ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ასპინძა - მაჟორიტარები
ოლქი/                 ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მერი გიორგაძე
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კობა ზედგინიძე
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ფართლაძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვიტალი ველიჯანაშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გურამი ივანიძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ თევდორაშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ ივანიძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რამინ ბუცხრიკიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ემინ ბალოიან
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლავრენტი შეშაბერიძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამილა ოთანაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზვიად ზარიძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეიმურაზ გოგიშვილი
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნონა ვალიშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რეზო ბოლქვაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გაგა სახელაშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დურმიშხან ზაზაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ქამაშიძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” პავლე ბერიძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბადრი მაღრაძე
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბადრი ლალიაშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკ მაგრაქველიძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნუგზარ ნარიმანიძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
პაატა ნარიმანიძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გივი სანდროშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზ შავაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მერაბ დავლაშერიძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნუკრი დავლაშერიძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ელენე ზედგინიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ მელიქიძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ ზედგინიძე
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა ზედგინიძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ჯვარიძე
11 საინიციატივო ჯგუფი - . სერგო ჯვარიძე, ზაურ ზედგინიძე, ლევან ლონდარიძე, ლამარა ქავთარაძე, ნინო ლონდარიძე ალბერტი ჯვარიძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვასილ ხითარიშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გურამ მურადაშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა ყრუაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31