ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
საარჩევნო ბლოკი „პაატა ბურჭულაძე

 

საოლქო საარჩევნო კომისია მაჟორიტარული ოლქის ნომერი სახელი გვარი
მთაწმინდა 1 ვლადიმერ კახაძე
ვაკე 3 გიორგი ბეზარაშვილი
ვაკე 2 ზურაბ ჯაფარიძე
საბურთალო 6 მამუკა კაციტაძე
საბურთალო 4 ესტატე ჯანაშია
საბურთალო 5 ლევან ჩოლოყაშვილი
კრწანისი 7 სოფიო გიორგაძე
ისანი 9 ედგარ ბარსეგიანი
ისანი 10 თეონა ჭალიძე
ისანი 8 სერგო ჩიხლაძე
სამგორი 11 ლევან ხაბეიშვილი
სამგორი 12 ლევან იოსავა
სამგორი 13 მარინე ბეკურაული
სამგორი 11 ინგა ხაჩირაშვილი
ჩუღურეთი 14 ნათია კალაძე
დიდუბე 16 მანანა ნაჭყებია
დიდუბე 15 ირაკლი ღლონტი
ნაძალადევი 17 დავით ნიშნიანიძე
ნაძალადევი 18 ტარიელ ჭულუხაძე
ნაძალადევი 19 გიორგი ეგრისელაშვილი
გლდანი 22 ლევან ცხადაძე
გლდანი 21 გიორგი თაქთაქიშვილი
გლდანი 20 ნანა ტოხვაძე
საგარეჯო 23 თორნიკე ჩუნთიშვილი
გურჯაანი 24 გიორგი ხაზიური
სიღნაღი 25 გიორგი მჭედლიშვილი
ლაგოდეხი 26 ლაშა დვალიშვილი
თელავი 27 ვანო გალახვარიძე
ახმეტა 28 ზურაბი ნაცარაშვილი
რუსთავი 29 დავით ძაგნიძე
რუსთავი 30 ნოდარ ღვამბერია
გარდაბანი 31 არაზ მაშოვი
მარნეული 36 ისრაფილ ბაირამოვი
მარნეული 35 კამრან მამედოვი
ბოლნისი 33 რამიზ ბაქიროვი
დმანისი 34 პავლე ადუაშვილი
თეთრიწყარო 32 ალექსი ნონიაძე
დუშეთი 38 ზურაბ ოტიაშვილი
კასპი 39 მიხეილ ბექაური
გორი 41 შოთა წკრიალაშვილი
გორი 42 მედეა აბაშიძე
ქარელი 40 ანი ბალიაშვილი
ხაშური 43 გიორგი მოსიაშვილი
ბორჯომი 45 კახაბერი ბერიძე
ახალციხე 44 კობა გორგოძე
ახალქალაქი 46 შაქრო აივაზიანი
ამბროლაური 58 როსტომ ცხვედიანი
თერჯოლა 50 ირაკლი გვენეტაძე
საჩხერე 53 გიორგი სამხარაძე
ზესტაფონი 52 ნიკა ქავთარაძე
ბაღდათი 51 გიორგი გლუნჩაძე
ვანი 54 მელორ ტყეშელაშვილი
სამტრედია 55 პაატა მანჯგალაძე
ჭიათურა 56 თეიმურაზ გვალია
წყალტუბო 57 კონსტანტინე სანებლიძე
ქუთაისი 47 ამირანი ხვადაგიანი
ქუთაისი 48 თეიმურაზი ცამციშვილი
ქუთაისი 49 ზვიადი ბაღდავაძე
ოზურგეთი 59 ზაზა მამულაშვილი
ლანჩხუთი 60 გურამ ჩალაგაშვილი
სენაკი 63 გურამი მისაბიშვილი
მარტვილი 62 დავით თოფურია
ხობი 64 კახაბერი ნადარაია
ზუგდიდი 66 ბესიკ თოდუა
ზუგდიდი 65 ვახტანგ ცხადაია
წალენჯიხა 67 გიორგი ხარჩილავა
ფოთი 61 კონსტანტინე კემულარია
ბათუმი 69 ნინო ტავლალაშვილი
ბათუმი 70 ირაკლი ბარამიძე
ბათუმი 68 ამირან ბერიძე
ქობულეთი 71 გოჩა ტაკიძე
ხელვაჩაური 72 ლევან ლორთქიფანიძე
ხულო 73 მინური აბულაძე

 

FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31