჩევნო ბლოკი „ჩვენები - სახალხო პარტია” | ავთანდილ | გონგლაძე | |||
N25 კახა ძაგანია, სოსო შატბერაშვილი, პაატა ჯიბლაძე, არჩილ ბენიძე - მემარცხენე ალიანსი |
გივი | მჭედლიშვილი | |||
26. ეროვნული ფორუმი | აკაკი | ლეკიშვილი | |||
41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო” |
გედევან | ფოფხაძე |
- საპრეზიდენტო არჩევნები
- საპრეზიდენტო არჩევნები 2018
- საპრეზიდენტო არჩევნები 2013
- საპრეზიდენტო არჩევნები 2008
- საპრეზიდენტო არჩევნები 2004
- საპრეზიდენტო არჩევნები 2000
- საპრეზიდენტო არჩევნები 1995
- საპრეზიდენტო არჩევნები 1991
- საპარლამენტო არჩევნები
- საპარლამენტო არჩევნები 2020
- საპარლამენტო არჩვენები 2016
- საპარლამენტო არჩევნები 2012
- საპარლამენტო არჩევნები 2008
- საპარლამენტო არჩევნები 2004
- საპარლამენტო არჩევნები 2003
- საპარლამენტო არჩევნები 1999
- საპარლამენტო არჩევნები 1995
- საპარლამენტო არჩევნები 1992
- უზენაესი საბჭოს არჩევნები 1990
- ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნები
- ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნები 2021
- თვითმმართველობის არჩევნები 2017
- ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნები 2014
- არჩევნების შესახებ
- მერობის კანდიდატები
- მონაწილე პარტიები და ბლოკები
- მუნიციპალიტეტები
- პროგრამები
- კანონმდებლობა
- კვირის მიმოხილვა
- საარჩევნო ადმინისტრაცია
- ფინანსური ანგარიშები
- სადამკვირვებლო ორგამიზაციები
- რეგიონული მაუწყებლებისთვის ინფორმაცია
- საარჩევნო კლიპები
- უწყებათაშორისი კომისიის რეკომენდაციები
- ეთნიკური უმცირესობები
- შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირები
- მედიაცენტრი
- შუალედური არჩევნები
- ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნები 2010
- ადგილობრივი თვითმართველობის არჩევნები 2006
- ადგილობრივი თვითმართველობის არჩევნები 2002
- ადგილობრივი თვითმართველობის არჩევნები 1998
- ადგილობრივი თვითმართველობის არჩევნები 1991
- აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის არჩევნები
- საპრეზიდენტო არჩევნები