ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ონი - პარტიული სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 ირმა სტეფნაძე-იაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 გიორგი გუგუნავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 იოსებ ტოროშელიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 მარიამ მჭედლიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 გიორგი ხაჭაპურიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 ვლადიმერ ჩაჩუა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ლელა ვარდიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 მიქაელ მიქაელიანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 რუსუდან სულთანიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 თინათინ ნონიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 დავით ლომიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ნანა ჩოხელი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 ინგა შენგელია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 ნოდარ მსხრიკაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 ნანული ხუციშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ნოდარი ბურდილაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ბექარი მაისურაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 შოთა ჯაფარიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ივანე რეხვიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ნიკოლოზ ყავლაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 გია გაგნიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 სოფიო სამხარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ნინო სხირტლაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 გერმანე თოდაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 სოფიო კახეთელიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 ჯემალ ლობჯანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 მაია სხირტლაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ირმა გაგნიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 ზაალი ბერელიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 მანუჩარ გუტაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 ზვიად გუგეშაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ნუგზარ კერვალიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 ლევან მაისურაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 გელა მეტრეველი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 აველ ორდინიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 თეიმურაზ დევიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 მარიამი ჯელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ჯონი გობეჯიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 მზია გავაშელიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ნუგზარ მეტრეველი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ოქროპირ ნავროზაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 დავითი ცეცაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 თალიკო გობეჯიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ელენე ორდინიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 რამაზი ურეკაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 რომანოზი გრძელიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 გიორგი ქებაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ნოდარ რეხვიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 როლანდ სულთანიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ვაჟა ლობჟანიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 გულნაზ ისაკაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 ლიუდმილა ჯელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ნანი ბურდილაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 ლალი გუგეშაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 თათია კიბაბიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ირაკლი ფოჩხიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 მაკა ხიზანიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 გიორგი ვეშაგური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 თეონა წულაია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 პარმენი ბუაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 ქეთი ჩხარტიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ნათია თოფურია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 ნათია მიქაუტიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 გივი დემეტრაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ხათუნა მეუნარგია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 გიორგი პაპიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ინგა ხითარიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ელდარ ყულიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 ნინო სირაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 როზა ჩალაძე 20. „შენების მოძრაობა”
2 თამაზ მეტრეველი 20. „შენების მოძრაობა”
3 მიხეილ ლობჯანიძე 20. „შენების მოძრაობა”
4 ანა კინწურაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
5 ჯიმშერ ჩიხრაძე 20. „შენების მოძრაობა”
6 ნანა გავაშელიშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
7 რევაზ გობეჯიშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
8 ნუნუ ჩიკვილაძე 20. „შენების მოძრაობა”
9 ნატალია ჯოხაძე 20. „შენების მოძრაობა”
10 ნინო მეტრეველი 20. „შენების მოძრაობა”
11 ომარ მეტრეველი 20. „შენების მოძრაობა”
12 ნანი ჩალაძე 20. „შენების მოძრაობა”
13 გურამი ჯაფარიძე 20. „შენების მოძრაობა”
14 დარეჯან ბერელიძე 20. „შენების მოძრაობა”
15 ზურიკო მეტრეველი 20. „შენების მოძრაობა”
16 ჯანიკო გავაშელიშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
17 შოთა ბერელიძე 20. „შენების მოძრაობა”
18 მაია ორდინიძე 20. „შენების მოძრაობა”
19 ირაკლი ჩიხრაძე 20. „შენების მოძრაობა”
20 ჰამლეტ მეტრეველი 20. „შენების მოძრაობა”
1 ზვიადი გობეჯიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 გრიგოლ გავაშელი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 როზა ბოხაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 გივი ლობჯანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 დალი ლობჯანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 ნანა გავაშელიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ზინადარა გავაშელიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 დათუნა გავაშელიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 კარლო ორდენიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ხათუნა ლობჯანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ეთერ გობეჯიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 ზიფრიდი გავაშელიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 ლუბა გავაშელიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 ოთარ გავაშელი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 ნუგზარ რაზმაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 შუქურა ჯაფარიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ვასილი მეტრეველი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 ბაჩანა მარკოიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 გოჩა მეტრეველი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 ანა ბაქრაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ვასილი მაისურაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 სონია გუგეშაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 ჯონი ბურდილაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 ლევან შერაზადიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 გივი ბენდიანიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 ალექსანდრე ბერიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ნინო გობეჯიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ციცო მეტრეველი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ლია ბურდილაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ლევან ორდინიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 ეკა მაისურაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 თორნიკე მეტრეველი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 მამუკა სუთიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 მურმან მაისურაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 თეიმურაზი გუგეშაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31