ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
გურჯაანი - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ილია ჩიკვილაძე
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თომა მოსემღვდლიშვილი
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” სიმონი ლოლაძე
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ სიმონიშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
არჩილ ნაპირელი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ლეგაშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აკაკი ფოცხვერაშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამაზი ჯაჭვაძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარი ქევხიშვილი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ჩეკურიშვილი
3 9. „მემარცხენე ალიანსი” ნუგზარი მუჩიაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თეიმურაზ ქევხიშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი კულულაშვილი
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბესიკი ონაშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალოდია ყალაბეგაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი სოლომნიშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავითი პაიჭაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ბაწელაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეონა ამონაშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ხათუნა თარხნიშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიგო მაჩხაშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მიხეილი ბეჟანიშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლალი ჯვარისაშვილი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” სიმონ ოსიაშვილი
6 37. „სოციალისტური საქართველო -
კომუნისტები”
ალექსანდრე სეხნიაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაქარა შოშიაშვილი
6 43. საინიციატივო ჯგუფი - . ნუნუ კარდენახლიშვილი;მიხეილ გიორგაძე;თამარი მახარაშვილი;მიხეილ გიორგაძე;ლანა დავიდოვი ნათია გიორგაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
როინი კობიაშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა სააკაშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლევანი მაისურაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევანი ხაზიური
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბი რუაძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
უჩა ქემაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გურამი სადუნიშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გია შაოშვილი
8 43. საინიციატივო ჯგუფი - . მამუკა ომარაშვილი;გიორგი ლიპარტაშვილი;ივანე ომარაშვილი;ჯიმშერი დოლენჯაშვილი;ბადური ჯავახიშვილი გიორგი დვალი
9.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბადური ღვინიაშვილი
9.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ალექსანდრე გეთიაშვილი
9.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თემური ბუწაშვილი
9.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვალერიან თევდორაშვილი
9.1 9. „მემარცხენე ალიანსი” ქეთევანი ბაწაშვილი
9.1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნუგზარ პატურაშვილი
9.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი მაჭავარიანი
9.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვასილი უტიაშვილი
9.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი გიგნაძე
9.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარინა ლაფაჩიშვილი
9.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მერაბ სულხანიშვილი
9.2 9. „მემარცხენე ალიანსი” ნინო ბაწაშვილი
9.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამაზი უტიაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარინე თევდორაშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ავთანდილ იმერლიშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბესარიონ ჩუგოშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თეიმურაზი ზარდიაშვილი
10 43. საინიციატივო ჯგუფი - . ლელა იმერლიშვილი;ირაკლი ნადაშვილი;ნინელი ქაჩლიშვილი;ნინო გიორგაძე;ილია ნადაშვილი; ზაქრო ქაჩლიშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ეთერი სონღულაშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ფენაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თემური ელიკაშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევანი ჯანიაშვილი
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” პაატა ბერიკაშვილი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელმირა ბეციაშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნინა სიმონიშვილი
12 9. „მემარცხენე ალიანსი” არსენა სეფიაშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბი მუხულიშვილი
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვლადიმერ მინდორაშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შენგელი აფთარაშვილი
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლალი ნალიყაშვილი
13 9. „მემარცხენე ალიანსი” ბესიკი სიმონიშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბი წინწალაშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლია შველაშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მალხაზი ლუაშვილი
14 9. „მემარცხენე ალიანსი” კობა ბაწაშვილი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თეიმურაზი ზავრაშვილი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გურამი ხატიაშვილი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზი გოგებაშვილი
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი კორკოტაშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე ბასილაშვილი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვალერი ბარნაბიშვილი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მაკა ფრიდონაშვილი-
დადაშევა
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბესიკი შაიშმელაშვილი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალუდი კაპანაძე
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვალერი ირომაშვილი
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეიმურაზი მესხიშვილი
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვაჟა ჯავახიშვილი
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგი ნათიძე
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სოფიკო გოგილაშვილი
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯონი ამისულაშვილი
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” პაატა გიოშვილი
18 9. „მემარცხენე ალიანსი” გელა ილურიძე
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გივი რამაზაშვილი
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯუმბერი ქუფარაშვილი
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბიძინა დარჩიაშვილი
19 9. „მემარცხენე ალიანსი” მიხეილი სეფიაშვილი
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბი ბადრიაშვილი
20 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსანდრე ზირაქაშვილი
20 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევანი თევდორაშვილი
21 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამირანი ჩომახაშვილი
21 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” შოთა მამისაშვილი
21 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვაჟა მამისაშვილი
22 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევანი ათუაშვილი
22 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე იაცენკო
22 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გელა ზაკალაშვილი
22 43. საინიციატივო ჯგუფი - . ნინო
მთივლიშვილი;ნაზიბროლა ამირაძე;მალხაზი ჯოხაძე;დავით ჯოხაძე;ნათია ფოცხვერაშვილი;
ბეჟანი კავილაძე
23 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევანი ზურაბაშვილი
23 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ზარდიაშვილი
23 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ასმათი პატურაშვილი
23 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვაჟა მაჩხაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30