ყვარელი - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სოსო ბეჟანიშვილი
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბექა ფოჩხიძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მინდია გუშკაშვილი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბი ჩხეიძე
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დიანა ლეშკაშვილი
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” აკაკი ჯოხაძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ბერიაშვილი
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ალექსი შიუკაშვილი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვანო მამულაშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯემალი ადეიშვილი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვლადიმერი პოსოშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე მაზმიშვილი
3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ვალერი ონოფრიშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბი კაპანაძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნანა ოთარაშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალერი ბერიძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რევაზი ჩოხადარი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კახა ასისტიშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი კაზარაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
აკაკი იოხმუსაშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი პართენიშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თენგიზ ღვალაძე
5 42. საინიციატივო ჯგუფი - 2. გიორგი
ყაველაშვილი, კონსტანტინე კობახიძე, ზურაბი კახიძე, დავითი ყანჩაშვილი, გიორგი ბრეგვაძე.
ქართლოს რიგიშვილი
5 43.საინიციატივო ჯგუფი - 1. სოფიკო ქურდაძე, ირაკლი კახიძე, ქეთევანი კახიძე,გიორგი ხვედელიძე, გია  თუშურაშვილი როინი ხვედელიძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ტარიელ მელქოშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბადური ბერიძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ალექსანდრე ჯანგიძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალერი იმედაშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნიკოლოზი კირვალიძე
7 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” კახა ჩეკურიშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგი მაჭავარიანი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ია ალადაშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი ირემაშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯემალი შავერდაშვილი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელენე წიწრიაშვილი
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მევლუდი იობაშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი მელიქიშვილი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბი ხოსროშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იოსები სოლომნიშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სვიმანა შარმაზნიშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ირა ამბროსიშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა ბერიაშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევან ფიცხელაური
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იოსებ ჩაბრაშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მანანა ლაჩაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სერგო მამაგულიშვილი
ბეჭდვა