ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
მარნეული - მაჟორიტარები
ოლქი/ ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სეიმურ საფაროვი
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სურაჯი ბარამიძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რუსლან ზედგენიძე
1.1 17. „საქართველო” მაკა ბახტაძე
1.1 20. „შენების მოძრაობა” მურგუზ ხალილოვი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნადირ გულიევი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვაკილ მამედოვი
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მაკარ ზურაბაშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელმირაზ ხუდაევი
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მიხეილ ხარაზიშვილი
1.2 17. „საქართველო” მანანა სტურუა
1.2 20. „შენების მოძრაობა” ქამილ ალიევი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამინ ალახვერდიევი
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ანარ კალაევი
1.3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ალმაზ მუსტაფაევი
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რამალ ახმედოვი
1.3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნუნუ ჩიტაშვილი
1.3 17. „საქართველო” მაკა ბეჟანიშვილი
1.3 20. „შენების მოძრაობა” კანან იბრაგიმოვი
1.3 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ფუად კახრამანოვი
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ტარიელ მამედოვი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვარდან მისკარიანი
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი ბოჭოიძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა ოქროპირიძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბი ხუციშვილი
2 17. „საქართველო” ირინა ალავერდოვა
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევონ აკოპიანი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
აკრამ სულეიმანოვი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მურთუზ იბადოვი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნამიგ ბაირამოვი
3 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ხაიალ ოჯახვერდიევი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალი მურადოვი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მაის დარბინიანი
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი დავაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ხათუნა გოგატიშვილი
4 17. „საქართველო” ლამარა აბდულაევა
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არამ კარაპეტიანი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ადილ გურბანოვი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელბრუს გუსეინოვი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ოლღა გოგატიშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გეიდარ მუსაევი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევანი ბარათაშვილი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ელმირა იოსელიანი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რიჩარდ გიგანი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ხაზეინ ტაგიევი
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” სამანდარ ისმაილოვი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელდანიზ ყურბანოვი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” აზერ მაგარრამოვი
7 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ამირ ბადალოვი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აშრაფ ტუკანოვი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნიკო ქველაძე
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” როსტომ ქველაძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გივი ქველაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რეზო ჩხიტუნიძე
8 17. „საქართველო” ჯუმბერი ბეჟანიშვილი
8 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გუნაი ეთირმიშლი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რომანი ტაბატაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ომარი ბადალოვი
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მიხეილ ბოჭოიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იოსიფ ლავრენტიევი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თენგიზ კაპანაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკ გუჯეჯიანი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალი მამედოვი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ასიფ ბედიევი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ანა კლიშტორნაია
10 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
მურადხან იბრაგიმოვი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
როვშან ისკანდაროვი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამილ გასუმოვი
11 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” აზერ მამედოვი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელდარ იუსუბოვი
11 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გიულმამედ სადიგოვი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აივაზ ისკანდაროვი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელდანიზ კეჩალოვი
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მიქაილ კარაევი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბახიშ ასლანოვი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჯავად ნაბიევი
12 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
მეიდან ჰუსეინოვი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ომარი ირიშოვი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ასად ალიევი
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვუგარ ბაგმანოვი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ეიტირამ ახმედოვი
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნაზახიმ რუსთამოვი
13 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ახმედ ახმედოვი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჰუსეინ ჰუსეინოვი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ანარ ზეინალოვი
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ახმედ კურბანოვი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კარა ორუჯევი
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ამალია ურუმოვა
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯეიხუნ ჩოიდაროვი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მახმუდ ახმედოვი
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” აბდულა აბდალოვი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნაჯაბგულუ მამედოვი
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ამირასლან ალიევი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ილხამ გასანოვი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯეიხუნ კარაევი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რუსტამ ფაშაევი
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვაგიფ ალიევი
16 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
არზუ მუსტაფაევი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მირკაზუმ იაგუბოვი
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი გიორგაძე
17 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” სარხან იუსუბოვი
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვანო ბურნაძე
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბორის პეპანიანი
18 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დილგამ ნაგიევი
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ედუარდ ტუნიანი
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არსენ ახვერდიანი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31