ქარელი - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარინე მარჯანიძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაზა მარჯანიძე
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ილია ბაბლიძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თეიმურაზი ვახტანგიშვილი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ყარამან როინაშვილი
1.1 საინიციატივო ჯგუფი - . ეკატერინე
მარჯანიძე, ნონა კვინიკაძე, თამუნა ორჩალიევა, მარინე მარჯანიძე, ზურაბ მარჯანიძე
გიორგი მარჯანიძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო ბიჭიაშვილი
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მერაბ ობოლაძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯუმბერ ნოზაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნიკა სიდამონიძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზი თურმანიძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლალი რამაზაშვილი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლალი კილასონია
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა დაბრუნდაშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსანდრე ორჯონიკიძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია ჭიღლაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჯემალი ხუციშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბაქარ მაჭარაშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსანდრე ლემსაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მიხეილ ჩუტკერაშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლაშა ლურსმანაშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაზა გოჩაშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვაჟა ცისკაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მურთაზ იმერლიშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავითი მიდელაშვილი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გელა ემანულიძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზ ახალკაცი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” როზა პაპიაშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კობა ნახუცრიშვილი
7 საინიციატივო ჯგუფი - . თორნიკე
ტიტვინიძე, რამაზი ტიტვინიძე,ოლია კუპატაძე, ნატო გულიაშვილი, ზურმუხტი ტიტვინიძე
ვეფხვია ტიტვინიძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვახტანგ გულიკაშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან სტეფანიშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯუმბერ შუბითიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სარდიონ კოპაძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გოჩა ნებიერიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა მახაჭაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გურამი მურაჩაშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჰამლეტ დავრაშელიძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თეიმურაზ გემიაშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მიხეილ ხათაშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზ ქუბაძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით კოპაძე
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნოდარ არხოშაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არჩილ სადუნაშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ემზარ მედოშვილი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ჯოხტაბერიძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იური ქობესაშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია ვოსკანიანი
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ტარიელ მძინარაშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა კოკოზაშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამარ დიასამიძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა ამბოკაძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა სოიტაშვილი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვანო ბალიაშვილი
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ალექსი ჩხიკვაძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი გელდიაშვილი
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნანა ზურაბაშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
პაატა ღვინიაშვილი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გია ინდუაშვილი
16 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი თევდორაშვილი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რომან ხანიშვილი
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ილია ხანიშვილი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერ ხიზანაშვილი
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკ სიდამონიძე
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გელა ქოთოლაშვილი
ბეჭდვა