ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ლაგოდეხი - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ეკატერინე იობაშვილი
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზურაბ ნიქაცაძე
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე ზაქარიაშვილი
1.1 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
მევლუდი ღამბაშიძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგი სარალიძე
1.1 42. საინიციატივო ჯგუფი - . დავითი ციცვიძე, ირმა ციცვიძე, ბონდო ლაშხი, ნიკოლოზი ლობჟანიძე, სვეტლანა პაპაშვილი გიორგი ციცვიძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა ბეკოშვილი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნუგზარი ჩაჩანიძე
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მაია გივიშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ევა ლომთაძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერი ალიბეგაშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კახა ჭიჭიბოშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სტელა გიგოლაევა
2 42. საინიციატივო ჯგუფი - . იმედა მაჭარაშვილი, გულიკო ჯუსოევი, თეა მილაშვილი, ნოდარი ბერიძე, ანგელი ჯიოევი ბესიკი თაბუნიძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზი მელაშვილი
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გელა კობახიძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნინო ჩალაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბი აბრამიშვილი
3 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
პეტრე ქიმაძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გია კობახიძე
3 42. საინიციატივო ჯგუფი - . ზვიადი ხვედელიძე, კობა კაპანაძე, ვალერი შეყელაძე, გელა კობახიძე, ალექსანდრე შეყელაძე. ისაკო ცქიფურიშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი შავერდაშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზი წიქარიშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვლადიმერი სამხარაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვასილი ნოზაძე
4 42. საინიციატივო ჯგუფი - . თეონა ძმანაშვილი, ხათუნა ჩინჩალაძე, ტარიელი ჩინჩალაძე, ალექსანდრე სამხარაძე, ელენე ჩინჩალაძე. ლევანი ჩინჩალაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თემური ციყელაშვილი
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ირინე მაისურაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნათელა ტეფნაძე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლაშა ლობჟანიძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე ბაინდურაშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა კაპანაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა გოგოლაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბორისი თითბერიძე
6 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ნოდარი წიქარიშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით კაპანაძე
6 42. საინიციატივო ჯგუფი - . დავით ბაკაშვილი, გიორგი არევაძე, რამაზი არევაძე, თამაზ მჭედლიძე, ზაზა ქველაძე. ვალერი კაპანაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ფირუდინ ანნაგიევ
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შახინ მირზაევ
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ქამილ ხალილოვ
7 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ახმედ აბდულაევ
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ამილ ნიაზოვ
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რევაზი პერანიძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კოტე კაპანაძე
8 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ნანული გელაშვილი, გოჩა ლომიძე, დიმიტრი ნოზაძე, თინათინი მჭედლიძე, ნინო ნოზაძე დავით ლომიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვერა ჭიოკაძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სალომე მოდებაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მიხეილი ბოჭორიშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ხვიჩა ყაველაშვილი
9 42.საინიციატივო ჯგუფი - . აქვსენტი
გელაშვილი, ნანული მოდებაძე, ნანა მერმანიშვილი, ბიჭიკო ცხოვრებოვი, ირინე ჭუმბურიძე.
ნინო კაპანაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნანული მათიაშვილი
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რამაზი ცქიფურიშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ფირუზი გელაშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგი ჭიპაშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნიკა ბარბაქაძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჟუჟუნა ქურდაშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მარინე შარიქაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა შუბითიძე
11 42.საინიციატივო ჯგუფი - . რობერტი მარგიევი, ანზორი პაპაშვილი, ვასილი ნატროშვილი, შოთა ციხისელი, ოთარი გაჯიშვილი ემზარი გვალია
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დალი ტალახაძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სიმონი კვერნაძე
12 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ავთანდილი ჯოხაძე, გიორგი ფცქიალაძე, ვლადიმერი ბაქრაძე, ნოდარი ბუთხუზი, გიორგი ყავრელიშვილი ტარიელ ქიმაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ჭიჭიბოშვილი
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზვიადი ხვედელიძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მალხაზ ხიმშიაშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მაირბეგ ქოზაევი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლილი ქარქოზაშვილი
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დალი ჩაჩანიძე
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გლახო გრიგალაშვილი
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილი რეხვიაშვილი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესარიონი შუბითიძე
14 42. საინიციატივო ჯგუფი - . ბორისი
მაჭარაშვილი, რობიზონი ხარებაშვილი, გიორგი რაზმაძე, ნანა ივანეიშვილი, ლიანა გოგოსაშვილი.
ჯემალი კუსიანი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯემალი მაჭარაშვილი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა კევლიშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვაჟა კობერიძე
15 42. საინიციატივო ჯგუფი - . ნინო გელაშვილი, იოსებ წიქარიშვილი, ნატო დარჩიაშვილი, ამბროსი ტაბატაძე, ნათია ბეჟიაშვილი ალექსანდრე ვარდოსანიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30