ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
კასპი - მაჟორიტარები
ოლქი/            ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო შავშიშვილი
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი მიგრიაული
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მირიანი ბერიანიძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მამუკა მილაძე
1.1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნუგზარ ბერიანიძე
1.1 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” შოთა დალაქიშვილი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვალოდია გზირიშვილი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნატალია მამალაძე
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნანა მამულაშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გივი ბაინდურაშვილი
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლევან თაბორიძე
1.2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ოთარ ქოსაშვილი
1.2 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ავთანდილი სულაშვილი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევან გახელაძე
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ბაინდურაშვილი
1.3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ლელა წიკლაური
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზ ახვერდოვი
1.3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ილია ბექაური
1.3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ლიანა ზარიძე
1.3 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ტრისტან გიგაური
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბეგი თათრიშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაქარია მხიარულაშვილი
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი მარტიაშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელგა ოდოსაშვილი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თინათინი გაბიტაშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ქიტესა ხოდელი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შოთა პაპიძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გივი მამასახლისი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შალვა თითირაშვილი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილ ხვთისიაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი დარბიაშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯუმბერ ჯანელიძე
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ქეთევანი დავითაშვილი- ცომაშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვანო თინიკაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” სვიმონ ხიზამბარელი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამინ ჯანგიშერაშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო კვიციანი
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვალიკო ლაფერაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გურამ მჭედლიშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მიხეილი მარიდაშვილი
5 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მაგდა ქოსაშვილი
5 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” კობა ბერიაშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე ბიძინაშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაზა მაზმიშვილი
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვახტანგ უხურგუნაშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნინო აბრამიძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მედეა ხვთისიაშვილი
6 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ტარიელ ბეგლარაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შოთა ბეგლარაშვილი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ირაკლი ბოჭორმელი
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნიკოლოზ მზარეულაშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ფეიქრიშვილი
7 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მაია გარაყანიძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ილია ქამხაძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი წიკლაური
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ალექსანდრე ცომაშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შოთა შერაზადიშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ილია ბერიანიძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იოსებ დემეტრაშვილი
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვასილი ცომაშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნონა დანდუროვი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ანზორ შალიტაური
9 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ესტატე კასრაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნანა წიკლაური
9 საინიციატივო ჯგუფი - 42. ვასილ გოგიშვილი,ტრისტან გიგაური,ეთერ ქენქაძე, ელენა გოგოლაური, ლევან დემეტრაშვილი. გიორგი გოგოლაური
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გელა ვალიშვილი
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მედეია ჯუხარიძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მადონა ხუბაშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჯემალ აბულაძე
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” თეიმურაზ ილურიძე
10 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ილია მუზაშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნუკრი მიდელაშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარიამ პავლიაშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ჩუგუაშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვეფხვია რაზმაძე
11 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” კობა მჭედლიშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მარიამ გზირიშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარიამ გიგაური
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ირინა ტალახაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი შარიფაშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბიჭიკო ტორუაშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა გუგულაშვილი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი კილაძე
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გივი კურდღელაშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამილა სიდამონიძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ივანე მახარობლიშვილი
13 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ქართლოს კურდღელაშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ოთარაშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მაკა ბაშარული
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მალხაზი ჯაბანაშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაქარია ტატუნაშვილი
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ილურიძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერი უზნაძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ხელაშვილი
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვახტანგ საჩალელი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზი ფსუტური
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ომარ ბათილაშვილი
15 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” თინა გახელაძე
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით მუხიაშვილი
16 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ემზარ ბეჟიტაშვილი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ქეთევან ქსოვრელაშვილი
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნელი მამასახლისი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა მარჯანიძე
16 საინიციატივო ჯგუფი - 42. სერგო
ირემაშვილი, ლია ბასიაშვილი,ლალი გელიაშვილი,ქეთევან დავლაშერიძე,ელზა გორგაძე.
ია ირემაშვილი
17 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვასილ მიქუტიშვილი
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარინე ყურაშვილი
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვახტანგ ხათაშვილი
17 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ოთარი ყურაშვილი
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი მჭედლიშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31