ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
გარდაბანი - პარტიული სიები

რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 გაბილ გასანოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 ვიტალი კაკრიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 თელმანი გასანოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ელშან კურბანოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 ბახრუზ ალიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 გიორგი ჯანხოთელი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ტურალ მამედოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 მარიამი შალუტაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 ნაზო შამათავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 მარინე ქურხაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ვასილი გიგაური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ჯულეტა პეტროსიანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 გაიატ მეხტიევი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 შამშად მამედოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 ელენე დადვანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 სალახ მამედოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 გვანცა შარაშიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 პავლე ბერიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 ემინ ემინოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 მუშფიგ იუსუბოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 ელისო თედორაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
23 რამიზ მამედოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ბორისი ბიძინაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 ზურაბი ფერაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 ფატიმა ნეიმატოვა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ალექსანდრე სადაღაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 რაშად მუსაევი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 თემურ კაჭარავა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 ალახვერდი ბახტიაროვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ნათია რეხვიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 ზურაბ ნავროზაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 ხათუნა ღონიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 ანდჟელა მაკაროვა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 კარლო ფერაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 მამედ ბაგიროვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 გიორგი ქოთოლაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 რამილია ალიევა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 მირვარი ალიევა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 ქეთევან კაღაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 ასმათ გულბანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 გიორგი ხაჩიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 გოჩა გვეტაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 ნათელა ქებაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 თემური სიბაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 გიორგი ჩიტაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 დიმიტრი ავდეევი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 ვალიკო ბლიაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 მიხეილ საკანელაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 მანუჩარ ქობალია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 ვაგიფ აივაზოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 ზენფირა მამედოვა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ლეილა სადიკოვა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 ლეილა მამედოვა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 ვალერიან ფხოველიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 კოზალ მამედოვა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 ვაგით მამედოვი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 თეონა ბუდაღაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 ნინო ტატიაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 ბესიკი კახაბრიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 აკიფ ისმაილოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 მანანა აფციაური 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 გურამი ცისკარიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 გიორგი ხურცილავა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 რამილი ბადალოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 მედეა კვეკვესკირი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 გელა ნებუნიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ზურაბი ავალიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ფიქრია მაღალდაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 ლელა გოგოჭური 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 თეა გორდაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 ნინო ჩახვაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ბადრი ჩოქური 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 გელა ბუაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 გია ელიზბარაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 მურადხან ემინოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 კურბან მურადოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ბახლულ ისმაილოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 მზაღო მურვანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 გულნაზი რეხვიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
22 ფარაჯ ბახიშევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
23 ვახუშტი აბულაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
24 ვასიფ ნურიევ 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
25 ალი მამედოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
26 ამირანი ხარშილაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
27 მამუკა მეტრეველი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 გელა ხუციშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 მარინე პირველი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 აქსიონ ჩუბინიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 ნანა ჭიქაბერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ხვიჩა გაბაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ელგუჯა პირველი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ესმა მახარამოვა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 გელა ბაზარაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 მუსტაფა კიარიმოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 გია ობგაიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 დალი ბაზარაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 მალხაზი კიკოლაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ელიმხან გაჯიევი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ელიკო ჟორჟოლიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ნათიგ მახარამოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 ევგენი ჯაჭვლიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ზურაბ პაქსაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 იზა კაკრიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 არჩილი ბაიდარაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ალადინ სადიკოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 მაია დოხტურიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
22 მანანა მარგიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
23 ტაფტიხ გარიბოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
24 არკადი ფანგანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
25 ნანა ზარნაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
26 თამაზ ლურსმანაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
27 ლაშა ხარძიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
28 ვარდო სულავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
29 ნუგზარი გულბანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
30 სოსო კორძაია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 ნინო მეტრეველი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ლაშა რაზმაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 შალვა მამნიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 რამაზი ცალქალამანიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ნოდარი ძამაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 გოჩა კვიტაიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 ზაური მესხიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 მაია ღურჯია-ბაბაიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ნაზი შოშიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 ნანა ივანაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ზაზა მჭედლიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ლალი გოგოჩაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ანნა მამნიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ქრისტინე გორგოძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ივანე რაზმაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 შორენა ჩიტრეკაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 იზოლდა რაზმაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 მერაბი მამნიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 თამაზი რაზმაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 ნიკოლოზი ბრეკაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 ნოდარი მჭედლიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 გიორგი მელაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 დავითი მჭედლიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 ეკატერინე ტაბიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 რაფაელი გამსახურდია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ლუკა მელაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 ნინო წიკლაური 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ანასტასია ნადირაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 მანანა მოდებაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 მაია ჩალაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 თინათინ ციქუბაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 დარიკო მჭედლიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 თამარა ოთარაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 ნონა წიკლაური 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 მამუკა ვარდოსანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 ფახრად თანირგულიევ 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
