ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
დმანისი - პარტიული სია
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 კახა სამადაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 პავლე ადუაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 გელა ადუაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ქამილ აბდურახმანოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 რაშიდ ისმაილოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 ალი ალლაზოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ფარიზ კურბანოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 ეგანა მირზაევა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 ხათუნა ადუაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 რაფიგა რზაევა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ბაჩუკი ბაქრაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 გუსეინ ამირხანოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 მუბარიზ ტანრივერდიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 მანუჩარი მურადაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 ამირან კურბანოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 საჰიბდარ ტანრივერდიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 ანატოლი დონაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 თემური ბერიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 ელენე ჯინჭარაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 ეთერ დევნოზაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 ფიალა აფაქიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 ვანო ადამაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
23 ილგარ ვეზიროვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
24 ნიკა ავქოფაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
25 კახაბერ მარქაროვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
26 ინესა რუხკიან 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ირმა აფრასიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 ზურაბი ოქრიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 ასტანფაშა ისაევი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ანჟელა ვიბლიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 ნიკა მარქაროვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 ცისანა ვიბლიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 გელა მანჯიკაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ალექსანდრე ნადირაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 ირმა ოქრიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 შოთა იასაღაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 გოგიტა ასლამაზაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 ნანი დევნოზაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 დიმიტრი გულიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 იასონ დაუთაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 ანელა გერლიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 ჭაბუკა ოქრიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 მარო ლუტიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 თამთა დიასამიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 გიორგი ჯაჭვლიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 ბროლისა ვიბლიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
21 როლანდი მელიქიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
22 ლიდა ბალახაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
23 რამაზ ანდიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
24 შალვა რეზესიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
25 შაკურა აბასოვა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
26 ცისანა ოქრიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
27 ამირან დევნოზაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
28 ანზორ მარკოზია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 მელანო აფრასიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ზური ჩხვიმიანი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 მადონა ჩანგელია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 თეონა უმფრიანი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 პარვანა გურბანოვა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 მარინე კავლელაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 მანანა დევნოზაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 ნინო ბარნაბიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 მანანა ოქრიაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ნათელა ჩეჩელაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 ელნაზ ამირახოვა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 თენგიზი მანჯიკაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 მაია აკოფაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 ხვიჩა აფრასიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 ლუტვუ ნაბიევა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 ვარდო რეზესიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 ჩუტა კვიციანი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
18 რამიდა ალიევა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
19 იასე აფრასიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 ბაკური მგელაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ლევანი მოსეშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 დათო მოსეშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ქეთევანი ქართველიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ქამრან მამედოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 ლეილა მიქიანი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ბახმან გასანოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 ეკა მოსეშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 რიჩარდი მარტიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ელიზბარ ჩარაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 ნაია ასლანიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 ისა ალიევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 ბაირამ გარაჯაევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ზაზა ჯორთმენაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 ელმან იმანოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 მუბარიზ მამედოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ნათელა გულბანი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 ნათელა ირემაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 შახმარდან ახმედოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 დურსუნ ვალიევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 რამინ გერლიანი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
22 ნაზაბათ ისმაილოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
23 თელმან გარიბოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
24 იმდათ ამირასლანოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
25 ტეიმურ მამედოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 ზვიადაური ჩხვიმიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 ედვარდი ცინაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ლამარა დაუთაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 როინ გირგვლიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ამირან არღვლიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 მაიზერი მიქიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ვაგიფ მუსტაფაევი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 პაატა მიქიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ნატრული გასვიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 ანნა იზორია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 მანია ჩახოვა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 ელენა ხვადაგიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ადილ შარიფოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 გოჩა ივეჩიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ვალერი ვიბლიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 ალიმ ასკაროვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ქეთევანი ქადარია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 მალხაზ გურჩიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 სოფიკო მიქელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ანჟელა პაპაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 ჯალალ გასანოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
22 ოთარ აღდგომელაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
23 თამარა მიქიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 სალომე ქადარია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ინგა ხერგიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 დავით ბუხნიკაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 რუსუდან ლაცაბიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 თეა გუნიავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ეკა ჭეიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 ლილი ბეჟანიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 ლუიზა დოლიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ზვიადი მოსეშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 ზურაბ ქოსაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ლევან მოსეშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ვაჟა დოლიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 მარიამ ტალახაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 გელა შონია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ეთერ დოლიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 სალომე ცუხიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 თეა ქურციკიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 გოგი ბარბაქაძე 20. „შენების მოძრაობა”
2 ალექსანდრე ნონიაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
3 მურთაზ ვიბლიანი 20. „შენების მოძრაობა”
4 ზაზა გოშუანი 20. „შენების მოძრაობა”
5 ლერი ბერუაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
6 ესმა მაისურაძე 20. „შენების მოძრაობა”
7 ფაიკ რუსტამოვი 20. „შენების მოძრაობა”
8 ალიბაი გასანოვი 20. „შენების მოძრაობა”
9 ნიკა ქართველიშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
10 მურაზ მამედოვი 20. „შენების მოძრაობა”
11 ზურაბი სიხუაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
12 ომარ გოგოჭური 20. „შენების მოძრაობა”
13 ფიკრატ ალლახიაროვი 20. „შენების მოძრაობა”
14 ილია სარსევანიძე 20. „შენების მოძრაობა”
15 ილგარ გიულმამედოვი 20. „შენების მოძრაობა”
16 ილია ნონიაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
17 ზაზა ხიზანაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
18 გუმბათ იუსუბოვი 20. „შენების მოძრაობა”
19 მეხტი საფაროვი 20. „შენების მოძრაობა”
20 მახმუდ ოვჩიევი 20. „შენების მოძრაობა”
21 ინტიგამ მამედოვი 20. „შენების მოძრაობა”
22 ფარხად კურბანოვი 20. „შენების მოძრაობა”
23 გამიდ მუსტაფაევი 20. „შენების მოძრაობა”
1 ლევანი გაზდელიანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 მაია ლელუაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 ლია ჭოხონელიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 გმირი თოდუა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 არონი გუგუმბერიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 ალექსანდრე ნაროზაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ალიკო ჭვინტიაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 თინათინ ჭუბაბრია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 მარიამ მიქაძე-მორბედაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ვალერი ბალახაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ქეთევან ქავთარაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 მაყვალა ბაღაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 ლილი გონაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 რევაზი გურაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 ნიკოლოზ გონაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 კახა პეტრიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 გოგი ციხელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 მზია ნინიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 ფირუზა ციხელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 თეიმურაზ აფრასიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ქამრან ხიდიროვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 სოფიო ასლამაზაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 ზაური გრიგალაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 ზურიკო ჩხვიმიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 ნიაზ მაჯითოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 აიდინ შარიფოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 მურაზი აბრამიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 თეიმურაზი მენაბდიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ერეკლე ადუაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 რაფაელ ვეზიროვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 ვასილი ფოლადიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 ლერი ავალიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 ნატო კავლელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 მარინა ოქრიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 თელმან მანთაშაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ელჩინ ვალიევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31