ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
წალენჯიხა - მაჟორიტარები
ოლქი/                  ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამაზი მებონია
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევან წირღვავა
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბესიკ კვარაცხელია
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან შანავა
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნონა გუჩუა
1.2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მანუჩარ გერეხელია
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვალერიანე კვარაცხელია
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თემურ ღვინჯილია
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ირაკლი ხარჩილავა
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა ლიპარტია
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ჭანტურია
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა ქარდავა
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ანზორი ძაძამია
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
როინი ჭითანავა
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნუკრი ლომია
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბი სამუშია
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კორნელი მიქავა
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გოგიტა მიქენაია
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იაგო მიქავა
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო მოსიძე
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბესიკ ჯოლოხავა
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მურმან კვარაცხელია
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კახაბერ ჯოლოხავა
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მურთაზ ხუხუა
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიგა შონია
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ფიფია
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზ კვარაცხელია
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზ ჩიქობავა
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერი კვარაცხელია
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მერაბ გიგიბერია
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დათო მესხია
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბაკურ სონგულია
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ონისე აფაქიძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბელა კვირკვია
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევან შელია
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ივეტა ნაჭყებია
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნანა ქობალია
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დათა კუკავა
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
აბესალომ მატუა
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნინო მჭედლიშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თეა ხასაია
12 42.საინიციატივო ჯგუფი - 42. ქუხილავა თორნიკე,ლომია ზაური,ფიფია გოგა,ლევან ფიფია,ფიფია კალისტრატე ლევან ფიფია
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ხათუნა მებონია
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნიკოლოზი ხასაია
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბაჩუკი უბილავა
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
პაატა კუპრავა
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
როლანდი ხარჩილავა
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნონა მიქავა
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31