ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ქუთაისი - მაჟორიტარები

ოლქი/ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მერაბი მეშველიანი
1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ოთარი ხმელიძე
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვლადიმერ კლდიაშვილი
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამარი ახვლედიანი
1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზურაბი ძნელაძე
1 20. „შენების მოძრაობა” მზია სირბილაძე
1 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები” გიგა დიაკონიძე
1 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გიორგი მაჩიტიძე
1 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო” სემირამიდა კუპრაძე
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მერაბ კვიცარიძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ხუციშვილი
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნუგზარი გელენიძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გაგა მანაგაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გენადი ქუთათელაძე
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გაგი ახალაძე
2 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
მამუკა ხურციძე
2 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო” ირმა ჭაფოძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იმედა საღინაძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რევაზი გვამბერაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თენგიზი ხვადაგიანი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლაშა შალამბერიძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა ვარდანიძე
3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი ღვინიანიძე
3 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გიორგი მარდალეიშვილი
3 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო” კახაბერი გამრეკლიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი შენგელია
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამირან ძოწენიძე
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნინო ჯინჭარაძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა ირემაძე
4 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მერაბი ჭუმბურიძე
4 20. „შენების მოძრაობა” ნინო კინწურაშვილი
4 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
არჩილი სულაძე
4 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო” ზვიადი ერისთავი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ამირან კოპალეიშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავითი ჯანელიძე
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გაგა ვაშაყმაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნიკოლოზ ნარსია
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავითი გოგსაძე
5 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გოჩა ნიკოლაძე
5 20. „შენების მოძრაობა” ირმა აბჟანდაძე
5 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
მარიამი ხვიჩია
5 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო” ზურაბ ივანეიშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ჭეიშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ანდრო მაღლაკელიძე
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ლევანი გოცაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი უკლება
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავითი ჯანაშია
6 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნუგზარ ლომაშვილი
6 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
მარინა მესხი
6 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო” ნანი ზაუტაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მარეხი ნიჟარაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კახაბერი ქორიძე
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი სვანიძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი ბახტაძე
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბადრი ფორჩხიძე
7 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” დავითი სოფრომაძე
7 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები” ეკატერინე კაკაურიძე
7 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გოგი დაუშვილი
7 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო” სალომე ქომეთიანი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ელეონორა არჩაია
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელისო დათუსანი
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნინო დოლიძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მალხაზი ვაშაყმაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილი ლელაძე
8 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნელი ცაბაძე
8 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები” მაისო მაისურაძე
8 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ანა გაბუნია
8 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო” ლილი კაპანაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნიკოლოზი ჩეჩელაშვილი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კოტე რატიანი
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თამთა ფხაკაძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კახაბერ გაბუნია
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილი გვეტაძე
9 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ირაკლი კიკვაძე
9 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
თეა მარდალეიშვილი
9 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო” მაკა ბაწაშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კახაბერ ბოჭორიშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნანა ქუმელაშვილი
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვეფხვია მიქაუტაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯუმბერი შაშიაშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მამია გიორგაძე
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მირზა ბრეგაძე
10 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები” გიორგი ტუკვაძე
10 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
თენგიზი ცხადაძე
10 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო” ნინო ძოწენიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა რიჟამაძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30