ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ახალციხე - მაჟორიტარები
ოლქი/   ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზი გიქოშვილი
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარინა ირიციანი
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თემური თაქთაქიძე
1.1 31. „თავისუფლება - ზვიად გამსახურდიას
გზა”
არუთუნ ელოიან
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზოია ბალიაშვილი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ეკა ტატალაშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკ ოქრომელიძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჯემალი სუდაძე
1.2 31. „თავისუფლება - ზვიად გამსახურდიას
გზა”
აკაკი ბერიძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ბეროშვილი
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გელა დემეტრაძე
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კობა სანდროშვილი
1.3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბეგლარ მიქუტიშვილი
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ამბარცუმ ბაბოიან
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნუგზარი სამარჯიშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი ახალკაცი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნანა ბაღდოშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ზაქროშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ხაჩიძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკი გაჩეჩილაძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სიმონ გელაშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ტარიელ ტაბატაძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბეგლარ ტაბატაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი კეთილაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნოდარი სუდაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ფიქრია გელაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კონსტანტინე კაპანაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსი ლაბაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარიამ ჩადუნელი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზ კაპანაძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იოსები კაპანაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ სადათიერაშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა კურტანიძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერი კურტანიძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი მოთიაშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა მესხი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაალი ბერიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
არტურ სოგომონიან
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზი მელიქიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არტაშეს ბალასანიან
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სააკ პოღოსიან
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე ინასარიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
პაიცარ მანასიან
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სოსო შუბითიძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
აბესალომ გოგოლაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არჩილ უჩიძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
არუთუნ მაგაკიან
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე თოროსიან
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რობერტ პაპიძე
12 31. „თავისუფლება - ზვიად გამსახურდიას
გზა”
გიორგი რიბაკოვ
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არუთუნ აგაბაბიან
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კახაბერ მოდებაძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნიკოლოზ ბერიძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკი გოგსაძე
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გერონტი ჩადუნელი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნოდარ ქოზაშვილი
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კობა ჩოხელი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნოდარი ტალახაძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მინას გრიგორიან
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ანა ჩილინგარაშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
პეტროს ვართანიან
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რუბენ კარაპეტიან
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დერენიკ ელბაქიან
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მკრტიჩ გინოსიან
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31