ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
თიანეთი - მაჟრიტარები
ოლქი/  ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზაზა ბადურაშვილი
1 7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი
საქართველოსთვის”
ზურაბ მოსიაშვილი
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზვიად ზვიადაური
2 7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი
საქართველოსთვის”
გივი ოსეფაშვილი
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზვიადი წიკლაური
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბადურ მერებაშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ოლეგ ბალღიაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯურხა ჯაბუშანური
4 7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი
საქართველოსთვის”
შალვა ხორნაული
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ცეზარ ღუბიანური
5 7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი
საქართველოსთვის”
გივი ჩიტაური
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ფოლადიშვილი
6 7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი
საქართველოსთვის”
ცარო ბუწანკალური
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მინდია ნადირაშვილი
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ივერი ივანაური
7 7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი
საქართველოსთვის”
მალხაზ სინჯარაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იოსებ მათურელი
8 7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი
საქართველოსთვის”
ეკა ბაიაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზვიადი ბეჟანიშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იაგო შარაზადიშვილი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” არმაზ ბოდაველი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სოსო მამულაშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ტარიელ წიკლაური
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გოგიტა წიკლაური
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კახა წიკლაური
11 7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი
საქართველოსთვის”
ბესიკ ღუბიანური
11 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ბაბულია პატურაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გრიშა მინდიკაური
12 7. „თამაზ მეჭიაური ერთიანი
საქართველოსთვის”
მალხაზ არაბული
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი წივილაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« დეკემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31