ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
თბილისი - მაჟორიტარები

მთაწმინდა 1/1
კანდიდატის
ნომერი
წარმდგენი სახელი გვარი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ავალიანი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბადრი ხურცილავა
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნიკოლოზ ვაჩეიშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა მამალაძე
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მაია ხოფერია
17 17. „საქართველო” გიორგი კაკურია
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
პართენ ყიფშიძე
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ნანა ჭიკაძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ლევან პაპაშვილი
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯაბა ჯიშკარიანი
ვაკე 2/2
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით დარჩიაშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზურაბ დგებუაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კონსტანტინე იოსელიანი
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ბეჟან ნათელაშვილი
17 17. „საქართველო” თამარ ჩაჩიბაია
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ბექა დიასამიძე
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ლერი კავთელაძე
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ნანა ჩხიკვაძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ნანი ჩაჩიბაია
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი მუსხელიშვილი
ვაკე 2/3
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ჯინჯოლავა
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით წერეთელი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარინა დათუკიშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მაია დათუნაშვილი
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ეთერი მიქელაძე
17 17. „საქართველო” მაკა გრიგოლია
20 20. „შენების მოძრაობა” გურამ მჭედლიძე
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გიორგი ჩოჩია
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
არჩილ იოსელიანი
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ბირბიჩაძე
საბურთალო 3/4
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარინა ტალიკაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” როინი ხიჯაკაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ლაგვილავა
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” იოსებ ჯუღელი
17 17. „საქართველო” ალექსი გეჯაძე
20 20. „შენების მოძრაობა” შორენა ბუხრაშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
დავით შაშიაშვილი
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
დჟენი ჩოფიკაშვილი
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ალექსი კობაიძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” თინათინ ფირცხალავა
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ ცინცაძე
საბურთალო 3/5
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარიამ რამინაშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თამაზ წურწუმია
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნინო კვიტაიშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მალხაზ მაისურაძე
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ბესარიონ ზაქარიაძე
17 17. „საქართველო” მამუკა მელიქიშვილი
20 20. „შენების მოძრაობა” თეიმურაზ მურვანიძე
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გრიგოლი ლაბარტყავა
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ლეილა არხოშაშვილი
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” რუსუდან ხუბუტია
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით უთმელიძე
43 საინიციატივო ჯგუფი - . ნიკოლოზ რუხაძე, როსტომ კაჭახიძე, ეთერ გიგიბერია-კაჭახიძე, ირმა ჯავაშვილი, სალომე გაფრინდაშვილი. ჯოზეფ ალექსანდერ სმიტ
საბურთალო 3/6
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
აკაკი კილასონია
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მამუკა კვარაცხელია
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარიამ გერსამია
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გია ფოჩხუა
17 17. „საქართველო” დავით დავითაია
20 20. „შენების მოძრაობა” გიორგი თაქთაქიშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
თამთა შამათავა
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ლევან ღლონტი
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ნანა ნინოშვილი
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგ შაქარიშვილი
კრწანისი 4/7
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა ახვლედიანი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლილე ლიპარტელიანი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამარ ბოყოველი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გურამ ფალავანდიშვილი
17 17. „საქართველო” გიორგი ფეიქრიშვილი
20 20. „შენების მოძრაობა” გოჩა ბურდიაშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ასმათ იმერლიშვილი
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
არიფ თანირვერდიევი
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ვეფხვია ღვალაძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ნონა ჯაიანი
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თემურ გორგაძე
ისანი 5/8
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი შამიევი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გია ცხვარიაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გრიგოლი გვილავა
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნიკოლოზ კაჭკაჭური
15 15. „მშრომელთა სოციალისტური პარტია” ირინე რუხაძე
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
შაქრო აივაზიანი
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
იოსები ალავიძე
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ნაილი ფხიკიძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ნანა მაისურაძე
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ილია ჯიშკარიანი
ისანი 5/9
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მიმოზა კოხია
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვლადიმერი კესარელი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ვაჟბედაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კახაბერ ინდუაშვილი
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გია ხუხიაშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გიორგი ხაბურზანია
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ჟიული სიყმაშვილი
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
გიორგი თარხნიშვილი
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” გოდერძი ლომთათიძე
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნინო ლაცაბიძე
ისანი 5/10
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლია მერაბიშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” სვეტლანა ქარდავა
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ირაკლი ნადირაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ბენაშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
თეონა ჭალიძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” დავით ჯორბენაძე
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევანი დავითაშვილი
სამგორი 6/11
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
აკაკი ველთაური
4 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული
მოძრაობა”
ალექსანდრე რიჟამაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შოთა გრიგოლია
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ტიგრან ფარულავა
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” აკაკი ჯიყაშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
სერგო გიგანი
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” დიანა შენგელია
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რევაზ სოხაძე
სამგორი 6/12
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამაზ ქავთარაძე
4 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული
მოძრაობა”
ირაკლი სანიკიძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ხაბეიშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვაჟა ჯელაძე
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ვაჟა ბარბაქაძე
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ბექა ბაღნაშვილი
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
შორენა ქორქია
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ქეთევან ჭუჭულაშვილი-
ბარბაქაძე
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი დოხტურიშვილი
სამგორი 6/13
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა გოგოჭური
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თორნიკე ბიკაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბეჟან გუნავა
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნათია შარაშანიძე
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
დარეჯან ყანდაშვილი
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” რუსლან გვარაძე
