ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
თელავი - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო ფეიქრიშვილი
1.1 6. „რესპუბლიკური პარტია” გელა აზიკური
1.1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” პავულინა ბერიკიშვილი
1.1 20. „შენების მოძრაობა” გიორგი კარჭაული
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიგა ორკოდაშვილი
1.1 42.საინიციატივო ჯგუფი - . გიორგი ბატიაშვილი,ზვიადი ელიზბარაშვილი, ზურაბი მამულაშვილი, თამაზი ბაღიშვილი, მარეხ ბერიძიშვილი ვასილი კობიაშვილი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნოდარი ეჟიშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბაადური რევაზიშვილი
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლალი კბილაშვილი
1.2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” თენგიზ წითელაური
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკი ქოჩიშვილი
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ქეთევან ბედოიძე
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაზა მურველაშვილი
1.3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” არჩილი თვალიაშვილი
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ჩაბრაშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მიხეილი მაისურაძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ივანე ქევხიშვილი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” შალვა კირვალიძე
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი გოგიშვილი
2 20. „შენების მოძრაობა” რამაზი ქევხიშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იოსებ პარწიკანაშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მათე პაპუნაშვილი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ივანე დალაქიშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გურამი წულუკიძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევანი კობიაშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
არჩილი თუშიშვილი
4 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მარინე ბახბახაშვილი
4 20. „შენების მოძრაობა” მერაბ თუშიშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით გოგოშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ლიქოკელი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი მუმლაური
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვასილი არაბული
5 42.საინიციატივო ჯგუფი - . გელა, არაბული, ტარიელ არაბული, ლილი არაბული, ალუდა წიკლაური, გიორგი არაბული ბერდია ბალიაური
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შალვა ხვთისიაშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაქარია ენუქაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევან მრელაშვილი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ხათუნა დურგლიშვილი
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბიძინა ზუროშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაქარია გრიშიკაშვილი
7 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზაქარია რაზმაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაქარია ყარასაშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
როლანდი ნაწიფაშვილი
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გურამი ხიზანიშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა ახალაური
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ასმათი გალახვარიძე
8 20. „შენების მოძრაობა” ლალი მამუკელაშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა წაწალაშვილი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნიკოლოზ დალაქიშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამარ სვანიძე
9 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ლია წიგნაძე
9 20. „შენების მოძრაობა” ჯონი ბიძინაშვილი
9 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ოთარ ფეიქრიშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიგა მამუკელაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზი სესიაშვილი
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბიძინა პაპაშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
აბრამ მახარიაშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლალი ვაყელაშვილი
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მინდია ხეცაშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მაია ნაცვლიშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბი ნაცარაშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ეთერი გურგენაშვილი
11 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ლევან ვარდოშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკი ბახსოლიანი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მაგდა თათულაშვილი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლაშა საქუაშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ფირუზი ყაზარაშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
უჩა ჭოტიაშვილი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელიკო მეტრეველი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რამაზ ჩეკურიშვილი
13 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მიხეილი არაბული
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ქიზიყელაშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ია ქალიაშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე კუპატაძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მანანა ბოჭორიშვილი
14 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ლილი მიქელაშვილი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბი ლილუაშვილი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სტეფანე აღვინოვი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ფოლად სულეიმანოვი
15 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ვალერიან ჯამალ ოღლი
15 20. „შენების მოძრაობა” სოსო აბულაძე
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ მუსაევი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელდარი გრიშიკაშვილი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კობა ოქრუაშვილი
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” აბესალომ არუთინოვი
16 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” არჩილ ურჩუხიშვილი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მიხეილ გრემელაშვილი
16 42.საინიციატივო ჯგუფი - . თამაზ ჩიტაური, გიგლა დათუაშვილი, ფიქრია წოწოლაშვილი, ელა მარკოზაშვილი, მაკა რთველიევი ნათელა ერგემლიძე
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბესიკ ბუცხრიკიძე
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მერი მაისურაძე
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გივი ელიზბარაშვილი
17 20. „შენების მოძრაობა” მერი ბაქრაძე
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნიკოლოზ მაისურაძე
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეიმურაზ ზაალიშვილი
18 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი ბიტიაშვილი
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი წიფლაშვილი
18 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი გურასპიშვილი
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკ გაიპარაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30