ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ქუთაისი - პარტიული სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 დავით გოგისვანიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 ნანა ქუმელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ელისო დათუსანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ანდრო მაღლაკელიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 მერაბი მეშველიანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 თეონა ჩიხლაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 კახაბერი ქორიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 რევაზი გვამბერაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 ამირან ძოწენიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 გიორგი ხუციშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 დავითი ჯანელიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 კოტე რატიანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 თამთა დეისაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 ნინო ბაბუნაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 პაატა დოჩია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 ზურაბ მახარობლიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 ლაშა შალამბერიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 გიორგი ნიქაბაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 რევაზი კორძაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 სოფიო ხურციძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 ილია სოხაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 ხათუნა ხურციძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
23 მარინა თევდორაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
24 გულვარდი სინაურიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
25 გიორგი სარალიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
26 ირაკლი მესხი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
27 გაგა გურაბანიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
28 ბიჭია ჩხაბერიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
29 თინათინი ლაღაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
30 ვლადიმერ კობახიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 გიორგი წულაია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 ნინო ჯინჭარაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 ნუგზარი გელენიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ვეფხვია მიქაუტაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 ლევანი გოცაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 ნინო დოლიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 თენგიზი ხვადაგიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 თამთა ფხაკაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 გაგა ვაშაყმაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 თინათინი ციბაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 გიორგი სვანიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 ოთარი ხმელიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 თეონა ცნობილაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 სოფიო ქურასბედიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 გოჩა განუგრავა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 არჩილ არაბიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 ნინო ცერცვაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 მარინე წერეთელი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ქეთო აგიაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 რუსლან ლიკლიკაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 ლია თავაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 ქრისტინე სიხარულიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 ზურაბი ცხადაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 მადონა სირაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 დიმიტრი კაკურია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ცირა კაცაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 ბექა ბექაია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 ვალერიანე გიორგაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 გენადი კაკურია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 ცისანა გოგუაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 ნინო გორდეზიანი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 ციცინო რევაზიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 ზვიადი ცამბაია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 ბესიკი ბრეგაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 გიორგი უკლება 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ვლადიმერ კლდიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 გრიგოლი შუშანია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 მამუკა ირემაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 ირაკლი ქანთარია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 რომანი ქვაჩაკიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 ხათუნა არველაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ქეთევანი ხურციძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ლელა ჯოჯუა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 ირაკლი გვალია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 შიო მელაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 გაგა მანაგაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 დავითი ბახტაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 გივი კენჭაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 ხათუნა გაბიცინაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 მალხაზი ვაშაყმაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 ჯუმბერი შაშიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 სოფიო მაჩიტაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 ნანა გიორგაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 ლაშა შალამბერიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
22 ზაალ კუხიანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
23 ნუკრი ჭოლაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
24 მაკა ქარდავა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
25 მაკა ნემსაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
26 ციური დიხამიჯია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
27 ბაქარი ახობაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
28 გულნარა გამისონია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
29 ნინო ფანცხავა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
30 გიორგი გიორგაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
