ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
მარნეული - პარტიული სიები

რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 აკმამედ იმამკულიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 აზატ კარიმოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ადილ გურბანოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ანარ კალაევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 ანარ ზეინალოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 ფარიკ მურსაკულოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ნიკო ქველაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 მახპარა სულეიმანოვა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 შაფიგა კასუმოვა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 კამალა დარგალი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 მაშადი ბადირხანოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ნიაზი კულიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 ლევანი ბარათაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 გიუნაი აბდულაევა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 თახირ ალიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 სახილ აგაევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 ჯამილა კულიევა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 ასად ალიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 თამარი გოგობერიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 ალი მამედოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 მახმუდ ახმედოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 ჯეიხუნ კარაევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
23 აკრამ სულეიმანოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
24 ამილ გასუმოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
25 გიორგი გიორგაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
26 სეიმურ საფაროვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
27 გვანცა თაბაგარი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
28 ვაკილ მამედოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
29 ბახარ მამედოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
30 აფსანე კარიმოვა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
31 ხაზეინ ტაგიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
32 ომარი ბადალოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
33 ბორის პეპანიანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
34 ვარდან მისკარიანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
35 მაის დარბინიანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
36 ელდანიზ კეჩალოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 სადრადინ ტალიბოვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 ზურაბი სხირტლაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 ვეფხია გურგენიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 სამანდარ ისმაილოვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 როსტომ ქველაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 ინგა დევაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 სალომე მილორავა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 როზა ბოჭოიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 თამარ გოგალაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 მაკარ ზურაბაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 აზერ მამედოვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 ახმედ კურბანოვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 აბდულა აბდალოვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 ვუგარ ბაგმანოვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 მიხეილ ბოჭოიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 მიქაილ კარაევი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 ნათია ბოჭოიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 ნათია ბრეგვაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 ნათელა ხარაზიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 ლეილა ბაღდავაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
21 გიორგი ბოჭოიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
22 ალმაზ მუსტაფაევი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
23 სარხან იუსუბოვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
24 გიორგი დავაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
25 დილგამ ნაგიევი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
26 გიულუ ალიევა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
27 სამირა აშიროვა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
28 მატანატ ნასიბოვა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
29 ნადეჟდა ტალიბოვა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
30 ლალიზარ მაგარამოვა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 სულეიმან ჩობანოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 სარხან ზულფიგაროვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 აფიგ მუსტაფაევი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 მინავარ ბაგიროვა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 საფირა ახმედოვა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 ელმან ეფენდიევ 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 ვუსალა აბდალოვა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 ნაილა გულიევა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 ალიმ იმანოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ადალათ განჯაევი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 ნაზიმ ისმაილოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 საბიტ მუსტაფაევი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 ფანახ ბინატოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 მეხრაბ მამედოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 აფგან მამედოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 ასლან ბადალოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 აფიგ კულიევი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
18 ამრახ ნურმამედოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
19 შურა იუსუბოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
20 ალიმ ნაგიევი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 რაგიმ ასკეროვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 რაფიკ ჯაფაროვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ასიფ ბედიევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 გივი ქველაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 რუსტამ ფაშაევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 რამალ ახმედოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ილგარ ხუდიევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 მახნურ ახვერდოვა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ლამარა იბრაგიმოვა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ნაზილა იბრაგიმოვა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 ელდანიზ ყურბანოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 მურთუზ იბადოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 ელდარ იუსუბოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ეიტირამ ახმედოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 ბახიშ ასლანოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 იოსიფ ლავრენტიევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ელმირა ტალიბოვა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 სეიარა ტალიბოვა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 გიულმაია ახმედოვა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 ელმირაზ ხუდაევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 დიანა გოგბერაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
2 ნანული გოგიაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
3 რომანი მიქელაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
4 თამარი ახმეტელი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
5 თეა გაფრინდაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
6 სანდრო ჩიტიშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
7 ლიანა შენგელია 6. „რესპუბლიკური პარტია”
8 მელანო თამაზაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
9 მარეხი მიქელაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
10 რიტა ავეტისიანი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
11 ალიონა მინაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
12 დალი მეშველიანი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
13 თამარ გაგუა 6. „რესპუბლიკური პარტია”
14 მაგდა არეშიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
