ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ზუგდიდი - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარიამ ბუკია
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
პაატა ადამია
1.1 20. „შენების მოძრაობა” მაია ღურწკაია
1.1 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” რამაზ ჩაჩიბაია
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა ყურაშვილი
1.1 საინიციატივო ჯგუფი - 3. ნათია გვილია,გიორგი კიტია,ავთანდილ შონია,იური კვარაცხელია,გია ლატარია ვაჟა კიტია
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ ბერულავა
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზ გაბედავა
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით გახარია
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დათა არახამია
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნინო ფიფია
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თაზო ფაცაცია
1.4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ირაკლი ღურწკაია
1.4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვახტანგი ეზუგბაია
1.4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი ლაგვილავა
1.5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ანა თოდუა
1.5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ქობალია
1.5 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი შულაია
1.5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სალომე ფაცაცია
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოდერძი მელია
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზვიად კუტალია
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზეინაბ კუკავა
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გერმანე კოდუა
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ედიტა კოდუა
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლავრენტ ყორშია
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით შელია
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ელგუჯა ესართია
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიგა თოდუა
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გურგენ ხორავა
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა თოლორაია
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გურამ კვარაცხელია
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზვიად აბსანძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მანუჩარ სარუა
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გია დანელია
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამარ ქადარია
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბაჩუკ ქადარია
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამაზი ჯაბუა
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თედო ჯგერენაია
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ემზარ ახალაია
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დათო ჭაფანძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მანუჩარ ჯღამაძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკი ავალიანი
8 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” კობა კანკია
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლაშა ესებუა
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამაზ ხუფენია
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კონსტანტინე სორდია
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ენვერ აბსანძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა ანდრიაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ფელიქს ზარქუა
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ავთანდილ ჩახაია
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია კუკავა
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი კუკავა
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბაჩუკი ნაჭყებია
11 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” სპარტაკ შენგელია
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ ქურსუა
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზვიად ყორშია
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსი ლიპარტია
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკი ჭეჟია
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” შალვა აფხაზავა
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ გოგოძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კახა გუგუჩია
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბადრი ოთხოზორია
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზვიად შედანია
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მანანა მებონია
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეკლე ნარმანია
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ირაკლი ხუბუა
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მერაბ თოდუა
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირუზა კაკავა
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ ლაშხია
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა თოლორაია
15 20. „შენების მოძრაობა” რომეო კვარაცხელია
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არჩილი ბერანძე
15 43.საინიციატივო ჯგუფი - 4. მზეონა გაბედავა,დავარი კვარაცხელია,შორენა ღურწკაია,მამუკა გაბედავა,ნანი თოდუა ვახტანგ გაბედავა
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გურამ წურწუმია
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გოდერძი თოდუა
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” შავლეგი თოდუა
16 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” ზურაბ ქობალია
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი თოდუა
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გელა ჯიჭონაია
17 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გურგენ სართანია
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სოფიკო ქობალია
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სოსო გოგოხია
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რომანი საჯაია
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია წითაშვილი
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ამირან ჩხოლარია
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რამაზი მამფორია
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა ჭედია
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯანსუღ ჯაბუა
20 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
იაკობ გეჯუა
20 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ალიოშა ალანია
20 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯონი ჟვანია
20 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზვიად ქირია
21 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კახაბერ ჯოჯუა
21 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ვეკუა
21 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დაზმირ ძიმცეიშვილი
22 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვიტალი ბუკია
22 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზვიად ფაცია
22 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოგი თოდუა
23 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეიმურაზ მალანია
23 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარლენ ფეტელავა
23 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ტარიელი გაბულდანი
24 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ხვიჩა ლაგვილავა
24 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით ფიფია
24 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან მაქაცარია
24 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა პროკოპენკო
25 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ირაკლი ღურწკაია
25 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვარლამ ბოკუჩავა
25 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გენად გოგოხია
25 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა ხუბუა
26 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვალერიანე ფიფია
26 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნატაშა აფხაზავა
26 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რევაზ თორდია
27 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნიკა ჭითანავა
27 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბაჩუკი ნარუშვილი
27 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გოდერძი კუკავა
27 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზ ჟორჟოლიანი
28 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ირაკლი თირქია
28 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ბარამია
28 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯონი ჯიქია
28 43. საინიციატივო ჯგუფი - 1. თორნიკე
ჩუხუა,გურამი ჩუხუა,ილო გაბელია,ორდენ ჩუხუა,ზვიად ჩუხუა
გია ჩუხუა
29 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გლებო ჯიქია
29 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზვიად ჯღარკავა
29 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი ჯანაშია
30 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლაშა ანთია
30 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამარ ნაჭყებია
30 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოგიტა ზარქუა
31 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რომანი კეკელია
31 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევანი ზარანდია
31 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
პაატა ებრალიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« დეკემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31