ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ადიგენი - მაჟორიტარები
ოლქი/                ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მურმან წითაშვილი
1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მარლენ ქაფიანიძე
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
პავლე ჩილაშვილი
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნუგზარ ქაშიბაძე
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავითი აბულაძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რუსუდანი აფრიამაშვილი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ირაკლი მინაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ტარიელი ენდელაძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თენგიზ ქომოშვილი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ფეიქრიშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლაზარე ჩილინგარაშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კობა ენდელაძე
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ტარიელ გორგოძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვალერიან კლდიაშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა მღებრიშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვეფხვია ბაქრაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეიმურაზ ჩაბრაძე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კობა ჩხიტუნიძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მევლუდი ბახტურიძე
5 საინიციატივო ჯგუფი - . ნოდარ ობოლაძე, გურამ ჩხიტუნიძე, ავთანდილ ხარაიშვილი, შოთა ტეფნაძე,კახა ჩხიტუნიძე თენგიზი სხირტლაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ასლანი მარკოიძე
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მალხაზ ბოჩიკაშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა ბარაბაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა გიგოლაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვაჟა მერაბიშვილი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ტარიელ მსხვილიძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაალ მაზაშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რუსუდან ხობიაშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ შაინიძე
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზურაბ მარკოიძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალიოსმან კოჩალიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნოდარ მიქელაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯაბა ხოზრევანიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა ხარაიშვილი
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რამაზ შავაძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ჭანტურიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნუკრი ხვედელიძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამაზ ღორჯომელაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შაქრო ინასარიძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამაზ ბოხაშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამაზ გოგრიჭიანი
10 საინიციატივო ჯგუფი - . ალექსანდრე
ლობჯანიძე, ტარიელი გავაშელი, გივი ლობჯანიძე, ზაალ გოგრიჭიანი, ლალი მეტრეველი
ლევან ლობჯანიძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ანზორ მუშარბაძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით გობაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნოდარ გობაძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სტეფანე ბალახაშვილი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ივანე თათოშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნუგზარ ბოჩიკაშვილი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბადრი ცქიფურიშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვეფხვია გელაშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იაგორ ასანიძე
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსანდრე ჯალაბაძე
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გელა ჩაჩანიძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ილია ფოფხაძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ამირანი ჭიტაძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გურამ მგელაძე
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მურადი ზურგალიძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ბოლქვაძე
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თეიმურაზ მიქელაძე
15 საინიციატივო ჯგუფი - . თემური ირემაძე, გურამი ბერიძე, მალხაზ ბერიძე, თამაზი ვანაძე, რამაზი ირემაძე ჯიმშერი ბერიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31