ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
აბაშა - მაჟორიტარები
ოლქი/               ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა გვაზავა
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზ გაბელაია
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიგლა კუჭუხიძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ირაკლი იობაია
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გია კუცია
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შოთა ჭანტურაია
1.2 საინიციატივო ჯგუფი - 42. ელვარდი ჭანტურია, ირა ჯულაყიძე, რომან გაბელაია, ნანა გაბელაია, ლევან გაბელაია ვაჟა გაბელაია
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დალი ჯიბლაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ შუბლაძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნუკრი გვაზავა
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ირაკლი ქობალავა
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გენო მიმინოშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ გუნია
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ლიპარტია
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
როინი ქობულია
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბაქარი შელია
4 42. საინიციატივო ჯგუფი - 42. თეიმურაზი კეკელიძე, სპირიდონ სურმავა, მამუკა კეკელიძე, ივანე ჯანაშია, ოლეგი ჩიტეიშვილი თენგიზი კუპრავა
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თენგიზ გოგიშვილი
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ელიზა ჯანელიძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევანი დუნდუა
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ ნინუა
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბენია პიტავა
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სოსო ესაკია
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზი კუჭუხიძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბაჩუკი ქვილითაია
6 42. საინიციატივო ჯგუფი - 42. გოგიტა კუპრეიშვილი, ლაშა კუპრეიშვილი, სულხანი ალანია, იამზე ქვილითაია, გოჩა კუჭუხიძე. როლანდი კუჭუხიძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თენგიზი ბესელია
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა ალასანია
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვლადიმერი ნადარეიშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზი ზაქაიძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლეონტი ნადარეიშვილი
9 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ფარნავაზი გრიგოლია
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იაგო თოდუა
9 საინიციატივო ჯგუფი - 42. ნინო ზაქრაძე, ბონდო ლორია, ბადრი ლორია, გულნარა ჩაჩუა, ვენერა შალვაძე გელა ვერულაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი გაბელაია
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მიხეილი დარცმელიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა ვეკუა
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ავთანდილი გაგუა
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მერაბი მელია
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბაგრატი მელია
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარინე მიმინოშვილი
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ელგუჯა ნოდია
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კობა ნოდია
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ელგუჯა გუგუშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რევაზი ჩაჩავა
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯიმშერ თევდორაძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეიმურაზი დუნდუა
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გია მიგინეიშვილი
13 42. საინიციატივო ჯგუფი - 42. ზაზა გამზარდია, დავითი ცომაია, ნათელა რუსია, ნაირა ლეკიშვილი, თამარ სტურუა კახაბერი ცომაია
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარინა ჯოჯუა
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მერაბი მიქაძე
14 42. საინიციატივო ჯგუფი - 42. ირაკლი მიქაძე,
შოთა მიქაძე, ემზარ რუსია, პაატა ნაუმოვი, ზაალი ნაუმოვი.
კახა ცანავა
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამირან ხორავა
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ელვარდი ნოდია
15 საინიციატივო ჯგუფი - 42. თორნიკე პერტენავა, ნარგიზა ქოიავა, ბექა თოფურია, გიორგი რუბენია, ბეჟანი კორძახია ზაზა ბარათელია
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თორნიკე ბესელია
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კოხტა მელია
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ადენი ჯულაყიძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზვიადი კუპრეიშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31