ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ჩხოროწყუ - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თენგიზ ბებია
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რამაზი გულუა
1 20. „შენების მოძრაობა” კორნელი საჯაია
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯანო პერტაია
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მირიანე შელია
2 20. „შენების მოძრაობა” დევი გახარია
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ ჯიქია
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეიმურაზ წახნაკია
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია ლემონჯავა
3 20. „შენების მოძრაობა” ველოდი ლემონჯავა
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯონი ჯალაღონია
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯილდა ლემონჯავა
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ქართლოსი საჯაია
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აბელი თოდუა
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნანა კვარაცხელია
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ჭილაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დათო კვირტია
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ სანაია
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კოტე სიჭინავა
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბაკურ ხორავა
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა ფიჩხაია
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯამბული უბირია
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ირაკლი ნაჭყებია
7 20. „შენების მოძრაობა” კორნელი წურწუმია
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მერაბ ძაძამია
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სოლომონ გახარია
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ელზა ხოჭოლავა
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალერი გულუა
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” სტეფანე გახარია
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კობა თოლორდავა
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ეკატერინე ქარჩავა
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბონდო ჭეჟია
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიგლა ნაროუშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გურგენ ბერია
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დაზმირ დარსალია
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეა ბებია
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რამაზ პაპავა
11 20. „შენების მოძრაობა” მანუჩარ ახალაია
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ახალაია
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ეკატერინე კაკაჩია
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალენტინა შენგელია
12 20. „შენების მოძრაობა” ელგუჯა შენგელია
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შოთა შენგელია
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კაკო ღურწკაია
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბადრი ქარჩავა
13 20. „შენების მოძრაობა” ლაშა შენგელია
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნუგზარ ჯალაღონია
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31