ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ამბროლაური - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ქეთევან კაციტაძე
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბაქარ გობეჯიშვილი
1 6. „რესპუბლიკური პარტია” მამუკა ქემოკლიძე
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” შოთა ყიფიანი
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ელევნორა ბედენაშვილი
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გორდა სანიკიძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ვახტანგაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თენგიზ ველიაშვილი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რამინი მაცაბერიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით გოგსაძე
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ლაშა ბაკურაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მერაბი ჭოხონელიძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ამირან მურუსიძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბესიკი ლობჯანიძე
5 6. „რესპუბლიკური პარტია” ბექა ქემოკლიძე
5 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ამირან ქემოკლიძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ნასარიძე
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ფიქრია ბერიშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაზა ლობჯანიძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავითი ხუციშვილი
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ამირან ჭელიძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
აბელი ბუაძე
7 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ავთანდილ რაზმაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ფიქრია კობახიძე
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ემზარ კობახიძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კახა კობახიძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თემურ ჯმუხაძე
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბეჟანი დარახველიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კობა კერესელიძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ელგუჯა სურგულაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლელა ჯოხაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ყარამან კობერიძე
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შოთა გონაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამარ არჩვაძე
10 6. „რესპუბლიკური პარტია” იაგორ ალავიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაალი მეტრეველი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რიჩარდ კიკვიძე
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბადრი სვანიძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ქარსელაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსანდრე კაციტაძე
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ლევან გოცირიძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბადრი ნატმელაძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ილარიონ მელაშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით მაისაშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნუგზარ ჭიჭინაძე
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” პაატა კობახიძე
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვიოლეტა კაციტაძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გივი ჭელიძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გრიგოლ მომცელიძე
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ამირან სალუქვაძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გრიგოლ კიბაბიძე
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამარ კოპალიანი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ფრუიძე
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი კერესელიძე
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გივი ქურციკიძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბორის ფრუიძე
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსანდრე ბათხაძე
17 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გოჩა ნემსწვერიძე
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზ ლომთაძე
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მიზალბეგ ტყეშელაშვილი
17 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მამუკა ლომთაძე
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევანი მეტონიძე
18 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კახაბერ ლომთაძე
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნოდარი ქევანაშვილი
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რამაზ ნიკოლაშვილი
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლია გოგოლაძე
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვახტანგ ჭიჭინაძე
19 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზურაბ კაციტაძე
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზი კობახიძე
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რობიზონ ავალიანი
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლაშა ჭიჭინაძე
19 42.საინიციატივო ჯგუფი - . მზია პაპუაშვილი, ნაირა გურგენიძე, ნოდარ კობახიძე, ირა გურგენიძე, ალექსანდრე გურგენიძე ზურაბი გურგენიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31