ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
წალკა - მაჟორიტარები
ოლქი/ ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გია თაფლაძე
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზ მეკეიძე
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვიოლეტა უშხვანი
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნუგზარი ჩამურლიევი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შორენა ირემაძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნინო დევდერიანი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ ვანაძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნანა ბოლქვაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მურად ადაძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მალხაზ მგელაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” როლანდი ვაშაყმაძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნოდარი მიქელაძე
3 42.საინიციატივო ჯგუფი - 3. თამაზ სირაძე, შორენა ქათამაძე, დათო ქათამაძე, ნათია ვაშაყმაძე, თეონა ვაშაყმაძე იოსები ქათამაძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სულიკო ხოზრევანიძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი იაკობაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” იოსები ბალაბანიშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იდა ბალაბანოვა
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
აგვან სურმალიან
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ცისანა ბეჟუაშვილი
5 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ვაან არუტიუნიან
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევონ მარკოსიან
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვალიდა აშრალოვა
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იასინ ალაგეზოვი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვუსალ უზუნალოვ
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯუმბერ თურმანიძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნუგზარ პაქსაძე
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ ხოზრევანიძე
7 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ზურაბ იაკობაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამაზი ქათამაძე
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რობერტ არუტიუნიან
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარიამ ხაჩატურიანი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა ხაჩატურიან
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ციური ბოლქვაძე
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვაჟა გულბანი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მინდია მიქელაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ოთარი მარგველიანი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯემალ ნაკაიძე
9 42.საინიციატივო ჯგუფი - 5. ასლან ბოლქვაძე, ლევან ხარაბაძე, ბადრი მუშარბაძე, ზაზა ბოლქვაძე, ედნარ ირემაძე თემურ ბოლქვაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბადრი მგელაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზ შავაძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბორის კარიბოვი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსეი მუხსიევი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ედუარდ ტოროსიან
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რაზმიკ ვარტანიან
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არტურ სარკისიან
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბესიკი კახაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელიკო ზარქუა
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილ მიქელაძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯემალ ძირკვაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
როინ ძირკვაძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ამირან ძირკვაძე
13 6. „რესპუბლიკური პარტია” ხვიჩა მუშარბაძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჯუმბერ ანთაძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლერი კოჩალიძე
13 42.საინიციატივო ჯგუფი - 4. ელგუჯა
გიგლემიანი, ერეკლე ფირცხელიანი, ნინო გიგლემიანი, მამუკა მარკოიძე, დარეჯან იარლოვა
ლევან გიგლემიანი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლიანა მიქელაძე
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სურენ სარკისიან
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლაერტ ტოროსიან
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსანდრ ზადოიან
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სალომე ზარქუა
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რეზო ნარინოვი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არმენ მკრტიჩიანი
15 42.საინიციატივო ჯგუფი - 2. ტიგრან პეპანიან, ხაჩატურ ზადოიან, არტურ გალუსტიან, აგაბეკ აგაჯანოვი, გაგიკ გალუსტიან ედუარდ სტეპანიან
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გია დეკანაძე
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გურამ მგელაძე
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ეთერი ყიფიანი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზვიად გელაძე
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სუნაია მუსტაფაევა
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნათიგ მუსტაფაევი
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იასინ გურბანოვი
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რომან რიჟვაძე
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სანდრო შავაძე
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მერაბ ირემაძე
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ემზარი სურმანიძე
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზეინაბ მიქელაძე
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვრეჟ ადამიან
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ანდრანიკ ნერსესიან
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ხაჩატურ მაზმანიან
20 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ასტხიკ ხზანიან
20 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სერგეი გულიკიან
21 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ევგენია ნალბანდიან
21 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
არტურ მკრტიჩიანი
21 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ასატურ ვარტერესიან
21 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არუტიუნ ავეტიან
22 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რობერტ ბულიკიან
22 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნატო მამარდაშვილი
22 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” აგაბეკ აივაზიან
22 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ანტარამ მელტონიან
23 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამარ ბიბიჩაძე
23 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” აკაკი დანელია
23 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იაშა ჩხიკვაძე
23 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ანჟელა ხურციძე
23 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით კვარაცხელია
23 42.საინიციატივო ჯგუფი - 6. მზიური ბოლქვაძე, რამინ ჯოყილაძე, ზებურ აბუსელიძე, გენადი თავართქილაძე, პაატა ჯორბენაძე დიანა ზოიძე
24 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლარისა მურადოვი
24 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ოთარი ანესიან
24 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რუბენ ანესიან
25 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ავთანდილ საბაძე
25 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ტარიელი ხუციშვილი
25 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მერაბ იაკობაძე
25 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მურთაზ საბაძე
25 42.საინიციატივო ჯგუფი - 1. ზვიადი
ღვინიაშვილი, პაატა საბაძე, რატი საბაძე, ნინო ოსიძე, მერაბი საბაძე
ჯონი საბაძე
26 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ციური შამანაძე
26 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა ცეცხლაძე
26 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გურამ ართმელაძე
26 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბეჟან გორგაძე
27 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვართაზარ კლოიან
27 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ანაიდ იაილიან
27 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სარკის ოგანესიან
28 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ციალა შაინიძე
28 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ტრტად პეტროსიან
28 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” არმინაკ აროიან
28 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავეტის შახბაზიან
29 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ქეთევან შაინიძე
29 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალოდია შაინიძე
29 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვლადიმერი კირიაკოვი
29 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ანტეი ტერსენოვი
30 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯამბულ ჯიმშერაძე
30 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯურხა ჭელიძე
30 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლაშა მიქელაძე
30 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
უშანგი ბოლქვაძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« დეკემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31