2 აიაზ ისმაილოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
3 ილგარ უსუბოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
4 რაული ბარბაქაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
5 ქამრან ნოვრუზოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
6 ტარიელ გასანოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
7 ხამედ მუსაევი-მამედოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
8 თოღრულ თანრიგულიევი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
9 მუხტარ ალმაზოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
10 არდაფილ მადათოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
11 ალმაზოვი შამილ 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
12 ჰასან გასანოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
13 ოთარი ნოვრუზოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
14 აჟდარ აბაზოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
15 გუსეინ ილიაზოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
16 ელვინ მუსაევი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
17 ელვინ ელჩიევი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
18 ხიგმეტ რიზაევი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
19 ნადირ ხუტათოვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
1 ტარიელ ჯანხოთელი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 თამარ ხაჩიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 მაია შამედოვა 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 ბახტიარ ზეინალოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 ზურაბი ბენდელიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ბაკურ ზურაბიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 გივი ძმანაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 სოლიკო ფურცელაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 ლაშა ქართლოსიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 ფლორა ასკაროვა 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 მირზა მირზოევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ლაშა ბერუაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 რატი რატიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ლევანი ონიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ნარიმან ისაევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 ემზარი მაკარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 მათე მათიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 შახინ მამედოვი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ილგამ მუსტაფაევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 ლევან ჩადუნელი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 კახა კახიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 ჯონდო მარღიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 თორნიკე ქავთარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 ჩინგიზ ალიევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
25 ზურაბი მჭედლიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
26 ზაზა ონიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
27 გელა მიგრიაული 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
28 ელიმდარ კულიევ 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
29 ზურაბ ჩიტაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
30 ალექსი დურგლიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
31 გიორგი გურულიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
32 რასიმი ისაევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
33 ლევან ნიჟარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
34 როიშან გაჯიევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
35 გენადი იორდანაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
36 ბეთქილი კახიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
37 შახადატ მეხრალიევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
1 ვახტანგი დარცმელიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 გიორგი შამუგია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ირაკლი დუნდუა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 გიგა გვასალია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 ჯუნა სიჭინავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 ლინერი კუჭუხიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 გოჩა ფირცხალავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 გულჩორა მატკავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 მაია წურწუმია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 ხათუნა კოპალაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 თენგიზი კუკუტარია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ხვიჩა ღლონტი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 კონსტანტინე მესხი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 ალექსანდრე როგავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 შოთა აფხაზავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 როინ გიგიბერია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 ეკატერინე ჩიქოვანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 ქრისტინა ჩიქობავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 მარიზა ჭანტურია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 მიხეილი მარშანიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 ზაზა უგულავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 ლევან გაბისკირია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
23 ზურაბი მატკავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
24 თეიმურაზ რუხაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
25 ანა მარშანიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
26 სოფიო ფაცია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ოთარ ხარჩილავა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 თენგიზი ჩაკვეტაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 თორნიკე ხარჩილავა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 გელა მექვაბიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 დონარა მუქერია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 სვეტლანა ზარანდია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 ზაზა ნიკოლაიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ირმა ბარამია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 ქეთევან მელიქია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 სილოვანი გვასალია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 გიზო კეკუტია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 კახაბერ გამზარდია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 გიორგი ჯღამაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 ნოდარი ვაშაკიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 დავით ხორავა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 ვარლამი ჯღამაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 ნინო ზარანდია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 თეონა ლატარია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 დარიკო ბერაია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 თეონა შამანაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
21 რომეო ზარანდია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
22 ვლადისლავ ვაშაკიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
23 ვლადიმერი ჯანელიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
24 ნიკოლოზი ქანთარია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
25 ლაშა ჯალაღანია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
26 პაატა გვასალია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
27 მარიამი ჯღამაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
28 სალომე მიმინოშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
29 სალომე კუჭუხიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