31 ნონა ქანდარია 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 გრიგოლ ბახტაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 დავითი ჯანაშია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 კახაბერი ნემსიწვერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 დავითი გოგსაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 მიხეილ თათელიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 თამარი ახვლედიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ბადრი ფორჩხიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ავთანდილი გვეტაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ნინო რევიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 იზა გეგუჩაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 თეა ჭიღლაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 გენადი ქუთათელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ზაზა ვარდანიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 მამია გიორგაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ავთანდილი ლელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ზურაბი კაპატაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ნანული ლომთაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 ნინო ცუხიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 კონსტანტინე გუგუშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
2 იოსებ გოგუაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
3 ეთერ მჭედლიძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
4 ნინო მეტრეველი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
5 დარეჯან თორაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
6 ერეკლე მაჩიტიძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
7 ლიანა მჭედლიძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
8 ნუგზარ ინასარიძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
9 ელისაბედი ლაფერაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
10 კონსტანტინე ყაველაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
11 გიორგი ბერიაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
12 თამაზი სურმავა 9. „მემარცხენე ალიანსი”
13 ჯემალ კენკებაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
14 ვლადიმერი ფადიურაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
15 ნათელა კევლიშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
1 სამსონი გუგავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 მერაბი ჭუმბურიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 ირაკლი კიკვაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 ზურაბი ძნელაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ზურაბი მაღლაფერიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 მირზა ბრეგაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 ნელი ცაბაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 გოჩა ნიკოლაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ნელი გოდუაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 ქეთევან გიორგაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 თამთა მინდიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 გაგი ახალაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 გიორგი ღვინიანიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ზურაბ დათოშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ნუგზარ ლომაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 გელა ფურცხვანიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 სვეტლანა ახალაია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 ნუგზარი ბონდარენკო 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 სოფიო ჭელიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
20 მარინა ახვლედიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 ალუდა გოგლიჩიძე 20. „შენების მოძრაობა”
2 ნინო კინწურაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
3 მზია სირბილაძე 20. „შენების მოძრაობა”
4 ირმა აბჟანდაძე 20. „შენების მოძრაობა”
5 თეა თათელიშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
6 მარეხი ყვავაძე 20. „შენების მოძრაობა”
7 იამზე გობიანი 20. „შენების მოძრაობა”
8 გიორგი ხარატიშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
9 მალვინა შანიძე 20. „შენების მოძრაობა”
10 ვიტალი დუნდუა 20. „შენების მოძრაობა”
11 ნინო კეთილაძე 20. „შენების მოძრაობა”
12 ელენე ასათიანი 20. „შენების მოძრაობა”
13 მზია თადუმაძე 20. „შენების მოძრაობა”
14 მონიკა ბაკურაძე 20. „შენების მოძრაობა”
15 ლაშა ჩხობაძე 20. „შენების მოძრაობა”
16 თინათინი ჯღარკავა 20. „შენების მოძრაობა”
17 ნატო გოჩელაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
18 ნათელა ჭანტურია 20. „შენების მოძრაობა”
19 თინათინი ჟამიერაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
20 გიგა ჩუბინიძე 20. „შენების მოძრაობა”
21 ლელა ჯღარკავა 20. „შენების მოძრაობა”
22 მაია ლანჩავა 20. „შენების მოძრაობა”
23 კახაბერი დვალიშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
1 გიორგი გოგელაშვილი 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
2 ეკატერინე კაკაურიძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
3 ამირანი ხურციძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
4 მაისო მაისურაძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
5 ზაზა ასათიანი 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
6 ვანდა დანგაძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
7 გიორგი ტუკვაძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
8 გიგა დიაკონიძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
10 ლუიზა ასათიანი 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
11 ვახტანგი ესაიაშვილი 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
12 ნოდარ მაისურაძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
13 ილია საავა 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
14 მალხაზი კაპანაძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
15 ვაჟა ჭელიძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
16 ირაკლი წიქარიშვილი 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
17 ნუგზარი ქარქაშაძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
18 ჟენია კაკაურიძე 23. „ახალი ქრისტიან-დემოკრატები”
1 ზვიადი ბაღდავაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
2 ზაალი ხონელიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
3 რიტა აბდუშელიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
4 გიორგი მარდალეიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
5 ხატია ბაღიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
6 გოგი დაუშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
7 თენგიზი ცხადაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
8 ირაკლი სინატაშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
9 ანა გაბუნია 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
10 გიორგი მაჩიტიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
11 შალვა ჩაფიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
12 მარიამი ხვიჩია 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
13 გალაქტიონ სვანიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
14 თეა მარდალეიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
15 მარინა მესხი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
16 აკაკი გაბუნია 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
17 მარიამი ბაღდავაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
18 არჩილი სულაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
19 მამუკა ხურციძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
