ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ბოლნისი - პარტიული სია
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 რამიზ სოფუევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 გიორგი დაუშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ხალადინ ისმაილოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 აზა მემანიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 თურალ ალიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 ზულფიგარ იბრაგიმოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ელიმდარ მირიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 ნათევან ზამანოვა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 მოვლუდ ისმაილოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 ლეილა ნადიროვა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 აგილ მუსაევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 მახმუდ მახმუდოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 ოვჩუ ოვჩუევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 ჯალალ ჯალალოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 რაფიგა იბრაგიმოვა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 როვშან ისკანდაროვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 ბახრამ მამედოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 აკიმ იბრაგიმოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 სოფიო ლარცულიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 შალვა წერეთელი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 ლალი ბეჟანიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 თენგიზ გეთიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 ზურაბი რეხვიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 მანანა ჩანქსელიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 ელისო ფრუიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 გია გოგებაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 თემური კეკუტია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 ხვიჩა კვენეტაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 მაკა ქამუშაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 მამუკა ნემსწვერიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 მაყვალა სარქისიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 ანა ლარცულიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 ავთანდილ ნარეშელაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 ბესიკ ბენიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 რატი კობახიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 სამირა ისმაილოვა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ისმაილ მამედოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ფაზილ მამედოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ანზორ შაინიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ათაშ მუსაევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 არიფ იუსუბოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ვალეხ ზეინალოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 მაყვალა გიორგაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ნაზიკო ოქრიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ელსევარ მამედოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 მახალ ალიევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 ბადრი შაინიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 გია მიქაუტაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 მზიური შაინიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 გურამი იაკობაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 კანდაფ მუსაევა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 გიორგი ოლქიევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 ფარი იუსუბოვა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ფაზილ ზეინალოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 მარიამ ძირკვაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 ედიშერ საბიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 ლაშა თაბუკაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
2 ქეთევან კურტანიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
3 ნარგიზი კურტანიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
4 მანანა ბაქრაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
5 მარგალიტა ზარიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
6 ანა ზაზაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
7 ლელა ბერიკაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
8 ნანა ჩიქოვანი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
9 მარინე მიქელაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
10 გულნაზ შავლიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
11 მერი ზედგინიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
12 ვასილ ბერიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
13 თამარ მიჩილაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
14 ლატავრა ზარიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
15 ირაკლი გაგუა 6. „რესპუბლიკური პარტია”
1 დალი მამულაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 გოდერძი მიქელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 თაჯედდინ გულიევი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 ეთერი მანთაშოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ცეზარ მამულაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ზურაბ ანსიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ეკა ბერიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ვაგიფ გუვალოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 რუბენ გუჯეჯიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 გიორგი შამიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ეკა ყანჩელაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 აჟდარ ალლახვერდიევი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ვახტანგი გორდაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ხათუნა ალაგარდაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 ლოგმან ალიევი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 თამარა მეტივიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ნაზირა ლეფსვერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 ნინო ნატროშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 მედიკო ბასილაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 მაკა მამულაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
22 ტაჯირ ალახვერდიევი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
23 ზახარ ბეჟანიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
24 გალი ბერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
25 ოლღა ავლასტიმიდი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
26 თათია ყიფიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
27 ლიანა კაპანაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
28 ციცინო გუნაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 უჩა გოგიბერიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ელგუჯა ლომია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 ნინო იმედიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 გიორგი წეველიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ვენერა ტორიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ნათია მორჩილაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 შოთა სარდლიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ზილფალი საფაროვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 რამისა ისკანდაროვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ტატიანა სარდლიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 რუსუდან ბექაური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ხვიჩა ივანიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ეთერი ჯანგირაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ადილა ალავერდოვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 ხატია ფუტკარაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 გიორგი გიორგაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 რობიზონი სარდლიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 შალვა შანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 ზაირა ქაჯაია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 ნანა კილაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 რომან ნოღაიდელი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 ბადრი უგრეხელიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 დიანა ჯიშკარიანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ჯონი კამლაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 გელა ნოღაიდელი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 თინათინი კუხიანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ნატალია ნოსელიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 გივი გოგიტიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 ტარიელ ჯანელიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 ეკატერინე ასიტაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 თამაზ დვალიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 დავით კახიანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 ირმა ეფრემიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 თამაზი ჟორჟოლიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 გიორგი მირიანაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 იანა ბერიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 არაზ ბაირამოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 ბექა წაქაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 იბრაგიმ კასუმოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 ნათელა სვანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 ტარიელ ჩხეტიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 დავით ჯაფარიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 თამაზ ჩუბინიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 კარა გულმამედოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 გოჩა მეშველიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ბაჩუკი ჯაყელი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 გია კორტავა 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ნინო ჯანაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 გია ხუციშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 ნინა დევნოზაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 შაქრო ფრუიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 სოფია ხვისტანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 გიორგი საცკოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ფატმან ტვილდიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31