ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
დედოფლისწყარო - მაჟორიტერები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნოშრევან ნატროშვილი
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით იაკობიშვილი
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზ კოჭლამაზაშვილი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით გონაშვილი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი რობიტაშვილი
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ემზარ ბეჟაშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან მჭედლიშვილი
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბაკურ გონაშვილი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მიხეილ ბახუტაშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვახტანგ ზუბიაშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ემზარ ჯანაშვილი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ალექსანდრე ჯაგაშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არსენა ბაღაშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მანანა ალექსანოვი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” შალვა ხორნაული
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით გიგაური
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელგუჯა წიკლაური
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნიკოლოზ კაკალაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნუგზარ ფიროსმანიშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გივი გიგაური
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გენადი ნატროშვილი
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შოთა ჯამასპიშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან იაკობიშვილი
5 6. „რესპუბლიკური პარტია” ნოდარ ტოკლიკიშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე ბენაშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლეილა ლაზვიაშვილი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა თანდილაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აკაკი ქავთარაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
იოსებ გარსენიშვილი
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გია ბენაშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ავრორა თევზაძე
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა ჩალახეშაშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა მეხრიშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გრიშა ბერიძე
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზაურ ბერიძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
პაატა სურმანიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რევაზ ფუტკარაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბაბალე თეთრაული
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით დიდებაშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ავთანდილ ხარხელაური
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თემურ კურეტიშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ხუმარაშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კარო ნერსესიან
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვასილი ჩოვუშიან
11 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით ჯამასპიშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ფიქრია გოდერიძე
11 6. „რესპუბლიკური პარტია” რიგასა ზანგელოვი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა ალადაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი გოგილაშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვაჟა წიკლაური
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შალვა გოგოლაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალერი გოგილაშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მანანა ბოსტოღანაშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა სამუკაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30