ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
დმანისი - მაჟორიტარები
ოლქი/ ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
პავლე ადუაშვილი
1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ირმა აფრასიძე
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლეილა მიქიანი
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზვიადაური ჩხვიმიანი
1 20. „შენების მოძრაობა” ლერი ბერუაშვილი
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე დაუთაშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
საჰიბდარ ტანრივერდიევი
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ანზორ მარკოზია
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბაირამ გარაჯაევი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვაგიფ მუსტაფაევი
2 20. „შენების მოძრაობა” ფაიკ რუსტამოვი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ემილ იბრაგიმოვი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გელა ადუაშვილი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელიზბარ ჩარაშვილი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლამარა დაუთაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მერაბი ოქრიაშვილი
3 43.საინიციატივო ჯგუფი - 1. ნიკოლოზი
ადუაშვილი;რომანი ოქრიაშვილი, ანზორი დევნოზაშვილი,ალზირა დევნოზაშვილი, მუბარის ყურბანოვ
აკაკი ოქრიაშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბაჩუკი ბაქრაძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ქეთევანი ქართველიშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მანია ჩახოვა
4 20. „შენების მოძრაობა” ილია სარსევანიძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვალერი სამადაშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამირან კურბანოვი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაზა ჯორთმენაძე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ერეკლე კალატოზიშვილი
5 20. „შენების მოძრაობა” ინტიგამ მამედოვი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თორნიკე ნინიაშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მანუჩარი მურადაშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რიჩარდი მარტიაშვილი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მანანა იასაღაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შოთა აკობაშვილი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალი ალლაზოვი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელმან იმანოვი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ადილ შარიფოვი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გუსეინ ისმაილოვი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მუბარიზ ტანრივერდიევი
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზურაბი ოქრიაშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დურსუნ ვალიევი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მუსიბატ ბაირამოვი
8 20. „შენების მოძრაობა” გუმბათ იუსუბოვი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯამალ იადიგაროვი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ეგანა მირზაევა
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნაზაბათ ისმაილოვი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მალხაზ გურჩიანი
9 20. „შენების მოძრაობა” მახმუდ ოვჩიევი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვიდადი აბდულლაევი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გუსეინ ამირხანოვი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მუბარიზ მამედოვი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ალიმ ასკაროვი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აზერ ალიევი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ანატოლი დონაძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევანი მოსეშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ქეთინო სიმონიშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით მენაბდიშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვანო ადამაშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ქეთევანი ქადარია
12 20. „შენების მოძრაობა” ალექსანდრე ნონიაშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით დაუთაშვილი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თემური ბერიძე
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ანელა გერლიანი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რამინ გერლიანი
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ამირან არღვლიანი
13 20. „შენების მოძრაობა” ომარ გოგოჭური
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გეგი უმფრიანი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რაშიდ ისმაილოვი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ისა ალიევი
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჯალალ გასანოვი
14 20. „შენების მოძრაობა” ფარხად კურბანოვი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამიზ რამაზანოვი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ფარიზ კურბანოვი
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ანჟელა ვიბლიანი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შახმარდან ახმედოვი
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ალადდინ საფაროვი
15 20. „შენების მოძრაობა” მეხტი საფაროვი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ფაიგ ისმაილოვი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ქამილ აბდურახმანოვი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ქამრან მამედოვი
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გურამ ჩხვიმიანი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აფთანდილ მუსაევი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31