ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ბორჯომი - მაჟორიტარები
ოლქი/                 ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დიმიტრი წურწუმია
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თამაზი ღამბარაშვილი
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ კორძაია
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ფირან გოგიჩაშვილი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკ ფოფხაძე
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გულნარა ჩოფლიანი
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” სოფიო ლურსმანაშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დოდო მაისურაძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი გოგიჩაიშვილი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ლონდარიძე
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევან ლომსაძე
1.3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნინო დევნოსაძე
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნანა ქუმსიაშვილი
1.3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თედორე მელიქიძე
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ტალახაძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ჩადუნელი
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თეიმურაზ იანვარაშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სერგო ქელეხსაშვილი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გოჩა ჩადუნელი
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მაკა ჩადუნელი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი ჩადუნელი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლენა ხაჩატურიანი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კლიმენტი ბერიძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ამირან არუთინოვი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კახაბერ ქუმარიტაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ანდრო თედიაშვილი
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მაია ხრიკაძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ირმა მაღრაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” სოსო გოგოლაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოთარ არბოლიშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ავთანდილ მაღრაძე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ბერძენიშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არაიკ ანტონიანი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მაყვალა მაისურაძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსი პაპიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ალიკა ხუციშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ელიზავეტა კუჭუხიძე
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რუბენ ყანდილიანი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვიდია ირიციანი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჟირაირ სანდაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ანდრუშ ირიციან
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალბინა ფილაური
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ჯავახიძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვიოლეტა ბალახაშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგ კაპანაძე
11 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” სპარტაკი ლურსმანაშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ოთარი იობაშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მამუკა ლურსმანაშვილი
11 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნიკოლოზ ხაჩიძე
11 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
დავით ხაჩიძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იანგო ურჩაძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ჩადუნელი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბაკურ გელაშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაქარია ციცქიშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რევაზ ლაშხი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარინა სპიტარი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მაია ბლიაძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა ბლიაძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ახილეს ილიევი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31