დუშეთი - მაჟორიტარები
ოლქი/ ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მიხეილ ბიჭიაშვილი
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ტარიელ დუდაური
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ხოსროშვილი
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჯუმბერ ჯავახიშვილი
1.1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ირაკლი ახალაშვილი
1.1 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” დარეჯან გორძამაშვილი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ასლამაზიშვილი
1.1 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ვეფხია ბოდაველი, ლაშა შარაშიძე, ბელა ჩანადირი, იზაბელა წვერაძე, თინათინი ველთაური ლია როინიშვილი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მერი ფოლოდაშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი პირმისაშვილი
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი მებუკე
1.2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი ხუციშვილი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ინაშვილი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თორნიკე თათარაშვილი
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” თეიმურაზ ლომაშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა უნდილაშვილი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ამირიძე
3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” კახა ბიბილაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ივანე კობაიძე
3 42.საინიციატივო ჯგუფი - . მერაბ მელიქიშვილი, ზურაბ მოთიაშვილი, ვაჟა მოთიაშვილი, სალომე ნიკოლაშვილი, დავით ლაზვიაშვილი ბადრი დავითური
3 43.საინიციატივო ჯგუფი - . ლია ქავთარაძე, ნანული წიკლაური, გელა ქავთარაძე, ელზა ბედოშვილი, ნინო ქავთარაძე ზაზა ქავთარაძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შორენა ყარმაზანაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მიხეილ ცილიკიშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მაია გოგინაშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვახტანგი ხარხელაური
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნუგზარ ჯავახიშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაზა პატრიშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თეიმურაზ მამსიკაშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნუკრი უნდილაშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნონა კაკაშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ფირუზი თამარაშვილი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” იაგო მიშელაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
როინ პეტრიაშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი წიკლაური
7 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გელა ბექაური
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზ ბექაური
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით მწითური
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა ბიბილაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი წიკლაური
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ხვიჩა ოდიშელიძე
8 42საინიციატივო ჯგუფი - . გიორგი
ჯავახიშვილი, პაატა დაუშვილი, თეიმურაზ დუმბაძე, რამაზ ჯავახიშვილი, ზაზა სულაბერიძე
რობერტ ოდიშელიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მევლუდ ლოსეურაშვილი
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” როლანდ ვაჩეიშვილი
9 7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი
საქართველოსთვის”
სალომე კაკაბლიშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ხვიჩა გოგოლაური
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” არჩილ კოლხიტაშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მედეია არათანაშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვასილი ნავროზაშვილი
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნანული არჩუაძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ილია ქარჩაიძე
11 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შორენა კოჭლიშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნანული ქოჩაშვილი
11 20. „შენების მოძრაობა” ნოდარ ტოხოსაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მაია წელაური
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გელა ნადიბაიძე
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გოჩა ზაქაიძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ნარიმანიძე
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნოდარ ტატიშვილი
12 9. „მემარცხენე ალიანსი” ელზა ჯმუხაძე
12 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” კახაბერ ზაქაიძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ქეთევან კახურაშვილი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნოდარი დაიაური
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი შეთეკაური
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მინდია ჭინჭარაული
14 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ამირან ხუციანიძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კახაბერ ჩიტაური
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გელა ყაჭიური
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რობერტი საღირაშვილი
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თეიმურაზი ლიქოკელი
15 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნუგზარ კაჭკაჭური
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნანი თეთრუაშვილი
15 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ანნა ჯანგირაშვილი, გიორგი ხეიძე, ნინო ბუჩუკური, ხატია კვირკვეიშვილი, რომანი თანიაშვილი გიორგი თანიაშვილი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვაჟა ხეოშვილი
16 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი გურაშვილი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ირემაშვილი
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვახტანგ ვაჟიკაშვილი
16 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ეთერ ჭიკაიძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა აფციაური
16 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ზურაბ უნდილაშვილი, თეონა ველთაური, მალხაზ ჯანიაშვილი, ანნა ასლამაზიშვილი, ელენე ასლამაზიშვილი გიორგი ლაფანაშვილი
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ არაბული
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
პაატა წოწკოლაური
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა ხარანაული
18 9. „მემარცხენე ალიანსი” გიორგი წოწკოლაური
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იაგო წოწკოლაური
ბეჭდვა