ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ახმეტა - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ანა პატარკაციშვილი
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ალექსი ფიცხელაური
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი მაისურაძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლევანი ფრუიძე
1.1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გოჩა ალხანაშვილი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნუგზარ ალავიძე
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გივი უძილაური
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალერიან დედაბრიშვილი
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლაშა ჩოკოლაშვილი
1.2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზაური ქისტაშვილი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არჩილ შათირიშვილი
1.2 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ალექსანდრე
მესაბლიშვილი;კობა ჯველაური; აკაკი დავიდოვი, გიორგი ჭილაშვილი; ლაშა ერთგულაშვილი
გიორგი უძილაური
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მორისი მაჩალიკაშვილი
2 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” მუხმად ქუშანაშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამაზ ბაღაკაშვილი
2 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ნოდარ მარგოშვილი; ვახტანგი ბაღაკაშვილი; ჯარაფ ქავთარაშვილი; ზვიადი ქავთარაშვილი; ლარისა ქავთარაშვილი თამაზი ქავთარაშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამარი ჯამარიშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გივი ბაიხოიძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა შორთიშვილი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თინათინი ცისკარიშვილი
3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ინგა ჯამარიშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევან ითიურიძე
3 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ეგნატე
მიქელაძე;ვახტანგი ქააძე;ამირანი ნუიშვილი;იოსები მიქელაძე;ილია ჭრელაშვილი
ლევანი მიქელაძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ადუ ცათიაშვილი
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ფარნაოზ ჩიტაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბადრი წუწაშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მაგდანა ალხანაშვილი
4 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ბესლან
ბაღაკაშვილი; ზეზვა გუნაშაშვილი; ელიოზ კუშტანაშვილი; გია კუშტანაშვილი; ბერდია ისახაშვილი
ბრენდენი ალხანაშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ებელაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელენე მარკოზაშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლეილა ჯავახიშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზი წითელაური
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ივანე ქააძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლაშა იჭირაული
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნოდარი ხააძე
6 42.საინიციატივო ჯგუფი - . თემური მოზაიძე;გოჩა გოგოთიძე;გურამ კახოიძე; ნოდარ წეწიაიძე;ალბერტ ბექურაიძე ლევანი გოგოთიძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ფირუზ შიომღვდლიშვილი
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ალექსანდრე ძეგველიშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ვარდოშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ირმა გრიგოლავა
7 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზაზა დოინჯაშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვაჟა სუხოშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ქეთევან ყორბეზაშვილი
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” არკადი გიგაური
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლაშა ტერტერაშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავითი იმერლიშვილი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რამაზი ალიაიძე
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” სოსო იჭირაული
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნუგზარ თათრულაიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ანზორი ხიზანაიძე
9 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ბიძინა ცაძიკიძე; გიორგი ქარსამაული; იოსებ ბექურაიძე; ნინო იაკობაშვილი;დავით ბელადიძე ვახტანგ ხვედაგურიძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაზა კუპრავიშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი ახალკაციშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვაჟა შათირიშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ამირანი ნახუცრიშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბერდია ჭინჭარაული
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ემზარი ვალიშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ანზორი ხადილაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რევაზ გახუაშვილი
11 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ემზარი ვალიშვილი; დავითი ღუბიანური; გოგია სოხურაშვილი; ლევანი თორღვაშვილი;ქეთევანი ქეშიკაშვილი სპარტაკ კოჭლაშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა ბაშინურიძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ნაკუდაიძე
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა სისაური
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იური მრელაშვილი
12 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ვასილ თელაურიძე; ვასილ რაინაული; ლაშა ნაკუდაიძე; ალექსანდრე რაინაული; იოსებ გიგოიძე გიორგი გოგოთიძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო ხოხობაშვილი
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ლევანი ვაჩეიშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბეჟანი ჯაბანიშვილი
13 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ვაჟა ავთანდილაშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსი მაილაშვილი
13 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ალექსი ყიფიანი;გიორგი მელქუაშვილი;ალექსანდრე ალექსანაშვილი;ლევან თათარაშვილი;გოგი მაისურაძე დავით ავაზაშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო წოწკოლაური
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გივი უძილაური
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ ძეგლიგაშვილი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევანი უძილაური
14 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ქეთევანი
კუპრავიშვილი; ციცინო თედეშვილი; გია უძილაური; ნოდარი უძილაური; შორენა დუდაური
გიორგი უძილაური
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ცათიაშვილი
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნოდარი გუმაშვილი
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მალხაზ მუთოშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზი ბორჩაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ივლისი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31