ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ბლოკი: დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი -საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი, გაერთიანებული ოპოზიცია
საოლქო საარჩევნო კომისია მაჟორიტარული ოლქის ნომერი სახელი გვარი
მთაწმინდა 1 ვლადიმერ სადღობელაშვილი
ვაკე 3 კახაბერ კორძაია
ვაკე 2 კახი ნუცუბიძე
საბურთალო 4 ალექსანდრე ამზაშვილი
საბურთალო 5 ზაზა მამალაძე
საბურთალო 6 თამარ ბარაბაძე
კრწანისი 7 მერაბ ჭიქაშვილი
ისანი 9 ნონა ფილაური
ისანი 8 გიორგი ბენაშვილი
ისანი 10 ვაჟა მახარაშვილი
სამგორი 12 ზურაბ ბაქრაძე
სამგორი 13 ბეჟან გუნავა
სამგორი 11 მიხეილ ცილიკიშვილი
ჩუღურეთი 14 ზაზა გურგენიძე
დიდუბე 15 მანანა ნიკოლაიშვილი
დიდუბე 16 გია ბერძენიძე
ნაძალადევი 17 ლალი მოროშკინა
ნაძალადევი 18 გრიგოლ ჯოჯუა
გლდანი 20 გიორგი სუხიშვილი
გლდანი 21 მამუკა ტუსკაძე
გლდანი 22 კახა კუკავა
საგარეჯო 23 ირმა ინაშვილი
გურჯაანი 24 ნათია გიორგაძე
სიღნაღი 25 ანა ალავერდაშვილი
ლაგოდეხი 26 არჩილი როსეფაშვილი
თელავი 27 გოჩა მამაცაშვილი
ახმეტა 28 ერეკლე საღლიანი
რუსთავი 29 თორნიკე არევაძე
რუსთავი 30 დავითი კაპანაძე
გარდაბანი 31 გელა ხუციშვილი
მარნეული 36 ალი ისაევი
მარნეული 35 ელმარ გასანოვი
ბოლნისი 33 დალი მამულაშვილი
დმანისი 34 ნამიგ ბაირამოვი
თეთრიწყარო 32 მამუკა არეშიძე
მცხეთა 37 კონსტანტინე მორგოშია
დუშეთი 38 ირმა ცხორაგაული
კასპი 39 ვაჟა ოთარაშვილი
გორი 41 მამუკა ნოზაძე
გორი 42 გიორგი მჭედლიძე
ქარელი 40 ბონდო მძინარაშვილი
ხაშური 43 რამაზ ნოზაძე
ბორჯომი 45 ზურაბ ხაჩიძე
ახალციხე 44 ნიკოლოზ ინასარიძე
ახალქალაქი 46 მერუჟან კარახანიან
ამბროლაური 58 ემზარ კვიციანი
თერჯოლა 50 ხვიჩა წკეპლაძე
ზესტაფონი 52 კახაბერ გოქაძე
ბაღდათი 51 ლევანი ჩხეიძე
ვანი 54 იური ლორთქიფანიძე
სამტრედია 55 შორენა ხარჩილავა
ჭიათურა 56 გიორგი კასრაძე
წყალტუბო 57 ზვიად ჩიხლაძე
ქუთაისი 49 გიორგი წულაია
ქუთაისი 48 გრიგოლ ბახტაძე
ქუთაისი 47 ნინო ონიანი
ოზურგეთი 59 შოთა გოგიბერიძე
ლანჩხუთი 60 გურანდა მანაგაძე
სენაკი 63 რევაზ ასმავა
მარტვილი 62 კონსტანტინე გამსახურდია
ხობი 64 ბესიკ ლაგვილავა
ზუგდიდი 66 ირაკლი ჩანგელია
ზუგდიდი 65 ოთარ ჭითანავა
წალენჯიხა 67 კობა ფარცვანია
ფოთი 61 ფრიდონ კვარაცხელია
ბათუმი 68 პაატა ცივაძე
ბათუმი 69 რუსუდან სიხარულიძე
ბათუმი 70 ზაურ გაბაიძე
ქობულეთი 71 ია მესხიძე
ხელვაჩაური 72 მალხაზ მხეიძე
ხულო 73 მადონა სოლომონიძე

FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31