ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
სიღნაღი - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი თამაზაშვილი
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თემურ ელიზბარაშვილი
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გია დავითაშვილი
1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ფარნაოზი ზალდასტანიშვილი
1 22. „მერაბ კოსტავას საზოგადოება” ჯონდო ცანავა
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ცოტნე ბეჟაშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნანა დათუკიშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ლოლაშვილი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” აკაკი თეგაშვილი
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მირიან სეხნიაშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თემურ ჯავაშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სანდრო ლომაშვილი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამარ მირიანაშვილი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რამაზი კვარაცხელია
3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნინო მაზანაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერ სიმონიშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბესიკი ლაზარიაშვილი
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” იოსებ კოჭლამაზაშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იოსებ ქოქიაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვლადიმერ ჯანიაშვილი
4 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” რუსუდანი შუშიაშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გელა ლეკიაშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ქეთევან ხოსიტაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მანანა გელაშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავით ელიზბარაშვილი
5 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი ნეკრესელაშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არჩილ ტუხაშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
იაგო ხუნაშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იოსებ კავთლიშვილი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თეიმურაზ ხელაშვილი
6 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნანა ბექტურაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნანა ნანობაშვილი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
პაატა ბაიდოშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ბაბაკიშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამაზ უსენაშვილი
7 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნოდარ ბექტურაშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ილია ბაიდოშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვასილ ჯანგულაშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ომარი კოჭლამაზაშვილი
8 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გურამ ხარშილაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იოსებ მათეშვილი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო ბუწაშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ილია მუსაშვილი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ანა ცაკიაშვილი
9 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნაზი ქუმსიაშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნინო კოჭლამაზაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
იოსებ ქობალია
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ინგა გურაშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვაჟა ჯორკოშვილი
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი ხარაიშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოთარ ალადაშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა ყანდაშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ივანე ონანაშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა მჭედლიშვილი
11 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ინესა გავარდაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნანა ლეკიაშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსანდრე კალანდაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვლადიმერი მოსულიშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რუსუდანი ვადაჩკორია
12 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ლია ჩერქეზიშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა შანშაშვილი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თორნიკე ხუნაშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზ ზურაშვილი
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნუკრი ღვედაშვილი
13 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” თეა წურწუმია
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა ჯალიაშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რომანი ხუნაშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ზედელაშვილი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ელაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30