ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
რუსთავი - პარტიული სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 მამუკა აბულაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 კობა ლომიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ჟუჟუნა სულიაური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ვლადიმერი ნიქაცაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 მახარე ჯამრიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 თორნიკე მებურიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ამირანი მიქაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 თამარი გედევანიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 მზევინარი ბუზალაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 გიორგი კოკილაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ვახტანგ ქებაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ოლეგი ღვალაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 ლევან კოხოძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 გელა კურტანიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 დავით გაბისონია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 რიჩარდ ღვედაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 ნანა ქაქუთია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 ნაზიბროლა გელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 გვანცა ცინცაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 ნათია ჩადუნელი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ჯაბა დუგლაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 ლაშა მაჭარაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 მარინა ბარათაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 დავით მოძღვრიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 თემურ პოპიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 თამარ კანდელაკი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 ვაჟა ბარამიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 რომანი კარიჭაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 ირინე სიმონიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 მარია შალუტაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 ზაზა ცაბაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 ლომთა ციქუბაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 ლიანა მაზმიშვილი-მანდარია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 შალვა გოგიბერიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 ალექსი ჯინჭარაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 მარიამი დუგლაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 ხვიჩა სურმავა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 ბერიკა მაჭარაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 მაყვალა საკანელაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 ოთარ გორგიშელი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
21 ნუგზარ გოგრიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
22 ჟუჟუნა პროკოფოვა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
23 გიორგი მარტიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
24 გელა პოპიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
25 თინათინ კაპანაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
26 თამარი მაჭარაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
27 გივი ვარდიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
28 გელა ჯუღელი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
29 მანანა ხოფერია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
30 გიორგი ჩაბრაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 ლია პაპკიაური 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ნოდარი ქოსმენაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 ნუგზარი გაგნიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 ლუბა ხოფერია-კვინიკაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 ლიდია ფეიქრიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 ანჟელა კვარაცხელია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 ეკა კოკოზაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 ინგა ბარბაქაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 სულეიმან ავეტოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ელენე სპანდერაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 ნათია ძინძიბაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 ზაირა ლეონიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 ფიქრია ტუჩაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 ლეილა გაგლოშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 ნინო შანშიაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 სოფიო ნებუნიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 თამილა საკანელაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
18 გულიკო კურტანიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
19 ვაჟა პირმისაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
20 თეონა დანელია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 გურამ ლაცაბიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ნანა შატბერაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ალექსანდრე ბერიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 კახაბერ ცერცვაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ვაჟა მორგოშია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 დავით სულაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ნონა გელაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 გიორგი მღებრიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ანა სანაია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 გიორგი გოგილაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 ჯუმბერი მგელაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 ლია მაისურაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 კახაბერი ყეინიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ნატო ბერუაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 ლამარა ღუდუშაური 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 ლელა ადეიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ბადრი კაპანაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 ლეილა ნემსაძე-გრიგოლაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ლაშა დიდია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 მერი ხაბელაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 მაია ბიკაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
22 ეკატერინე კობალავა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
23 ნანა ქიმერიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
24 გიორგი მაზმიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
25 ავთანდილი ჩაგელიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
26 ირმა მიმინოშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 ბონდო ბაკურაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
2 ხათუნა სულაქველიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
3 ციცინო ბაკურაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
4 მზია ბაკურაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
5 თამარი ასანიშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
6 ვასილი ხასიშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
7 თორნიკე დოლიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
8 გულნაზი ქოსაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
9 სპარტაკი მწითური 6. „რესპუბლიკური პარტია”
10 მარიამ ჯიმშელაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
11 ბელა კუჭუხიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
12 ნანა კუჭუხიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
13 სალომე კარიჭაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
14 ლია ჯანელიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
15 ნინო ხარატიშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
1 დავითი კაპანაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 თორნიკე არევაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ბადრი სულთანიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 ეთერი დარჩია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ვალერიანი გოგრიჭიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 მანანა რთველიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ბესიკი ფარცხალაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ტრისტანი ცინცაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ნელი კაპანაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 გივი ცაბუტაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 როზა გულისაბედაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 მარინა გოგილაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ია გურაბანიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 სოფიო გურული 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 მამუკა დარჩია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 გიზო აბრამიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ზაქრო ჯაფარიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 დავითი ქრისტესიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 ანზორი დედანაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ჭაბუკი გვრიტიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 პაატა ჯიბლაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
