ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
გორი - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ ღვინიაშვილი
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კობა ტლაშაძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ციცინო შოშიაშვილი
1.1 20. „შენების მოძრაობა” ზურაბ ლაღიძე
1.1 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ბეგლარ კოლოტაშვილი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით რაზმაძე
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ანა ირემაძე
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნუკრი ჯალაბაძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მიხეილ თვაური
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” იზა კენჭოშვილი
1.2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზურაბ მეზვრიშვილი
1.2 20. „შენების მოძრაობა” თამარ ედიშერაშვილი
1.2 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ზაზა მელთაური
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით გუდაძე
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გივი წვერავა
1.3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვახტანგ რაზმაძე
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მინდია გოდერძიშვილი
1.3 20. „შენების მოძრაობა” ირმა პაპიძე
1.3 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ბესიკ კაიშაური
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნანა ედიშერაშვილი
1.4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რუსუდან ოქროაშვილი
1.4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ივანე მაჭარაშვილი
1.4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შორენა მაყიშვილი
1.4 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
სოფიო გუდაძე
1.4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით სარალიძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მზევინარ ცარიელაშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კახა ლობჟანიძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მარინე მდივანი
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ილია ქერდიყოშვილი
2 20. „შენების მოძრაობა” გურამ ვაჭრიძე
2 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
გოჩა დათაშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ხვიჩა ხიხალაშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეონა ფისუაშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მაია ბარჯაძე
2 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ავთანდილ ნაფიშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შოთა ვანიშვილი
2 საინიციატივო ჯგუფი - . მერაბ ბზიშვილი, ნაზიკო ბზიშვილი, ზეინაბ ვანიშვილი, როინ მიდელაშვილი, ლევან ვანიშვილი დავით ვანიშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
იოსებ ღვინიაშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” იოსებ ხუბულაშვილი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მალხაზ გელაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მიხეილ ქობლიანიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ილია ვარდანაშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვახტანგი გაგნიძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კონსტანტინე რომელაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რიტა აბალაკი
4 20. „შენების მოძრაობა” რამაზ ყაყიტაშვილი
4 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
გიორგი ზერეკიძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი შიოშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ოთარ თინიკაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ტარიელ თინიკაშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” აკაკი წიკლაური
5 20. „შენების მოძრაობა” ლუბა ყველაშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯუმბერ გიგაური
5 საინიციატივო ჯგუფი - . ნიკოლოზ ნიჟარაძე, გულნარა ცარციძე, ლიანა ყველაშვილი, ლავრენტი თოჩიშვილი, მურად თოჩიშვილი მურადი თოფჩიშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამარ ნარიაშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ ბოლაშვილი
6 20. „შენების მოძრაობა” ბექა ვატიტაძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი ჯალაბაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით მურადაშვილი
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი მაჭარაშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
არჩილ ტარუაშვილი
7 20. „შენების მოძრაობა” ვახტანგ ბერკაცაშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მიხეილ გოგებაშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაზა ალავერდაშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
საბა სეხნიაშვილი
8 20. „შენების მოძრაობა” გიორგი აწკარუნაშვილი
8 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ალექსი მიქელაშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კობა ბერიანიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი მელქუაშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ილია ეცადაშვილი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნანა ადუაშვილი
9 20. „შენების მოძრაობა” ივანე არჩუაძე
9 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
თეიმურაზ ირემაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მურაზ ღოლიჯაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარინა კობალაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მალხაზ სალამაძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მალხაზ ბაიაძე
10 საინიციატივო ჯგუფი - . ილია ელიაშვილი, მამუკა ბერუაშვილი, ბადრი გლახაშვილი, გელა მახარაშვილი, ილია მეცხვარიშვილი. მერაბ მახარაშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევან პიპანაშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ტურაშვილი
11 20. „შენების მოძრაობა” ტარიელ გურგენიძე
11 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ილია მახათაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ასმათ ტალახაძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ილია ესიაშვილი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
პაატა დევიძე
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ილია მინდიაშვილი
12 20. „შენების მოძრაობა” კახაბერ ერგემლიძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მერაბ მელანაშვილი
12 საინიციატივო ჯგუფი - . ზურაბი
ფარნიაშვილი, ზურაბი ელუაშვილი, ნიკო გიორგაშვილი, გიორგი ნამორაძე, გიორგი მეტრეველი
თემურაზ ლაზარაშვილი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ერეკლე ლაფაჩი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თევდორე ხოსრუაშვილი
13 20. „შენების მოძრაობა” ილია ძამაშვილი
13 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ნაზო კურტანიძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მანუჩარ ლაფაჩი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ ფისუაშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნაზი დიდებელი
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბესარიონი ბერიანიძე
14 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
შოთა დუტკინი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ შოშიაშვილი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ინგა ონიაშვილი
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზურაბ ნასყიდაშვილი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გოჩა მაზმიშვილი
15 20. „შენების მოძრაობა” თეიმურაზ ელიკაშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კახაბერ ედიშერაშვილი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მაია მარგველაშვილი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვახტანგ აზალაძე
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვახტანგ ასლანიშვილი
16 20. „შენების მოძრაობა” თეიმურაზ გიგუაშვილი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ივანე კორინთელი
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ტარიელი მამისაშვილი
17 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ხვიჩა ქარელიშვილი
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვასილისა ჯაბახიძე
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამაზ მამისაშვილი
17 20. „შენების მოძრაობა” თემურ აფხაზაშვილი
17 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ზაზა გალუსტაშვილი
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ადუაშვილი
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლაშა წკრიალაშვილი
18 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ალექსანდრე კუდუხაშვილი
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შორენა ჭიოტაშვილი
18 20. „შენების მოძრაობა” ზურაბი კუდუხაშვილი
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯემიკო დუდაშვილი
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამაზ ხუციშვილი
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბექა ქორჩილავა
19 20. „შენების მოძრაობა” მირიან მაზმიშვილი
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ ყაჯრიშვილი
20 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ეთერ კეჩხუაშვილი
20 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კახაბერ ინაური
20 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ კეჩხუაშვილი
20 20. „შენების მოძრაობა” პაატა ხუციშვილი
20 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ნიკა ელიაური
20 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იოსებ მუმლაძე
21 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი სულთანიშვილი
21 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სერგო ლუკაშვილი
21 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მიხეილ ჩიხლაძე
21 20. „შენების მოძრაობა” ზაურ კვინიკაძე
21 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ილია კოშორიძე
21 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ივანე ნონიკაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30