ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
მცხეთა - მაჟორიტარები
ოლქი/   ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ნოზაძე
1.1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნანა მაკარიძე
1.1 17. „საქართველო” ვლადიმერ გათენაშვილი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ელოშვილი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ივანე ჯირკვალიძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ესტატე ოდიშვილი
1.2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ედუარდი ჯანგირაშვილი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კახაბერ გაბრელიანი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარშალი როსტიაშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი მამულაშვილი
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ლეილა ხუტაშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი კვახაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ილია შოთაევი
3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ილხამი მამედოვი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზ ფოლოდაშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გერონტი მერებაშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეა შავშიშვილი
4 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” თამარ შოშიტაშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით პაპიაშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზ ჭანკოტაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ილარიონ ბიჭიაშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაურ ღვინიაშვილი
5 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ამირანი ოქრუაშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გელა ბაქრაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა ბუჩუკური
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი წონდელი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გოჩა ლაბაური
6 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მარიამი მარღიშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაქარია ლოხიშვილი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვახტანგ ვალიშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გალინა ახსაბაძე
7 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გია პავლიაშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თევდორე კახუაშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო გოგიშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ტარიელი ყოჩიშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნუგზარ ჩანადირი
8 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ჯიმშერ ცერექაშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი კუპრაშვილი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ ღერკენაშვილი
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გოჩა მორბედაძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჰამლეტი კახნიაშვილი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ტარიელი ოდიშვილი
9 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნიკოლოზი ტატუნაშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბექა ხალიბეგაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით გელაშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გია გოგიძე
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ჯულიეტა ლაბაური
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე ორუჯაშვილი
10 42.საინიციატივო ჯგუფი - 1. იზოლდა
ნაროუშვილი; დავით უნდილაშვილი; მზია ლაბაური; ბესიკ ჩალაური; გიორგი საგინაშვილი.
თამარ უნდილაშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბაჩანა აბრამიშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შალვა ატაშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მალხაზი კახობერაშვილი
11 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი სუხიაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯონდო მუზაშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მაია ბაბუციძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სოლომონი ყოჩიშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ხვიჩა გოდერძაული
12 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” თამაზ ბურდული
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა ჭინჭარაული
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსანდრე ლებსკი
13 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზურაბ ზურაბიშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თემირ ლელუაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« დეკემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31