30 თეა ლატარია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 გიმზერი ჭანტურია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 თენგიზ სართანია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 გიგა აბაკელია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 მამუკა ფოფხაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 ემზარი კარანაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 აპალონი ჯვარელია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 ნათია ჟვანია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 ლალი კოდუა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 შორენა შენგელია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 დენიზა სიორდია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 ზურაბ აფხაზავა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 ალექსანდრე მექვაბიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 რამაზ ხონელიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 იმედი პერტია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 პაატა პერტია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 მანანა გოგიშვილი-გრიგალაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 მზია ხოფერია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
18 ნატო რომანაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
19 თამარ ბასილაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 დათო ხომერიკი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 დარეჯან ცხვიტარია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ლაშა გოგობერიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 მაკა ჯინჯოლია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 მორის ჯანჯღავა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 გიგა მიქავა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 თამარი კაკულია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 დავითი ცხომარია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ანი შელეგია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ბორისი რობაქიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 ანა ჯოჯუა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 ლანა რობაქიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 თეიმურაზ შურღაია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ანა ქავთარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 ნანა გოგონაია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 ანა კანდელაკი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ედუარდ გოგია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 დავით კვარაცხელია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ხატია კვაშილავა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 მაია ჩხარტიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 უშანგი გეგენავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ნანა გადელია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 მალხაზ ბუკია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 მარინა თურქია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ბიძინა თავბერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ქეთევანი შენგელია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 როზა ვეკუა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ზურაბ ხორავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 მამუკა კაკუბავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ნინო მამფორია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 მარიკა გოგოხია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ნანა ჯიჯელავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 თეიმურაზ გუდავაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 დანიელი ხაბულიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 ჯულიეტა გადელია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ზურაბი შავგულიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ვარლამი ბუკია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 მაია ფირცხალავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ავთანდილი ტურძელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 კესა ჯობავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
22 ირინა ხორავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
23 თეიმურაზ კუცია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
24 მადონა კუჭავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
25 ზურაბი ხორავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
26 სვეტლანა გადელია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
27 ნონა მურვანიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
28 ქრისტინე ძიძიგური 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 მამუკა ხორავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ნიკოლოზ ჭყონია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 ელენე ბახია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 მარია ხოფერია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ნინო ლიფონავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ანა გაბედავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 ზვიადი კუცია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 ნანა ბიგვავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 თამხუტა გოგოლი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 გიორგი გვასალია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 თეა ჭანტურია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 გიორგი ჯიბლაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 მარიამი ხორავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 აკაკი სალუქვაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ილონა ზარგინავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 თემურ შაინიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 ნარგიზ შელეგია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 ალიოშა გარუჩავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 გიორგი კუცია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
20 ნინო ჟვანია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 იაგორ თავართქილაძე 20. „შენების მოძრაობა”
2 პაატა ჩაგანავა 20. „შენების მოძრაობა”
3 მერაბი სიმონია 20. „შენების მოძრაობა”
4 დავითი ჯიქია 20. „შენების მოძრაობა”
5 ალექსანდრე თოფურია 20. „შენების მოძრაობა”
6 დაზმირი გვათუა 20. „შენების მოძრაობა”
7 ლევანი მაშავა 20. „შენების მოძრაობა”
8 კახაბერ ბუსკაძე 20. „შენების მოძრაობა”
9 ნიკოლოზ ჯგუბურია 20. „შენების მოძრაობა”
10 ვასილ დანელია 20. „შენების მოძრაობა”
11 ცეზარი წულაია 20. „შენების მოძრაობა”
12 დავითი კუტუბიძე 20. „შენების მოძრაობა”
13 ფატიმა ბუკია 20. „შენების მოძრაობა”
14 დავით სიორდია 20. „შენების მოძრაობა”
15 დალი ბოლქვაძე 20. „შენების მოძრაობა”
16 თამარი შონია 20. „შენების მოძრაობა”
17 დავით მიქიაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
18 ირაკლი გაგუა 20. „შენების მოძრაობა”
19 გიორგი ჯანყარაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
20 შალვა ფეტელავა 20. „შენების მოძრაობა”
21 დავით გვაზავა 20. „შენების მოძრაობა”
1 გენადი კვირიკაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 ლუბა ჯახუა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 კოტე ნაროუშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 ბადრი გოგოხია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 მარინა ფაცია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 რაულ გრიგალავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ნატო ხურცილავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 ლომია ოდიშარია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ლეილა ფანცულაია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ველოდ ჯავახია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ედემი ჩაჩავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 მამუკა მიგინეიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 ქეთევან ჯანაშია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 ანზორ სულაბერიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 კახა სვანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 მელანო მსხვილიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
17 ვალენტინა ფარცვანია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 ირაკლი კაკულია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ნინო ბაკურაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 თამარ თოფურია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 აკაკი დარჯანია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 ხვიჩა ცხვიტარია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ზურაბი ჩაჩუა 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 ჯემალ მიგინეიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 ბაქარი ერაგია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 თემური დუნდუა 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 პაატა ქირია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 ნიკა კორშია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ალექსანდრე ტყებუჩავა 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ბექა გუგუშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 სალომე წულაია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ზაალი კვინჩია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 სანდრო ქუშაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 გოდერძ შონია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 ეთერი ტუღუში 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ნუგზარ გვასალია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 რუსუდან ძაძუა 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ემზარი კუპრაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31