ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ბოლნისი - მაჟორიტარები
ოლქი/ ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
აზა მემანიშვილი
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ანზორ შაინიძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ ანსიანი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნონა რეხვიაშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია მიქაუტაძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გოდერძი მიქელაძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თეიმურაზ ჯოხაძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზულფიგარ იბრაგიმოვი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ეკა ბერიანი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამედ გუსეინოვი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ტარიელ ჯაყელი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მაყვალა გიორგაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დალი მამულაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გია ბასილაშვილი
3 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ჯონი რთველაძე, მალხაზი ჟიჟიაშვილი,იასე მარტიაშვილი, გიორგი ჩაკვეტაძე, იური მუკვანი, გელა ასლანიშვილი ბესიკ ასლანიშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ისმაილ მამედოვი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ელიმხან გაჯიევი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევონ მანუკიანი
5 42.საინიციატივო ჯგუფი - . არმენ არუთიუნიანი,სარქის მანუჩარიანი,, ზორენ სარგისიანი,არშაკ სუგიანი,კარინე მინასიანი, სლავიკ აბგარიანი ვაგან არუთიუნიანი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ოვჩუ ოვჩუევი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სამირა ისმაილოვა
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შირადინ ასლანოვი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თურალ ალიევი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალეხ ზეინალოვი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რასულ ბახტიაროვი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მოვლუდ ისმაილოვი
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თენგიზ გეთიაშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
არიფ იუსუბოვი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვუგარ ისაევი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მახმუდ მახმუდოვი
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ლალი ბეჟანიშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ოლქიევი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ეთერი მანთაშოვი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ლომიძე
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზურაბი რეხვიაშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გურამი იაკობაძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით რეხვიაშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
აგილ მუსაევი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მახალ ალიევი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თაჯედდინ გულიევი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დოსტუ აშიროვი
11 42. საინიციატივო ჯგუფი - . ბახადინ გუსეინოვი, ალტაი გასიმოვი,მეხფარე კასუმოვა,მინავარ გასიმოვა,ნურაი კასუმოვა ჩინგიზ კასუმოვი
11 43.საინიციატივო ჯგუფი - . ბახმან გასანოვი, სახილ ისმაილოვი, როიალ ბადალოვი, ორუჯ კასუმოვი, ნამიგ კურბანალიევი ინტიზარ მიქაილოვი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნაზიკო ოქრიაშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რუბენ გუჯეჯიანი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შერმანდინ დადვანი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელიმდარ მირიევი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ათაშ მუსაევი
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვაგიფ გუვალოვი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იმრან მ.გასიმოვი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ედიშერ საბიაშვილი
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ცეზარ მამულაშვილი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დიმიტრი ურუმაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31