ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
დუშეთი - პარტიული სია
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 მერი ფოლოდაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 ვაჟა თანიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ლეონიდე კვირკვეიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ცარო საძაგლიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 გელა დაიაური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 ნონა კაკაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ვახტანგ ფოლოდაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 ნოდარი დაიაური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 ვაჟა ხეოშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 გელა ნადიბაიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 შორენა ყარმაზანაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 მარინე ველთაური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 მიხეილ ბიჭიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 ვახტანგი ხარხელაური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 მევლუდ ლოსეურაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 დავით მწითური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 სალომე ასლამაზიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 გიორგი ზუროშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 გიორგი ხუციშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 გიორგი ციხელაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 უშანგი პირმისაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ედუარდ ღარიბაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 შალიკო არაბული 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 ანჟელა ცინაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 შორენა კოჭლიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ნუგზარ ჯავახიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 სოფიო ტაბატაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 როლანდ ვაჩეიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 არჩილ კოლხიტაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 ბესარიონ ბაშარაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 თინა ჩიღვინაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 გოჩა ზაქაიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 ტარიელ დუდაური 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 გიორგი ჭიკაიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 სოფიო ჯლანტიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 აკაკი შერმადინი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 სოფიო ჩოფიკაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 ბექა დავითური 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 რევაზი ბიტარიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ლევან ხოსროშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 გიორგი ირემაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 გიორგი პირმისაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ზაზა პატრიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 მედეია არათანაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ელენე გელიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 გელა ბიბილაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 სოფიო ბიტარიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 გიორგი ნარიმანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 რობერტი საღირაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 ფირუზი თამარაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 პაატა წოწკოლაური 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ლია ოდიშელიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 თამარ ნინაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 შორენა ოქრუაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 გურამ ირემაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 ირაკლი კავთელიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ლევან გელაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 გია ნაცვლიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 დავითი ბურდული 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ნატო ქარჩაიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 თემურ კაბულაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 გიორგი მებუკე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ნანული ქოჩაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ჯუმბერ ჯავახიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 მიხეილ ცილიკიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 მარინე ლაფანაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 თეიმურაზ მამსიკაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ნაირა კუდუხოვა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 ვახტანგ ვაჟიკაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 გელა ხარანაული 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 გიორგი ამირიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 თორნიკე თათარაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 გიორგი შეთეკაური 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 თემური დოლიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ლელა გიორგაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 ლელა ამაშუკელი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 დავით ვერძეული 9. „მემარცხენე ალიანსი”
2 ელზა ჯმუხაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
3 გიორგი წოწკოლაური 9. „მემარცხენე ალიანსი”
4 ზურაბ დავითური 9. „მემარცხენე ალიანსი”
5 ნუგზარ ვერძეული 9. „მემარცხენე ალიანსი”
6 ფრიდონი ბეგდარაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
7 ზურაბ ღვინიაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
8 ქეთევან წოწკოლაური 9. „მემარცხენე ალიანსი”
9 კონსტანტინე ბერიაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
10 ნანა აფციაური 9. „მემარცხენე ალიანსი”
11 თემურ ფოლოდაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
12 ნონა ნანიაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
13 ნოდარ კიკნაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
14 ნინო ჟაროვა 9. „მემარცხენე ალიანსი”
15 მაგული ებიტაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
1 ბექა ნათელაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ირაკლი ახალაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 ლუკა ოქრუაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 რამაზ ნათელაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ვაჟა საღირაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 თეიმურაზ ლომაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 ლელა წიკლაური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 ანა ჩოხელი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ნონა კაჭკაჭური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 მაია პაპიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ხვთისო ჯაბანაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ნუგზარ კაჭკაჭური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 გელა ბექაური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 კახა ბიბილაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 შორენა შაღაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 ნანული არჩუაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 შოთა ინაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 ეთერ ჭიკაიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 ციცინო თანიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
20 გიორგი ხუციშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
21 გოჩა ქავთარაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
22 ამირან ხუციანიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
23 თამარი ჩოხელი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
24 ლევან პაპიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
25 კახაბერ ზაქაიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
26 ეკატერინე ახალაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 ნიკა გოგიაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 ალბერტი ოგანეზოვი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 ბორის ბუსკანძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 იური დიცმან 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 ნიკოლოზ წურწუმია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 მედეია ყავრიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ჯუმბერ ანანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 ზაზა ჩიკვილაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ნოდარი ჭიხვარია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ანდრია კეკელია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 გოჩა ხეჩიაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 გრიგოლ ბელთაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 ნანა ადამია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 რეზო გოგიტიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 თემურ მჟავანაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 დარეჯან გორძამაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ეკატერინე კობიაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
3 თამარი ჯარიაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
4 ლია გორძამაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
5 გიორგი გორძამაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
6 დავით ხერკელაძე 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
7 ზაირა შანგუა 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
8 ნატო ბუზალაძე 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
9 ნათია გოჩაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ილია ჯარიაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
11 გოჩა გორძამაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
12 ქეთევან ბუზალაძე 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
13 ავთანდილ მიშელაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
14 სესილი ხაჩირაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
15 თამთა ხოსიშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
1 გიორგი ინაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 გიორგი რუბაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 გვანცა ხულუზაური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 ელგუჯა უნდილაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 ბებური გოჩიტაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 გივი ზურაბაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 გია ბექაური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 გოჩა რაზიკაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 ტარიელ ჩხუტიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 გოგიტა ყარმაზანაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 მამუკა შერმადინი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ია ვარსიმაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 გიორგი ცოკილაური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 სულხან ჯავახიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ზაქარია ხეხელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 მედეა ფეიქრიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 გიორგი ამირიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 გიგი თურმანაული 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ნოდარი ყველაიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 გიორგი მარაული 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ქეთევან ოსიტაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 გიორგი ასლამაზიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 ზაზა უნდილაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 ივანე კობაიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
25 მაია გოგინაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
26 ნუკრი უნდილაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
27 როინ პეტრიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
28 თამაზ ბექაური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
29 ხვიჩა ოდიშელიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
30 ხვიჩა გოგოლაური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
31 ილია ქარჩაიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
32 მაია წელაური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
33 ქეთევან კახურაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
34 მინდია ჭინჭარაული 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
35 კახაბერ ჩიტაური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
36 ნანი თეთრუაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
37 მამუკა აფციაური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
38 ზურაბ არაბული 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
39 იაგო წოწკოლაური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« დეკემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31