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ტყემალაძე
43 საინიციატივო ჯგუფი - . ზაზა ხურციძე, გოჩა ღუჭაშვილი, ზურაბ პეტრიაშვილი, რომანი ბადალიანი, ჯუმბერ გოგრიჭიანი გულო ზუმბაძე
სამგორი 6/14
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დათო ჟღენტი
4 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული
მოძრაობა”
ნოდარ თეთრაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ბეჟაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კობა მახაური
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” იოსებ ღვარძელაშვილი
20 20. „შენების მოძრაობა” ზვიად გელაშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გიორგი კუპატაძე
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
სერგო ამბარიანი
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
მამუკა ქათამაძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ალექსი გაბუნია
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ქეთევანი მამულაშვილი
ჩუღურეთი 7/15
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი მაკასარაშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მალხაზი მაისაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი რობაქიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზვიადი გიორგაძე
17 17. „საქართველო” თეზიკო ჯანუაშვილი
20 20. „შენების მოძრაობა” გიორგი ეპიტაშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
მიხეილი გელუკაშვილი
28 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” ნანა კოდელაშვილი
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ციცინო ცინცაძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ნაირა იაშაღაშვილი
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამინა ბერაძე
დიდუბე 8/16
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი წასიძე
4 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული
მოძრაობა”
გიორგი ფირცხალაიშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ჭანტურია
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვლადიმერ ნონიკაშვილი
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ბესიკი ნოზაძე
17 17. „საქართველო” მაია ჯაფარიძე
20 20. „შენების მოძრაობა” ნათია ქობალია
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ჟანა მაჩალაძე
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ალექსანდრე კობაიძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ნანა ხომასურიძე
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერ ძნელაძე
43 საინიციატივო ჯგუფი - . დავით ბირკაძე, რევაზ სვანიძე, შალვა მზარეულიშვიილი,ნიკა მუყასშვილი,ლევანი კოშაძე. გიორგი ქაჯაია
დიდუბე 8/17
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ოთარი ბიკაშვილი
4 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული
მოძრაობა”
ბექა პეტრიაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გივი კუბლაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კონსტანტინე ხვთისიაშვილი
17 17. „საქართველო” გია კაიშაური
20 20. „შენების მოძრაობა” იოსებ ვარდოშვილი
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
კახაბერი ადეიშვილი
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” მარინე ჩაჩუა
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თარაშ შურღაია
ნაძალადევი 9/18
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შოთა ქურდაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მარინე მაისურაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მურმან თხელიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კონსტანტინე დანელია
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” პაატა ჩოხელი
17 17. „საქართველო” ემა არზიანი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ვალისა ღვინჯილია
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
გია ნემსაძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ნიკოლოზ ზაალიშვილი
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ჭელიძე
ნაძალადევი 9/19
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამთა გოგოლაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მაია ცინცაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკ დოდიაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბაადურ ლებანიძე
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზაზა სიდამონიძე
17 17. „საქართველო” გოგი მთვარელიშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
თინათინ დარბაიძე
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ვაჟა კანდელაკი
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ხათუნა ვაჭრიძე
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მიხეილ ამაშუკელი
ნაძალადევი 9/20
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნიკოლოზ მაისურაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით კუჭაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რევაზ სხულუხია
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლეილა ძიძიგური
17 17. „საქართველო” მალხაზი მუშკუდიანი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ნათია ტაბლიაშვილი
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
სერიოჟა გეთია
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” გიორგი ხაჩიძე
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე ხუჯაძე
ნაძალადევი 9/21
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ეგრისელაშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნიკოლოზ ჯაში
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ჯანგველაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი გოგოლაძე
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მიხეილ ქუმსიშვილი
17 17. „საქართველო” ზურაბ ვეფხვაძე
20 20. „შენების მოძრაობა” გოჩა მსხილაძე
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ვახტანგ დიდებულიძე
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ვაჟა ბერიანიძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” არმენაკ სარქისიან
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამარ ტალიაშვილი
გლდანი 10/22
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბესარიონ არველაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” არჩილ გულიაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზ გიორგაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნიტა სიხარულიძე
9 9. „მემარცხენე ალიანსი” ირაკლი ბიჭიკაშვილი
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” სულიკო პატურაშვილი
17 17. „საქართველო” პეტრე მურაჩაშვილი
20 20. „შენების მოძრაობა” გურამ გურჩიანი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ირაკლი შეთეკაური
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ია გაბედავა
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” როინ ნაჭყებია
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შალვა ოგბაიძე
გლდანი 10/23
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
იაკობ ზაქარეიშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მარინე ცეცხლაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მიხეილ კაკაურიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ხიზანიშვილი
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” იოსებ ირემაშვილი
17 17. „საქართველო” გრიგოლი ბოგვერაძე
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ნანა ტოხვაძე
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
მურაზა თამოიანი
38 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ზინა ბესტაევა
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” მერი ჩხენკელი
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გულია გოცირიძე
გლდანი 10/24
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელენე ოზაშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თენგიზ ჯგუშია
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გოჩა კოკაია
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თათია ცეკვავა
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” დალი ყარაულაშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ნინო შუკვანი
37 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ზორბეგი ნაცვლიშვილი
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ნუნუ მამარდაშვილი
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოთარი გრიგოლია
გლდანი 10/25
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბესარიონი ლაკვეხელიანი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნინო ჯურხაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ჟამუტაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მამუკა ტუსკაძე
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” თამაზ ხუციშვილი
27 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ზვიად ბარამიძე
39 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” მარიკა კალანდაძე
41 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ქეთევან ჯოხაძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31