ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
გარდაბანი - მაჟორიტარები
ოლქი/   ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვიტალი კაკრიაშვილი
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მამედ ბაგიროვი
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ფარაჯ ბახიშევი
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა ხუციშვილი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჩინგიზ ალიევი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ჯანხოთელი
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ფატიმა ნეიმატოვა
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მედეა კვეკვესკირი
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გურამი ჭვინტიაშვილი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა ონიანი
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ტურალ მამედოვი
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
აკიფ ისმაილოვი
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბი მჭედლიშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელშან კურბანოვი
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ანდჟელა მაკაროვა
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ამირანი ხარშილაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ელიმდარ კულიევ
2 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ალადინ გარაბაგლი,კამილ მუსაევი,ფარმან ისმაილოვი,რაშიდ ორუჯოვი,ელვარ გასანოვ აბასკულუ ისმაილოვი
2 43.საინიციატივო ჯგუფი - . იასინ
ისმაილოვი,ნაზიმ ალაგოზოვი,კინიაზ კურბანოვი,ჯამალ შახვერდიევ,გეიდარალი მუსაევი
გუსეინხან ბაირამოვი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვასილი გიგაური
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მანანა აფციაური
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გია ობგაიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გელა მიგრიაული
3 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ავთანდილ თეგეთაშვილი,არჩილ მიგრიაული,შალვა წიკლაური,კობა კობაიძე,ზურაბ ბექაური თემურ წიკლაური
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯულეტა პეტროსიანი
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბორისი ბიძინაშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ფიქრია მაღალდაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსი დურგლიშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნაზო შამათავა
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია ელიზბარაშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კახაბერი დავლაშერიძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ ჩიტაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გაიატ მეხტიევი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბახლულ ისმაილოვი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მუსტაფა კიარიმოვი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რასიმი ისაევი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარიამი შალუტაშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბი ავალიშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მალხაზი კიკოლაშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი გურულიშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შამშად მამედოვი
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რაშად მუსაევი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მურადხან ემინოვი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
როიშან გაჯიევი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარინე ქურხაშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა ბუაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ევგენი ჯაჭვლიანი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევან ნიჟარაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გულნაზი რეხვიაშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” არკადი ფანგანი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბეთქილი კახიანი
10 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ჯოყოლა ხორგუანი,გერმან ქალდანი,ნანა ფილფანი,ოლეგი ქალდანი, ჯემალ ხვისტანი გოგი ქალდანი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელენე დადვანი
11 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზურაბი ფერაშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეა გორდაშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ პაქსაძე
11 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნოდარი ძამაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გენადი იორდანაშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სალახ მამედოვი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნინო ჩახვაშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შახადატ მეხრალიევი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გვანცა შარაშიძე
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ხათუნა ღონიაშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გურამი ცისკარიშვილი
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დალი ბაზარაშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თორნიკე ქავთარაძე
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
პავლე ბერიძე
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლელა გოგოჭური
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ესმა მახარამოვა
14 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ფახრად თანირგულიევ
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მიხეილ გედეხაური
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ემინ ემინოვი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კურბან მურადოვი
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ელიმხან გაჯიევი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აკიფ მუსაევი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მუშფიგ იუსუბოვი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალი მამედოვი
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ელგუჯა პირველი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ისმაილ სამედოვი
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელისო თედორაძე
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვახუშტი აბულაძე
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ხვიჩა გაბაშვილი
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევანი ბეგლარიშვილი
17 42.საინიციატივო ჯგუფი - . გიორგი ივანიშვილი,როლანდი აფუაშვილი,მევლუდი ფალავანდიშვილი,ნიკოლოზ მდივანი,ბექა ბეგიაშვილი არჩილ მდივნიშვილი
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რამიზ მამედოვი
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვასიფ ნურიევ
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვუგარ მამედოვი
18 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ზაბიტ მამედოვი,ვალი ტუშდიევი,ხალილბეკ აშიროვი,იმრან ნურიევი,აგამირ გაჯიევი ელშად გაჯიევი
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბახრუზ ალიევი
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მზაღო მურვანიძე
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ტაფტიხ გარიბოვი
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რაფი ორუჯოვი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31