რუსთავი - მაჟორიტარები
ოლქი/
ქვეოლქი
წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კობა ლომიძე
1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მარინა ბარათაშვილი
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნანა შატბერაშვილი
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რამაზი მანაშვილი
1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” დიმიტრი ხითარიშვილი
1 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
მანანა ცოცხალაშვილი
1 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” სიმონ გოჩიტაშვილი
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით რეხვიაშვილი
1 საინიციატივო ჯგუფი - 42. ავთანდილ დოლაკიძე, ლევან ელოევი, თამარ ლაქოშვილი, რიტა ხურციძე, ლუბა ტივაძე ირაკლი დოლაკიძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ოლეგი ღვალაძე
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თემურ პოპიაშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლია მაისურაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მანანა რთველიაშვილი
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” სალომე ლურსმანაშვილი
2 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გიორგი ცანავა
2 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” ქეთევან იაშვილი
2 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
მზია ნარიმანიძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამაზ გოგობერიშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა აბულაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ირინე სიმონიშვილი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯუმბერი მგელაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თორნიკე არევაძე
3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გელა ბაღდადაშვილი
3 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
თამაზ თაბორიძე
3 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” ელგუჯა იმერლიშვილი
3 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ოლღა დანელია
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ტუხაშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვლადიმერი ნიქაცაძე
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თამარ კანდელაკი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი მღებრიშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ამირან სულთანიშვილი
4 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” დავით ლამაზოშვილი
4 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ვალერიან პატიაშვილი
4 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” გოდერძი გუნაშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გურამ კვარაცხელია
4 საინიციატივო ჯგუფი - 42. რევაზ სალაძე,
ედუარდ ბოსტოღანაშვილი, გოჩა მელიქიშვილი,   დავით ბუცხრიკიძე, დავით სამუნაშვილი
ზაზა სივსივაძე
4 საინიციატივო ჯგუფი - 43. თენგიზ
ბაბუნაშვილი, თამარ კუპრაშვილი, ნატალია თოფურია, ვასილ მელიქიძე, მიხეილ ზლოდეევი
აკაკი ნიკოლაიშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვახტანგ ქებაძე
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შალვა გოგიბერიძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი გოგილაშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ტრისტანი ცინცაძე
5 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზაზა ტუღუში
5 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ჯემალი ჯანელიძე
5 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” მურმან ხოჯანაშვილი
5 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ზურაბ მესხიძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით იშხნელი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ანა სულიაური
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მარიამი დუგლაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით სულაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბადრი სულთანიშვილი
6 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი გზირიშვილი
6 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გიორგი ფართლაძე
6 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” ჯემალი ნინიკური
6 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ზაზა ჯუსტიშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა ჯანგიძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი კოკილაშვილი
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით მოძღვრიშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვაჟა მორგოშია
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბესიკი ფარცხალაძე
7 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” კობა ჩალაძე
7 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ლია მოსიძე
7 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” ზურაბი გობეჯიშვილი
7 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
მამუკა დეკანოსიძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ჯღარკავა
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მახარე ჯამრიშვილი
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მარია შალუტაშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნონა გელაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავითი კაპანაძე
8 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ჯაბა გურეშიძე
8 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ემზარ ომიაძე
8 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” თამაზი ლეკვეიშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გრიგოლ ვეფხვაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თორნიკე მებურიშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ანა სანაია
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მამუკა დარჩია
9 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ქეთევანი ტუღუში
9 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ვაჟა ბახტურიძე
9 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” ემზარ გოგოლაძე
9 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ერეკლე დოლიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზვიად დოლიძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამირანი მიქაძე
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ლაშა მაჭარაშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კახაბერ ცერცვაძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვალერიანი გოგრიჭიანი
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ხათუნა ლამაზოშვილი
10 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
კობა საყვარელიძე
10 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]” ბესიკ ქოჩიაშვილი
10 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
ვახტანგ ზარქუა
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ამირან ჯანჯღავა
ბეჭდვა