ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ასპინძა - პარტიული სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 ტარიელი ლონდარიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 მერი გიორგაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ფრიდონ ლონდარიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ზურაბ ზედგინიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 დურმიშხან ზაზაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 ვასილ ხითარიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 მერაბ დავლაშერიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 თეიმურაზ გოგიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 ლელა ყურმაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 ლიზა შემაზაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ვიტალი ველიჯანაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ლავრენტი შეშაბერიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 ავთანდილ ქავთარაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 იზა ქავთარაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 მეგი ესტატეშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 თეიმურაზ სისაური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 მერი ბერიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 ნუგზარ ნარიმანიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 ზურაბ ფართლაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 ანზორ გიორგაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 ოლეგი ზედგინიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 რამაზ სანდროშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 მამუკა დათაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ალუდა ქავთარაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 ნონა ვალიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 კობა სანდროშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 თამაზ ზედგინიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ნათელა კეკიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
22 მარინა გელაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
23 გიორგი არაბიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
24 დავით სანდროშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
25 აკაკი ქავთარაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
26 თამარ სარალიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
27 ხვიჩა ქარჩაიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
28 ჟორა ქარჩაიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
29 გუგული გვარამაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 მალხაზ მოსიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ბესიკი ბექაური 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ვლადიმერ ზაქაიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ნიკოლოზი ცისკარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ნუკრი დავლაშერიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 ლევან ქამაშიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 გურამი ივანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 რუსუდანი იაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 მანანა პაპიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 მადონა გელაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 რევაზ სურმანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 რეზო კახაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 ლეილა ასპანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ოლეგ ღორჯომელაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 მალხაზ ბერიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 ქრისტინე ჩილინგარაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 კახაბერ თაყაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 ტატიანა მელიქიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 კობა ზედგინიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 გელა ზედგინიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 რამინ ბუცხრიკიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 ჯაბა ბერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ალექსი აბელიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ხათუნა მაღრაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ზურაბ თევდორაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 გიორგი ნემსაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ნათია მელიქიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 თამილა ოთანაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ირმა ზაზაძე-ზედგინიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 გალაქტიონი მაღრაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 გია შაინიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ბადრი ლალიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 გურამ მურადაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 პავლე ბერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 გივი სანდროშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 მარო კობაიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 მანანა კედელაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ელენე ზედგინიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 ლეილა ხუციშვილი-ზედგინიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 გიორგი ჩიტაური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ალიოშა ჩიტიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 გიორგი ბაშარული 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 თათია თაზაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ნიკა გოგიჩოვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ამალია ჯიბლაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 თამარ სულაბერიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 ფატმანი ბროლაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ნათია გულიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 ოთარი შანიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 სოფიო მუტაფიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ქრისტინა ევტუშენკო-ჯავახიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 სვეტლანა მუტაფიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 დარეჯან ნათელაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 დავით სხილაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 გიორგი სამხარაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 გიორგი თეთრაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 სონია მეზვრიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 იმედა აფციაური 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 ქეთევან სუდაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 სიმონი ნემსაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 საველ პალოიან 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 ნოდარი ლომიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 გელა გოგოლაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ლევანი ნემსაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 გიორგი ლურსმანაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 გოჩა თაბაგარი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 გიორგი ფცქიალაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 დავით ნათენაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 იორდანე ასპანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 მალხაზი ზედგინიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 ნანა ახვლედიანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
17 ვახტანგი მენთეშაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 მამუკა მელიქიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ბესიკი ბერიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 ანა ტივაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 ნუგზარ ლონდარიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 სოფიო ბერიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 კახაბერ ტივაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 დარეჯან ზღუდაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 გია ჭელიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 მალხაზ გიორგაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 რობერტ ნახაპეტიან 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 გენადი დიასამიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 თენგიზ შავაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ვლადიმერ ქამაშიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ტიტიკო მაღრაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 მაია ნათენაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 დავით ფართლაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 ავთანდილ ივანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 ემინ ბალოიან 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ზვიად ზარიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 გაგა სახელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ბადრი მაღრაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 ბესიკ მაგრაქველიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 პაატა ნარიმანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 თამაზ შავაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
25 ზურაბ მელიქიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
26 გიორგი ჯვარიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
27 გოჩა ყრუაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« დეკემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31