ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ახალციხე - პარტიული სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 ვაჟა ჩიტაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 გელა დემეტრაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ირინა გელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ემანუელ პოზოიან 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 ეკა ტატალაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 ზურაბ სადათიერაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 მარინე სუდაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 კახაბერ მოდებაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 მალხაზი გიქოშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 ტარიელ ტაბატაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ნიკოლოზ ხიზაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ფიქრია გელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 რობერტ მურადიან 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 მარიამიკ გრიგორიან 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 გიორგი მოთიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 ნუგზარი სამარჯიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 მზევინარი გოზალიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 რუბენ კარაპეტიან 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 გიორგი ხაჩიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 მინას გრიგორიან 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 სააკ პოღოსიან 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 გერონტი ჩადუნელი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
23 არტურ სოგომონიან 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
24 მარიამ ჩადუნელი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
25 არუთუნ მაგაკიან 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
26 ნანა მელიქიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
27 იულია ხითარიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
28 სოსო შუბითიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ონისე გაჩეჩილაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 გურამი გოდელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 კახა ბოჟაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ეკა სარიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 ფიქრია სუდაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 მინას ბეგოიან 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 ელზა ჩიტაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ნანა მარტინენკო 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 ლიანა მარტინენკო 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 ვარლამი გოდელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 თეა ჩუბინიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 იზოლდა გიქოშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 ბადრი გუდაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 კახაბერი გოდელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 მარიამი ბერიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 ნუკრი ნადიბაიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 არმინე დანელიან 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 რატი ზაზაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 რიფსიმე კუზატიან 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 ზაზა ქიმერიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 ალექსანდრე დიასამიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 მამიკონ ოგანჯანიან 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 არუთუნ ბარსეგიან 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 რუბენ მანუჩარიან 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 თინა გერასიმიდი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 გივი გასიტაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 გიორგი თაქთაქიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 დავითი პაპიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 მამუკა ჩუბინიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 გევორქ გრიგორიან 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 კობა სანდროშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ნატო დარბაიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ზურაბი ბერიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ზურაბი კურტანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ბესიკ ოქრომელიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 მანუჩარ თორდუა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 მარინა ირიციანი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 მარიამი მაჭარაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 დავითი ახალკაცი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ირმა გელაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 კონსტანტინე კაპანაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 ბესიკი გაჩეჩილაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 ნოდარ ქოზაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 თენგიზ კაპანაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 ანა ჩილინგარაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 ნიკოლოზ ბერიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ჟუჟუნა ჩადუნელი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 დერენიკ ელბაქიან 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 მარგალიტა გელაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
22 აბესალომ გოგოლაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
23 ალექსანდრე თოროსიან 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
24 ლია ღვალაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
25 მამუკა მესხი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 ჯუმბერ ინასარიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 ჯუმბერი გიორგაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 კობა ჩოხელი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 ნანა ბაღდოშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ჯემალი სუდაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ცისანა ლომიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 თემური თაქთაქიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ლაურა თედეშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ბეგლარ მიქუტიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 ოთარი გიორგაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ეთერი თაქთაქიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 გიორგი კეთილაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 რობერტ პაპიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ზურაბი გოგოლაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 თინათინ ბაღდოშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 ნორა ბაგდასარიან 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ლეილა ლომიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ლილი გიორგაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 ლენა ხოდერიან 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ჯემალი გიორგაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 შალვა დავლაშერიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 თამრიკო აბესაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 კახაბერი კოღუა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 სოფიო ტაბატაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 თეიმურაზ ჭურჭელაური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ეთერ ხასაია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 შალვა ქარსალაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 ნატალია სოსელია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ეკატერინე ხასია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 გულნაზი როსებიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ლიანა ბარბაქაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 შალვა ყამბეგაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 გოჩა სოხაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ნონა თოდუა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ნატო მელაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 თინათინი ლაცაბიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 მალხაზი ბოდაველი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 ჯიმშერი გოგოლაური 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 გიორგი რიბაკოვ 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 აკაკი ბერიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 არუთუნ ელოიან 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 მზაღო გოგოლაური 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 ქეთევან რიბაკოვი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ანაიდ ავეტისიან 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 მერაბ სამსონიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 რუსლან ხრისტიკოვ 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 მაქსიმ რიბაკოვ 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 შოთა ბაღდოშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 ციალა ოვაკიმიან 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 მიხეილ სუხმანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 შოთა ბუხრიკიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 ელისაბედ ბაბელაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 ვეფხვია ხუციშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
17 მურთაზ კახიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
18 ზაირა გოგოლაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 გელა ნოზაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 გიორგი გვარამაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 თამარ გოგოლაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 სამველ ოვეიან 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 გიორგი ვედიაკოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ტიგრან მელქონიან 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 მანანა ბალიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 ვასილი სისვაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 კობა გელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 გიორგი ჭელიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 მერი ხაბეიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 გელა ჭალიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 გელა ასანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ილია ზარდიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 დავით ლომიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 დავით ლომიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 თეიმურაზ ბარძიმაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 რომანი გორგაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 გიორგი გურგენიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 გელვასი გელაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 გიორგი ჟუჟუნაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 მიხეილი ელისაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 ზურაბი ხაჭაპურიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 ზოია ბალიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
25 გიორგი ბეროშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
26 ამბარცუმ ბაბოიან 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
27 გიორგი ზაქროშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
28 სიმონ გელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
29 ნოდარი სუდაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
30 ალექსი ლაბაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
31 იოსები კაპანაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
32 ვლადიმერი კურტანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
33 ზაალი ბერიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
34 არტაშეს ბალასანიან 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
35 პაიცარ მანასიან 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
36 არჩილ უჩიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
37 არუთუნ აგაბაბიან 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
38 ბესიკი გოგსაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
39 ნოდარი ტალახაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
40 პეტროს ვართანიან 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
41 მკრტიჩ გინოსიან 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30