2 მიხეილ მგელაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
3 ფატიმა ღუდუმიძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
4 სოფიკო ჯანჯღავა 9. „მემარცხენე ალიანსი”
5 შორენა გიქორაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
6 მედეა მიქაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
7 გიორგი შატბერაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
8 ხათუნა გოგსაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
9 ინგა წოწკოლაური 9. „მემარცხენე ალიანსი”
10 შორენა შალიკაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
11 ზაზა ტაბატაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
12 ვლადიმერი მადატოვი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
13 მარიამ კვასხვაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
14 ვარლამ ჯიბლაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
15 ამირან ბეჟანიშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
16 ალექსანდრე ბაბიანი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
1 კობა ჩალაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 გიორგი გზირიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 ქეთო დევსურაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 გიორგი ბეჟიტაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 სალომე ლურსმანაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ზაზა ტუღუში 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 დავით ლამაზოშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 გულნარა გერლიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ხათუნა ლამაზოშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 ჯაბა გურეშიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 რობერტი მელაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ქეთევანი ტუღუში 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ირაკლი გორდეზიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ლენა გაბისიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 დიმიტრი ხითარიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 ციცინო მელაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 ლაშა გოგიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 ნინო გაბისიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 ზურაბ ხორიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
20 გელა ბაღდადაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
21 ლიკა გზირიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 გოჩა ომაიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
2 ლია მოსიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
3 ვალერიან პატიაშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
4 ვაჟა ბახტურიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
5 თამაზ თაბორიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
6 ჯემალი ჯანელიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
7 გიორგი ფართლაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
8 მანანა ცოცხალაშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
9 გიორგი ცანავა 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
10 ემზარ ომიაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
11 კობა საყვარელიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
12 ომარ მიქაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
13 ნატო თედორაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
14 ნათია ქელდიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
15 ზაალი ნამგალაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
16 აკაკი ძამაშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
17 თამარ ორჯონიკიძე-შოშიაშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
18 მიტო კაშია 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
19 ნოდარ კეკელიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
20 ლილია ბახტურიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
21 ნუგზარ კახიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
22 ნინო სურმავა 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
23 კონსტანტინე ჩიხლაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
24 ლიანა თაბორიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
25 გიორგი ჯანელიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
26 ზაურ ზარიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
27 გულნარა ბერძენიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
28 ვენერა ომაიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
1 ელგუჯა ქოჩიაშვილი 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
2 ემზარ გოგოლაძე 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
3 ელგუჯა იმერლიშვილი 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
4 ჯემალი ნინიკური 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
5 ბესიკ ქოჩიაშვილი 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
6 თამარ ზვიადაძე 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
7 სიმონ გოჩიტაშვილი 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
8 ქეთევან იაშვილი 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
9 თამაზი ლეკვეიშვილი 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
10 ზურაბი გობეჯიშვილი 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
11 ელგუჯა შველიძე 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
12 მურმან ხოჯანაშვილი 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
13 გოდერძი გუნაშვილი 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
14 გივი ჭამპურიძე 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
15 ლიანა კალაძე 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
16 მიხეილ ადეიშვილი 28. „ზვიადის გზა უფლის სახელით [სამართლიანობის აღდგენის კავშირი; მეანაბრეთა ასოციაცია; იპოთეკით დაზარალებულთა დარბაზი; ალტერნატიული პირადობის დაშვების ლიგა; უფალია ჩვენი სიმართლე]”
1 ზურაბ გამსახურდია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 გიორგი პაიჭაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 ნონა რიკაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 ნინო კუხალაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 მალხაზ კორძახია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 ქეთინო გაზდელიანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ანა ანჩაბაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 თამარ გაზდელიანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ზურაბი ტერუაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ტარიელ სადაღაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ნათელა სადაღაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 ლალი რიკაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 ლია სულაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 ნინო მთიულიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 მაია ქაბზინაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 ალექსი მთიულიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 ანნა კეკენაძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
2 ბიკტორი დარჩია 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
3 ზურაბ მესხიძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
4 ერეკლე დოლიძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
5 მამუკა დეკანოსიძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
6 ვახტანგ ზარქუა 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
7 მზია ნარიმანიძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
8 ზაზა ჯუსტიშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
9 შალვა ნათაძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
10 ნუგზარი გოგოლაძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
11 მუხრან ტაბატაძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
12 ლია ბალაძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
13 კობა საბანაძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
14 ლევანი ნოზაძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
15 ლილი ბურდიაშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
1 ლევანი ონიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 მალხაზი კომლაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 ნინო ქავთარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 გურამ ფირცხალაიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 გიორგი ჭანტურია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ზურაბ ბერიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 დავითი მაღლაკელიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 ბონდო მამულაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 ზვიადი სეხნიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 გიორგი თედორაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 ნანა ლეკვეიშვილი-მარგალიტაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ნატალია ჩხარტიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 მარლენ ლაბაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 აბგარი ენუქიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ნათია ჩოფლიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 თენგიზი ტაბატაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 მამუკა ლოლაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 გურამი ნათაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ნინო მერებაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 გიორგი გოგალაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30