ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ცაგერი - მაჟორიტარები
ოლქი/               ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლელა სვანიძე
1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გოჩა მეგრელი
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა ყურაშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დარეჯან დვალი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მაიზერი ახვლედიანი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა ფოჩიანი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თამაზ ჭაბუკიანი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოდერძი ახვლედიანი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ხვიჩა ნემსწვერიძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შოთა ომანაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯიმშერი გიორგობიანი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა ჩაჩხიანი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გია ცხვედიანი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბექა ახვლედიანი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზ ჭაბუკიანი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლამზირა საღინაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა საღინაძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბი სვანიძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ფატმანი სვანიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა გურგუჩიანი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გივი გოგებაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თინათინ თუთისანი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რამაზი ყურაშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავითი ჩიკვაიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვალოდია ყურაშვილი
10 საინიციატივო ჯგუფი - . იური
მამარდაშვილი. დალი უგრეხელიძე. გულნარა კუხალაშვილი . რამაზი უგრეხელიძე. ბორისი გოლეთიანი.
ბორისი მამარდაშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბექა ასათიანი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბექა ლაჭყეპიანი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბადრი კენჭაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თინათინი ნემსწვერიძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი გოლეთიანი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯონი თვარაძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კუკური ხეცურიანი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ავთანდილ ბენდელიანი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ციცინო მუშკუდიანი
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გრიგოლ ლეთოდიანი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ჩიქოვანი
13 საინიციატივო ჯგუფი - . ომარი ზურაბიანი. ელიკო ზურაბიანი. თეიმურაზ საღინაძე. თემურ ლეთოდიანი. გელა ფუტკარაძე. როსტომ საღინაძე
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლაშა კოპალიანი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია ფრუიძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მანონი ახვლედიანი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გია ხეცურიანი
15 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” დათო ხეცურიანი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა ხაბულიანი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვასილი გულბანი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გრიგოლ კვირიკაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31