1 ლალი სანიკიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 თამარ ფანცულაია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 დავითი ქობულია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 რომან სიგუა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 ნათია ბოხუა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 ვალოდია ჭილაია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ნესტორ მინდილაია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 ჯემგური ჭაჭუა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ავთანდილ თოდუა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 გუგუ ჯავახია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 მაყვალა ფარცვანია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 მანია პირტახია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 ია ფარცვანია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 ქეთევან გოგსაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 გია ბაჩილავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 გივი ჯიმშელეიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
17 ბადრი ქიმუცაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 გრიგოლი სოხაძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
2 თეიმურაზი ჩუბინიძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
3 რამაზი ცირეკიძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
4 ზურაბ ივანეიშვილი 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
5 თამილა ჩუბინიძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
6 რევაზი შეიზაშვილი 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
7 ვახტანგი მამისეიშვილი 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
8 მერაბი ქაშიბაძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
9 ინგა ბარაბაძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
10 ჟანა კირკიტაძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
11 ნანი ზაუტაშვილი 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
12 ნინო ძოწენიძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
13 სემირამიდა კუპრაძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
14 ამირანი გორგასლიძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
15 კახაბერი გამრეკლიძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
16 მაკა ბაწაშვილი 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
17 გრიგოლი გოგავა 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
18 ლილი კაპანაძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
19 ირმა ცნობილაძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
20 სალომე ქომეთიანი 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
21 ზვიადი ერისთავი 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
22 ირმა ჭაფოძე 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
23 ცეზარი შეიზაშვილი 34. მამულიშვილთა ორდენი „სამშობლო”
1 პაატა ხაჭაპურიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
2 მერაბი მანაგაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
3 ვალერიან დარახველიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
4 გრიგოლ გედენიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
5 იური ჩიკვაიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
6 გივი მუკბანიანი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
7 ზაირა დვალი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
8 ჟასმინი კოსტავა 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
9 ჯუმბერ ლომსიანიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
10 ზურაბი ხარატიშვილი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
11 გიორგი კოპალეიშვილი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
12 სურენი მარტიროსიანი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
13 გივი გურეშიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
15 გიორგი გედენიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
16 გიორგი კარანაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
17 ზაური კვაჩიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
18 დალი ბრეგაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
19 ომარი კაჭკაჭიშვილი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
20 მიხეილ ჯანელიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
1 ჰამლეტ კობახიძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
2 შორენა ჩოგოვაძე-ქურასბედიანი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
3 თინათინ თოქმაჯიშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
4 ნიკოლოზ ქარქაშაძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
5 სერგო მურღულია 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
6 ზელიმხან რობაქიძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
7 ცინარა რობაქიძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
8 ია მურღულია 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
9 დავითი თურქაძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
10 დარეჯან ქარქაშაძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
11 თეიმურაზ მურღულია 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
12 კონსტანტინე ჩხეიძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
13 ზურაბ კოხოძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
14 იოსებ თოქმაჯიშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
15 ავთანდილ ასათიანი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
1 ნიკოლოზ ლატარია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 მაია სიმონიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 რამაზი ჩხიკვაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 ალექსანდრე ახალაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 ოთარი ლორთქიფანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ლაშა გვენეტაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 ნანა კოსტავა 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 დათო წულეისკირი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 ვლასი გარდაფხაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 კობა ფხაკაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 თეიმურაზი ნადირაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ავთანდილ სახამბერიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ალუ გამახარია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 რევაზი თედორაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 თეიმურაზ ვაშაკიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 მურმანი გუბელაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 შუშანა ხურციძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 გოჩა ავალიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 მერაბ კვიცარიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 იმედა საღინაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ირაკლი შენგელია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 ამირან კოპალეიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 გიორგი ჭეიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 მარეხი ნიჟარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
25 ელეონორა არჩაია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
26 ნიკოლოზი ჩეჩელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
27 კახაბერ ბოჭორიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
28 მამუკა რიჟამაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30