15 ქეთევან ფისენკო 6. „რესპუბლიკური პარტია”
1 ნუნუ ჩიტაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 ზვიადი შუბითიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 თენგიზ კაპანაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 ოლღა გოგატიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 მიხეილ ხარაზიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 რეზო ჩხიტუნიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ნაზახიმ რუსთამოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ჯავად ნაბიევი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ნამიგ ბაირამოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 ხათუნა გოგატიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ამალია ურუმოვა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 ელმირა იოსელიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 რუსლან ზედგენიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ზურაბი ხუციშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ვაგიფ ალიევი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 ანა კლიშტორნაია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ედუარდ ტუნიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 აზერ მაგარრამოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 ირმა მექოშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 იალჩინ მამედოვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 თამარა ასლანიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 კარინა მექოშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ირაკლი ორმოცაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ნელი დევაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 თენგიზ ამარიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 მურმან ჭყონია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 თამარი კურტანიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 დარეჯან ჭყონია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ლია წიკლაური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ამური მენთეშაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ოთარი ახუაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ცისანა დევაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ნათელა მენთეშაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 ლალი ჭინჭარაული 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 ვერა დევაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 თამაზ მენთეშაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 ჟენია მანთაშაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 ლიანა მესტვირიშვილი-ბეჟანიშვილი 17. „საქართველო”
2 მანანა სტურუა 17. „საქართველო”
3 მაკა ბახტაძე 17. „საქართველო”
4 მაკა ბეჟანიშვილი 17. „საქართველო”
5 ზურაბ ჩიდრაშვილი 17. „საქართველო”
6 დიმიტრი იამანიძე 17. „საქართველო”
7 ხათუნა ოქიტაშვილი 17. „საქართველო”
8 ჯუმბერი ბეჟანიშვილი 17. „საქართველო”
9 თინათინ ცერელიძე 17. „საქართველო”
10 ბექა კვირკველია 17. „საქართველო”
11 ლია ბუძიშვილი 17. „საქართველო”
12 მაია ხუნდაძე 17. „საქართველო”
13 ეთერი მაღლაფერიძე 17. „საქართველო”
14 ირინა ალავერდოვა 17. „საქართველო”
15 ლია ჩიდრაშვილი 17. „საქართველო”
16 ლამარა აბდულაევა 17. „საქართველო”
17 ენვერი გამიდოვი 17. „საქართველო”
18 როზა გარიბოვა 17. „საქართველო”
19 ფაზილ მუსტაფაევი 17. „საქართველო”
20 ნინო გაფრინდაშვილი 17. „საქართველო”
1 ლეილა მამედოვა 20. „შენების მოძრაობა”
2 ქამილ ალიევი 20. „შენების მოძრაობა”
3 მურგუზ ხალილოვი 20. „შენების მოძრაობა”
4 კანან იბრაგიმოვი 20. „შენების მოძრაობა”
5 ილკინ ალიევი 20. „შენების მოძრაობა”
6 კულამირ ხალილოვი 20. „შენების მოძრაობა”
7 ორხან ალიევი 20. „შენების მოძრაობა”
8 ბაკირ ალახვერდიევი 20. „შენების მოძრაობა”
9 ფუად ოჯაგოვი 20. „შენების მოძრაობა”
10 ესმირა ისაევა 20. „შენების მოძრაობა”
11 სამირ ალაზოვი 20. „შენების მოძრაობა”
12 შარგია გასანოვა 20. „შენების მოძრაობა”
13 ომარ ალლაზოვი 20. „შენების მოძრაობა”
14 ტახმინა იბრაგიმოვა 20. „შენების მოძრაობა”
15 ოთარ ალლაზოვი 20. „შენების მოძრაობა”
16 ომარ იბრაგიმოვი 20. „შენების მოძრაობა”
17 ხალილ ქარიმოვი 20. „შენების მოძრაობა”
18 მუსა დარგალი 20. „შენების მოძრაობა”
19 იმდათ იუსუბოვი 20. „შენების მოძრაობა”
20 ჯავიდ მამედოვი 20. „შენების მოძრაობა”
21 ელშან დარგალი 20. „შენების მოძრაობა”
1 იმდატ შარიფოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
2 ხაიალ ოჯახვერდიევი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
3 გიულმამედ სადიგოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
4 ამირ ბადალოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
5 ფუად კახრამანოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
6 აკბარ იუსუბოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
7 გუნაი ეთირმიშლი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
8 არიფ მამედოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
9 ზულფია მამედოვა 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
10 არზუ მუსტაფაევი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
11 აფგან ახმედოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
12 მურადხან იბრაგიმოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
13 აბას ჰუსეინოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
14 მუბარიზ მამედოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
15 გიულმამედ კასუმოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
16 სადიხ ბაბაევი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
17 სირაჯ იუსუბოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
18 გურბან ბაბაევი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
19 ასკერ ახმედოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
20 ანარ ალიევი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
21 ახმედ ახმედოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
22 ზულფუგარ ბადალოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
23 მეიდან ჰუსეინოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
24 შახინ ახმედოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
25 რუსლან იუსუბოვი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
1 თამარი გამსახურდია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 შმაგი ჭუმბურიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 აკაკი ელოშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 შოთა ნარიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 ზაზა ელოშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 ვიოლეტა მეტრეველი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 მაყვალა ნარიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 გენრიეტა მეტრეველი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 გურამ შუბალიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ნუკრი გოგიტიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 თეონა გოგუაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 ზურაბ გოგიტიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 რევაზ ნოღაიდელი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 რევაზ ხალვაში 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 ზურაბ ჯიჯავაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 გენადი გოგიტიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 ამირან გიორგაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ბესიკ გელენიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 მამუკა ნავერიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 ნიკოლოზ გოგოჭური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 ნოდარი მთვარელიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ზურაბ ფანგანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 გივი გიორგაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 დავით ხუციშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 ნიკოლოზ მუმლაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 თორნიკე გოგლიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 ზურაბ ჭონიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ივანე ხაღულაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 მანსურ იუზბაშევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ისმაილ ბაირამოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 რამაზი კარახმაზლი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 ანარ გადიმოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 ისპანდიარ ქარიმოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 ქამანდარ ისმაილოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 რაფიკ მუსაევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 გაბილ ხალილოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31