ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
გიორგი გუგავა
გიორგი გუგავა
ახელი: გიორგი

გვარი: გუგავა

დაბადების თარიღი: 01-07-1974

სამუშაო გამოცდილება:

11/1997-12/1999 საქართველოს პარლამენტის ფრაქცია "ლეიბორისტი"- წამყვანი სპეციალისტი

1/2000-11/2002 საქართველოს ლეიბორისტული პარტიის იურიდიული დეპარტამენტის ხელმძღვანელი 11/2002-10-2006 თბილისის საკრებულოს წევრი, ფრაქცია "ლეიბორისტის" თავმჯდომარე

12/2006-06/2008 თბილისის საკრებულოს წევრი

06/2008 - საქართველოს მე–7 მოწვევის პარლამენტის წევრი

განათლება: სამართალმცოდნეობა; საერო უნივერსიტეტი "აჭარა"

უცხო ენა: რუსული

FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აპრილი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30